مشاوره روانشانسي ذهن نو
مركز مشاوره ذهن نو برترين مركز مشاوره روانشناسي در زمينه هاي مختلف روانشناسي از جمله مشاوره خانواده، ازدواج، كودك، طلاق، خيانت، نوجوان، بلوغ، جنسي و سكس تراپي ، ترك اعتياد، اختلات رواني و شخصيت و ... مي باشد.

آيا از خدمات مركز مشاوره تلفني آمل اطلاع داريد؟ ايجاد شرايط ناگوار در زندگي و قرار گرفتن در وضعيت‌هاي روحي و رواني نامطلوب مانند از دست دادن عزيزان، افسردگي، فوبيا، جدايي و… مساله‌ايست كه براي بسياري از افراد پيش خواهد آمد. در چنين شرايطي فرد نياز دارد كه از طريق مشاوره و كمك گرفتن از افراد متخصص، ناراحتي ناشي از مشكل به وجود آمده را تسكين داده و از طرفي ديگر راه‌حلي كارساز و مفيد براي مشكل خود دريافت كند. در طي چند سال اخير دريافت مشاوره از طريق تلفن و به صورت غيرحضوري بسيار رايج شده و به دليل كاهش هزينه‌ها و همچنين مزيت غيرحضوري بودن، توانسته طرفداران زيادي را به سوي خود جلب كند. مشاوره تلفني آمل نيز از جمله مشاوره‌هاي تلفني است كه در طي چند سال اخير توانسته با فعاليت‌هاي نتيجه‌بخش و مشاوره‌هاي بسيار مفيد خود، گره از مشكلات بسياري از مردم باز كند.

منبع : مشاوره تلفني آمل

مزاياي دريافت مشاوره به صورت تلفني

دريافت مشاوره به صورت تلفني، مزيت‌ها و فوايد بي شماري دارد كه در ادامه به چند نمونه از مهم‌ترين مزاياي مشاوره تلفني آمل اشاره خواهد شد:

1. راحت بودن

شما با استفاده از مشاوره تلفني، ديگرنيازي به حضور در محل و روبه رو شدن با مواردي همچون ترافيك، آلودگي هوا، ازدحام و… را نداريد. در واقع تنها با يك تماس مي‌توانيد از مشاوره‌هاي افراد آموزش ديده و مجرب مركز مشاوره تلفني خرم‌آباد بهره‌مند شويد.

2. مشاوره تلفني آمل | هزينه كمتري دارد

دريافت مشاوره تلفني، چه از لحاظ ويزيت يا حق مشاوره و چه از لحاظ صرف وقت و انرژي، نسبت به مشاوره حضوري از نظر اقتصادي بسيار مقرون به صرفه‌تر مي‌باشد. همچنين با توجه به شرايط كنوني و شيوع ويروس مرگبار كرونا واهميت فاصله گذاري اجتماعي، مشاوره تلفني بهترين گزينه جهت دريافت مشاوره مي‌باشد.

3. دسترسي مناسب از لحاظ مكان جغرافيايي

مشاوره تلفني براي افرادي كه بنا بر دلايل مختلف مانند مهاجرت و يا دور بودن از مكان مركز مشاوره و عدم دسترسي به آن، نمي‌توانند با روانشناس خود ملاقات حضوري داشته باشند، گزينه بسيار خوبي محسوب مي‌شود.

تماس با مشاور

4. مشاوره تلفني آمل | عدم محدوديت زمان

مشاورين مركز مشاوره تلفني آمل، هميشه و در هر لحظه فعال هستند و در اين زمينه محدوديتي وجود ندارد. به طور كلي مي‌توان گفت كه مشاوره تلفني در بسياري از موارد نسبت به مشاوره حضوري برتري دارد. مشاوره‌هاي حضوري، معمولا قبل از ملاقات با فرد، نوبت و ساعت مشخصي را جهت دريافت مشاوره تعيين مي‌كنند. در واقع بسياري از مسائل به گونه‌اي هستند كه فرد ممكن است در هر ساعتي از شبانه روز نياز به دريافت مشاوره داشته باشد و عدم بررسي مشكل مورد نظر شايد حوادث و پيامدهاي ناگواري را به همراه داشته باشد. بنابراين مشاوره تلفني در اين زمينه ارجعيت دارد.

5. دريافت مشاوره به صورت ناشناس

همچنين براي دريافت مشاوره تلفني آمل، نيازي به گرفتن نوبت قبلي نيست و فقط با برقراري ارتباط تلفني مي توان به مشاور مربوطه وصل شد. بسياري از افراد بنا بر دلايل مختلف علاقه‌اي به حضور در محل مشاوره ندارند يا دوست دارند به صورت ناشناس، اين مشاوره‌ها را دريافت نمايند كه مشاوره تلفني از بهترين گزينه‌ها براي اين گونه از افراد مي‌باشد.

روش دريافت مشاوره تلفني

مركز مشاوره تلفني آمل، جهت ارتباط مراجعين به روانشناسان شرايط خاصي تعيين نكرده است و شما مي‌توانيد از طريق ارتباط تلفني، از خدمات و مشاوره‌هاي آنان بهره‌مند شويد. روش دريافت مشاوره تلفني نيز به اين صورت است كه افراد پس از شماره گيري تلفن مركز مشاوره، به منشي وصل شده و سپس منشي مربوطه با پرسيدن سوالات مرتبط با مشكل شما، نوع مشاوره را تعيين كرده و ثبت مي‌نمايد.

پس از طي اين مراحل شما به سرعت با روانشناس و مشاور مربوطه وصل شده و مي‌توانيد مشكل خود را مطرح كرده و از مشاوره‌ها و راه حل‌هاي آنان بهره‌مند شويد. بنابراين دريافت مشاوره تلفني آمل، هيچ پيچيدگي خاصي ندارد و شما به همين راحتي مي‌توانيد از تجربه‌ها و مشورت‌هاي يك فرد با تجربه و آموزش ديده بهره‌مند شويد. براي دريافت مشاوره تلفني كليك كنيد.

زمينه‌هاي مشاوره‌اي مركز مشاوره تلفني آمل

مركز مشاوره تلفني آمل، با بهره گيري از افراد باتجربه و مجرب كه در زمينه‌هاي مختلف مشاوره‌ اي اعم از طلاق، ازدواج، اعتياد و… داراي تحصيلات عاليه هستند، توانسته در شهر شهركرد محبوبيت و موفقيت بسيار بالايي كسب كند. در ادامه به چند نمونه از اين مشاوره‌ها مي‌پردازيم.

1. مشاوره خانواده

مشاوره‌هاي خانوادگي جهت بهبود شرايط و وضعيت زندگي ارائه مي‌گردد كه اين مشاوره‌ها شامل مواردي همچون طلاق، مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره زوجين، تغيير جنسيت و… مي‌باشد. براي كسب اطلاع بيشتر در زمينه مشاوره خانواده و مشاوره تلفني خانواده كليك كنيد. 

2. مشاوره تلفني آمل | مشاوره تحصيلي

اين نوع مشاوره مخصوص دانشجويان و دانش آموزان بوده و در اين زمينه مشاوره‎هاي مفيدي به اين قشر از جامعه ارائه مي‌دهد. مشاوره تحصيلي به دانش آموزان كمك مي‌كند در انتخاب رشته تحصيلي دبيرستان، بهترين تصميم را گرفته و در زمينه انتخاب رشته دانشگاهي خود نيز دچار ترديد نشوند. همچنين مشاوران تحصيلي به افراد محصل كمك ميكنند كه مسائل و مشكلات مربوط به تحصيل و همچنين محيط دانشگاه را به راحتي حل نمايند. براي آگاهي بيشتر در زمينه مشاوره تحصيلي و مشاوره تلفني تحصيلي كليك كنيد. 

3. مشاوره روان شناختي

به جرات مي‌توان گفت كه مشاوره روان شناختي مركز مشاوره تلفني آمل، از جمله موفق‌ترين و نتيجه بخش‌ترين مشاوره‌هاي تلفني شناخته مي‌شود. چرا كه در اين مركز افرادي بسيار دلسوز و مهربان مشغول به فعاليت بوده و مشاوره روان شناختي را به بهترين نحو انجام مي‌دهند. مشاوره‌هاي روانشناختي در زمينه‌هاي گوناگون و با اهداف متعددي انجام مي‌شود كه رسيدگي به وضعيت روحي و رواني از مهم‌ترين آن‌ها مي‌باشد.

4. مشاوره تلفني آمل | مشاوره تلفني طلاق

در صورتي كه در زندگي مشترك خود، به مشكل مواجه شديد و احساس كرديد نياز به همدلي و مشاوره‌هاي يك فرد متخصص داريد، مركز مشاوره تلفني خرم‌آباد آماده ارائه خدمات در هر ساعت از شبانه روز به شما عزيزان مي‌باشد. مشاوران اين مركز تصميم طلاق شما را بررسي كرده و در صورت لزوم راهكارهاي مناسبي را ارائه مي‌دهند. همچنين مركز مشاوره تلفني آمل در زمينه آسيب‌هاي پس از طلاق نيز توانسته راه حل‌هاي مفيدي به مراجعه كنندگان پيشنهاد دهد. در بسياري از موارد مشاهده شده افرادي كه در مرز جدايي و طلاق بودند، توانستند با دريافت راهكارهاي مناسب از طريق مشاوره تلفني آمل و پياده سازي آن در زندگي، به شرايط عادي برگشته و با شريك زندگي خود صلح و سازش برقرار كنند. براي اطلاع بيشتر از مشاوره طلاق كليك كنيد. 

5. مشاوره در زمينه‌هاي ديگر

مشاوره تلفني آمل علاوه بر موارد ذكر شده در حيطه هر آنچه كه شما فكرش را بكنيد و هر نوع مشكلي كه ممكن است براي فرد يا خانواده پيش بيايد بهترين و تخصصي‌ترين خدمات را ارائه مي‌دهد. ساير زمينه‌هاي خدمات مشاوره عبارتند از:

مشاوره ترك اعتياد و مشاوره ترك اعتياد تلفني
مشاوره ازدواج و مشاوره تلفني ازدواج
مشاوره خيانت همسر تلفني
مشاوره كودك و مشاوره تلفني كودك
مشاوره جنسي و مشاوره تلفني جنسي
مشاوره تلفني با موبايل
مشاوره شغلي و مشاوره شغلي تلفني
مشاوره آنلاين
و…

سوالات متداول

_آيا مشاوره تلفني آمل نياز به تعيين وقت قبلي دارد؟

خير در هر ساعت از شبانه روز مي‌توانيد با شماره تلفن‌هاي مشخص شده تماس بگيريد و در هر زمينه‌اي كه نياز به مشاوره داريد، با متخصصين حيطه مربوطه ارتباط برقرار نماييد.

براي مشاوره در زمينه هاي مختلف ازآمل مي توانيد با متخصصان مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو از طريق شماره 02166419012 تماس بگيريد.

شماره تماس ذهن نو

 

 

منبع : مشاوره تلفني آمل


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مشاوره تلفني آمل،
موضوع:
[ ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۰۷:۴۰ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

رابطه با محارم از مسائلي است كه همواره جزو بحران‌هاي اخلاقي و اجتماعي در هر فرهنگ و جامعه محسوب مي‌شود. به دليل تابو بودن و ممنوعه بودن اين مسئله، معمولا از آن در مباحث عمومي صحبتي نمي­‌شود و حتي خيلي از افراد با اينكه درگير اين مسئله هستند، هيچكس را از آن مطلع نمي­‌كنند. اما آيا واقعا رابطه با محارم اشكال دارد؟ آيا اين نوع رابطه يا گرايش به آن اختلال جنسي محسوب مي­‌شود؟ با توجه به پيامدهاي جدي رابطه با محارم بر روي فرد و جامعه، لازم است كه افراد از دلايل گرايش به اين نوع رابطه و پيامدهاي آن آگاه باشند تا از بروز آن پيشگيري نمايند. 

منبع : رابطه با محارم

 

پيامدهاي رابطه با محارم

در نظر داشته باشيد كه تحت هيچ شرايطي ارتباط با محارم مورد پذيرش و قابل بخشش نيست. اين مسئله جداي از پيامدهاي اخلاقي و آثار منفي براي جامعه، براي خود افراد هم آزاردهنده و آسيب‌زاست. بارزترين پيامد رابطه با محارم، شكل گيري احساس گناه شديد در دوطرف است. احساس گناهي كه بخشي از ناخودآگاه فرد كه مسئوليت كنترل مسائل اخلاقي فرد را برعهده دارد، ايجاد مي‌­كند تا فرد را از گناه و اشتباهي كه به آن مرتكب شده دور نگه دارد. جداي از اين احساس گناه، اختلالات شديد خلقي و اضطرابي به فرد متحمل مي‌شود.

 

بيشتر بخوانيد : انحرافات جنسي | انواع پارافيليا و راه هاي درمان آن

 

ريشه و علت ميل رابطه با محارم از كجا ناشي مي­‌شود؟

در ابتدا بايد اين مسئله را مطرح كنرد كه ارتباط جنسي با محارم، در اكثر فرهنگ‌ها و اكثر آيين‌ها ممنوع و قبيح است. حتي در جوامعي مانند آمريكا يا اروپا، ازدواج فاميلي هم نوعي رابطه با محارم تلقي شده و بين اكثريت زننده است. دلايل ژنتيكي و اخلاقي آن‌ها براي ممنوعيت رابطه جنسي يا ازدواج با نزديكاني كه از كودكي با آن‌ها بزرگ شده‌اند، به مرور زمان تبديل به يك قانون اجتماعي شده است.

تماس با مشاور

اما اينكه اساسا علت ميل جنسي به محارم چيست را در زير بررسي مي­‌كنيم. در جوامعي كه محدوديت‌هاي ارتباط با جنس مخالف يا ارضاي نيازهاي جنسي زياد است، معمولا اين مسئله بيشتر گريبان جامعه را مي­‌گيرد. برخي از علل رابطه با محارم غير از اختلالات رواني به شرح زير است:

1. گزينه در دسترس

در جوامعي كه چارچوب‌هاي اخلاقي سختگيرانه و محدوديت‌هاي ارتباطي به حد بالا اعمال مي‌شود، افراد براي ارضاي ميل جنسي خود به هر راهي دست مي‌­زنند. اگر جامعه فرصت را براي ارضاي سالم نيازجنسي برآورده نكند، افرادي كه دچار مشكلات جنسي هستند يا در كنترل ميل جنسي خود ناتوانند، براي ارضاي آن سراغ در دسترس‌ترين گزينه يعني محارم خود مي‌­روند.

2. ترس اجتماعي

در شكل نادري از اين روابط، افراد به دليل ترس‌هاي وسواس گونه‌اي كه از جامعه يا آدم‌هاي غريبه دارند، معمولا درون خانواده خود تمام نيازها و مشكلات‌شان را حل مي­‌كنند. اين مسئله جداي از اختلالات وسواس، اضطراب فراگير و اضطراب اجتماعي، مي­‌تواند ريشه‌هاي عميق‌تري نيز داشته باشد.

3. رابطه با محارم | عقده اديپ

يكي از مسائلي كه فرويد درباره رشد جنسي انسان مطرح كرده است، ميل جنسي كودك پسر به مادر و كودك دختر به پدر است. به طور خلاصه ممكن است انسان در دوران كودكي خود نتوانسته باشد از بحران‌هاي جنسي خود ماننده عقده اديپ (گرايش جنسي به والد غيرهمجنس و رقابت با والد همجنس براي به دست آوردن او) با موفقيت گذر كند و اين عقده حل نشده باقي بماند و باعث شود فرد در بزرگسالي، همچنان درگير اين رقابت‌هاي بيمارگونه باشد. اين مسئله بسيار پيچيده است و جز با جلسات طولاني روان درماني قابل شناسايي يا كنترل نيست.

4. صنعت ***گرافي

يكي از دلايل عمده‌اي كه اين روزها گرايش افراد به ارتباط جنسي با اعضاي خانواده و محارم را افزايش داده، صنعت ***گرافي است. اين صنعت با دست گذاشتن روي تابو‌هاي اجتماعي سعي در تحريك اميال بيمارگونه پنهان افراد دارد و با اين روش به ثروت و نفوذ دست پيدا مي­‌كنند. ساخت محصولات فراواني از رابطه فرزند با والدين، خواهر و برادر، عمو و دايي با خواهرزاده‌ها يا برادرزاده‌ها، باعث شكستن قبح اين مسئله و تاثير منفي بخصوص روي نوجوانان مي­‌شود و آن‌ها را به سمت اين باتلاق ناشايست سوق مي­‌دهد.

 

راه‌هاي كنترل ميل جنسي به محارم

به طور كلي مشخص است كه اين اتفاق نبايد بيفتد، حتي زماني كه دو طرف رضايت دارند. اما بخش زيادي از رابطه با محارم، به شكل كودك آزاري يا تجاوز است كه هم بار ا‌خلاقي منفي و بروز آسيب‌هاي روحي شديد را به دنبال دارد و هم باعث بروز جرم و جنايت‌هاي ناموسي و امثال آن مي‌­شود. كنترل كردن رابطه با محارم در درجه اول نياز به آگاهي كساني دارد كه اين مسئله را مجاز مي­‌دانند.

آن‌ها بايد به تبعات كار خود فكر كرده و حتما براي كنترل آن به متخصص مراجعه كنند. همچنين يكي از راهكارهاي مهم، ارضاي ميل جنسي و عاطفي از راه‌هاي درست آن است و بايد براي آن فكرهاي جدي كرد. با كمك گرفتن از مشاوره جنسي مي‌توانيد اين مساله را تا حدودي مديريت نماييد. براي كسب اطلاع بيشتر در زمينه مشاوره جنسي كليك كنيد. 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشكلات جنسي مي‌توانيد در ساعت از روز براي مشاوره جنسي تلفني از طريق شماره 02166419012 با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو تماس حاصل نماييد.

سوالات متداول

-آيا رابطه جنسي با محارم اشتباه است؟

بله رابطه جنسي با محارم به دلايل اخلاقي و پزشكي همچون مشكلات ژنتيكي به هيچ وجه توصيه نمي‌شود و مي‌تواند مشكلات زيادي را به همراه داشته باشد. 

شماره تماس ذهن نو

 

 

منبع : رابطه با محارم


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: رابطه با محارم،
موضوع:
[ ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۰۵:۳۲ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

آيا تاكنون قرص داپوكستين را مصرف كرده‌ايد؟ داپوكستين كاربردهاي گوناگوني دارد اما بيشتر براي درمان زودانزالي مورد مصرف قرار مي‌گيرد. زود انزالي نوعي كج كاري جنسي است و به وضعيتي اطلاق مي‌شود كه در آن فرد زودتر از موعد دلخواه به ارگاسم جنسي مي‌رسد. متاسفانه زود انزالي مسئله‌اي شايع است كه بسياري از مردان را نااميد و شرمگين مي‌كند. داروي متداول تجويزي براي درمان و كنترل زودانزالي داپوكستين مي‌باشد. اين دارو نيز مانند ساير داروها علاوه بر فوايد، عوارضي نيز به همراه دارد. به همين دليل نبايد آن را به طور خودسرانه مصرف كرد. در ادامه مقاله به بررسي كامل قرص داپوكستين مي‌پردازيم. 

 

منبع : قرص داپوكستين

 

 

قرص داپوكستين چيست و چگونه عمل مي‌كند؟

داپوكستين اولين دارويي است كه در سال 2004 به عنوان درمان زودانزالي معرفي شد. داپوكستين با نام تجاري پريلجي به صورت قرص‌هايي با دوز 30، 60 و 90 ميلي گرم توليد مي‌شود. اين داروي روانپزشكي از گروه مهاركننده‌هاي بازجذب سروتونين است. داپوكستين با مهار انتقال دهنده سروتونين، عملكرد سروتونين در شكاف پس سيناپسي را افزايش داده و در نتيجه باعث تاخير در انزال مي‌شود.

اين دارو كه براي مردان 18 تا 64 ساله تجويز مي‌شود، داراي نيمه عمر كوتاه و عملكرد سريع است. داپوكسين در گذشته براي درمان افسردگي ايجاد شد ولي در درمان آن كاربرد نداشت چون به مدت كافي در خون نمي‌ماند. توصيه مي‌شود از هرگونه مصرف اين قرص بدون تجويز پرشك خودداري شود. البته اين دارو بدون نسخه پزشك هم قابل تهيه است. گزارش‌هاي حاكي از مصرف اين قرض اثر بخشي زيادي را عنوان مي‌كنند. براي آشنايي با ساير قرص تاخيري هاي موجود در بازار كليك كنيد.

 

تماس با مشاور

نحوه مصرف قرص  داپوكستين

توصيه مي‌شود اين دارو يك تا سه ساعت قبل از برقراي رابطه جنسي با يك ليوان آب كامل مصرف شود. عموما ابتدا دوز 30 ميلي گرم تجويز مي‌گردد. در صورت عدم بروز مشكلات جانبي و اثر گذاري خفيف دارو، توصيه مي‌شود از دوز 60 ميلي گرم استفاده نماييد. تاثير اين دارو هميشگي نيست و يك تا دو ساعت بعد از عمل از بين مي‌رود. اين دارو نبايد بيش از يك عدد در بيست و چهار ساعت روز مصرف شود. داپوكستين را مي‌توان همراه با غذا يا بدون آن مصرف كرد. اين قرص بايد بدون جويدن و فقط با بلعيدن مصرف شود.

 

عوارض مصرف داپوكستين

مانند هر داروي ديگري، داپوكستين هيدروكلرايد هم عوارضي دارد، البته ميزان و شيوع آن شديد نيست. در صورت بروز عوارض احتمالي هرچه سريع‌تر به پزشك مراجعه نماييد. قابل توجه‌ترين عوارض استعمال داپوكستين موارد زير را شامل مي‌شود:

-افسردگي، اضطراب و اختلالات رفتاري مانند عصبانيت يا بي تفاوتي
-احساس ضعف و سرگيجه، سردرد، حالت تهوع و غش
-تاري ديد يا درد در ناحيه چشمي
-تغييرات شنوايي يا زنگ زدن گوش
-اختلال در گوارش يا اسهال
-افزايش يا كاهش ناگهاني فشار خون
-لرزش، احساس سوزن سوزن شدن يا بي حسي
-خستگي بيش از حد
-ديدن خواب‌هاي بد و غيرعادي يا اختلال در خواب
-تعريق زياد
-ضربان قلب سريع يا نامنظم
-خشكي دهان
-افزايش وزن
-واكنش‌هاي آلرژيك
-كاهش ميل جنسي و اختلال در نعوظ

 

تداخلات دارويي

داپوكسين با داروهاي اريترومايسن، ليتيوم، ترامادول، كتوكونازول، فلوكونازول، وارفارين و وراپاميل تداخل دارد. همچنين از مصرف همزمان اين ادرو با ديگر داروهاي مهاركننده بازجذب سروتونين خودداري شود.

 

در چه مواردي براي قرص داپوكستين ممنوعيت مصرف وجود دارد؟

در هنگام مصرف داپوكستين بايد از نوشيدن الكل اجتناب گردد چون موجب بروز بيشتر و سريع‌تر عوارض جانبي مي‌شود. در بيماران داراي حساسيت به دارو، مشكلات نارسايي قلبي، كليوي و كبدي، اختلال دو قطبي، اختلالات تشنجي، افراد مبتلا به گلوكوم و افرادي كه عدم تحمل لاكتوز دارند، توصيه مي‌شود از مصرف آن اجتناب ورزند.

 

نكات قابل توجه در مصرف داپوكستين

-بطور معمول اين دارو باعث ايجاد وابستگي نمي‌گردد.

-در مكاني خشك و خنك، دور از گرما و نور مستقيم آفتاب و دور از دسترس كودكان قرار گيرد.

-هزينه اين دارو تاحدودي بالا مي‌باشد.

-خانم‌ها نبايد داپيكو مصرف كنند.

 

ديگر راه‌هاي مقابله با زودانزالي

معمولا متوسط زمان انزال مردان 8 تا 4 دقيقه بعد از دخول است. هرچند اين موضوع بين افراد و رابطه‌هاي مختلف، متفاوت است. زمانيكه ارگاسم و خروج مني قبل از دخول يا در همان لحظات ابتدايي دخول و در كمتر از يك دقيقه، بعنوان مثال پانزده ثانيه اتفاق بيفتد زودانزالي مطرح مي‌شود. در صورتي كه زود انزالي يك بار و به علت برانگيختگي زياد ناشي از تجربه اول يا نداشتن رابطه جنسي براي مدت طولاني باشد، نيازي به درمان نيست. ولي اگر فردي به طور منظم و تقريبا هميشه انزال زودرس داشته باشد بايد به فكر چاره بود. براي آشنايي با ساير روش هاي درمان زود انزالي كليك كنيد.

متاسفانه علل زودانزالي هنوز به طور واضح مشخص نيستند. اين مشكل ممكن است ثمره استرس و اضطراب يا عوامل ديگر باشد. خوشبختانه داروها و متدهاي رفتاري متعددي از جمله تكنيك مسترز و جانسون يا تمرينات سريع كگل وجود دارند كه با مراجعه به روانپزشك و درمانگر جنسي م‌يتوان از آن‌ها بهره جست. البته ناگفته نماند كه در درمان‌هاي رفتاري، همكاري شريك جنسي فرد اهميت زيادي دارد تا بيمار بتواند با ارامش مسير درمان را طي كند. براي كسب اطلاعات در زمينه مشاوره جنسي كليك كنيد. 

براي دريافت مشاوره در زمينه مشكلات جنسي مي‌توانيد در ساعت از روز براي مشاوره جنسي تلفني از طريق شماره 02166419012 با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو تماس حاصل نماييد.

سوالات متداول

-آيا مي‌توان از داپوكستين براي درمان افسردگي بهره جست؟

خير به دليل كوتاه اثر بودن اين دارو نمي‌توان از آن انتظار چنداني در درمان افسردگي داشت. فلوكستين، سرترالين، سيتالوپرام، دولوكستين، نفازودون و دسيپرامين جايگزين‌هاي بهتري هستند.

شماره تماس ذهن نو

 

 

منبع : قرص داپوكستين

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قرص داپوكستين،
موضوع:
[ ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۰۳:۲۰ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

اهميت خانواده در تمامي مراحل زندگي، موضوعي است كه نمي‌توان آن را ناديده گرفت. خانواده به همان ميزان كه در ثبات شخصيت و حل موفقيت‌آميز مشكلات به فرد كمك مي‌كند، مي‌تواند باعث بروز مشكلات بيشتري نيز براي فرد باشد. به همين خاطر است كه روانشناسان كودك و مشاورين خانواده معمولاً توصيه مي‌كنند كه در تربيت فرزندان خود ازنظر متخصصين استفاده نماييد. زيرا يكي از اصلي‌ترين موضوعاتي كه اهميت خانواده را نشان مي‌دهد تربيت فرزندان يا به عبارتي شكل دادن به شخصيت آن‌هاست. خانواده به ميزاني اهميت دارد كه براي شناخت دقيق‌تر يك فرد به خانواده و ارزش‌هاي اخلاقي آن‌ها توجه مي‌شود. بااين‌حال در نظر داشته باشيد كه شما در هر زمان مي‌توانيد تغييراتي را در شرايط خانوادگي خود ايجاد كرده و برخي مشكلات را حل نماييد. با توجه به آنچه گفته شد در اين مطلب راجع به اهميت خانواده و تأثير آن بر جنبه‌هاي مختلف زندگي فرد صحبت خواهيم كرد.

منبع : اهميت خانواده

 

 

اهميت خانواده در شكل‌گيري شخصيت انسان‌ها

اصلي‌ترين پايه‌هاي شخصيتي همه انسان‌ها در دوران طفوليت و تحت تأثير تربيت خانواده شكل مي‌گيرد. نداشتن اعتمادبه‌نفس، تمايل به پيروي از ديگران يا استقلال عمل و همين‌طور ديدگاه افراد نسبت به ديگران و برقراري ارتباط با اطرافيان، همگي از مسائلي هستند كه ريشه در كودكي و نحوه برخورد والدين با فرد دارند. به همين خاطر بهتر است در تربيت فرزندان و براي داشتن خانواده‌اي شاد و سالم تا جاي ممكن از نظرات متخصصين كودك استفاده كنيد.

متخصصان معتقدند الگوهاي ارتباطي كه درون هر خانواده وجود دارد تبديل به معيار و الگويي براي برقراري ارتباط با تمامي افراد اجتماع در آينده خواهد بود. به ميزاني كه فرد محبت و همدلي را در ميان اعضاي خانواده خود ديده باشد، ارتباط وي با سايرين در آينده و به‌ويژه روابط عاطفي وي، نوع‌دوستانه خواهد بود اما اگر در محيط خانه به كودك آموزش داده شده باشد كه او نسبت به ديگران برتري دارد و بايد صرفاً به خواسته‌هاي خود توجه كند، اين موضوع شخصيت بزرگ‌سالي وي را نيز تحت تأثير قرار مي‌دهد.

 

تماس با مشاور

اهميت خانواده در سلامت روان

خانواده به‌عنوان يك بستر حمايتي مهم نقش بسياري در سلامت روان هر فرد بازي مي‌كند. زندگي كردن با افرادي كه دچار مشكلاتي نظير اختلالات شخصيت، بيماري‌هاي رواني و يا اعتياد هستند، مي‌تواند تا حد زيادي سلامت روان ساير اعضا را نيز تحت تأثير خود قرار دهد. به همين ميزان درصورتي‌كه خانواده فرد در شرايط سخت از وي حمايت كنند، مي‌توانند تأثير بالايي در سلامت روان او داشته باشند.

تحقيقات نشان مي‌دهد بسياري از بيماران درگير با اختلال افسردگي احساس مي‌كنند از يك سيستم حمايتي مطلوب برخوردار نيستند و در نقطه مقابل افرادي كه تغييرات مثبتي را در زندگي تجربه مي‌كنند، معتقدند اعضاي خانواده يا دوستانشان نقش بسياري در حمايت از آن‌ها داشته‌اند. به همين خاطر بهتر است راهكارهايي را براي داشتن خانواده شاد و صميميت ميان اعضا امتحان كنيد تا بتوانيد سلامت روان خود و ساير اعضاي خانواده را تضمين كنيد.

مشكلات و بحران‌هايي نظير اعتياد، فوت، طلاق يا بيماري يكي از اعضا از جمله مسائلي هستند كه سلامت روان ساير اعضاي خانواده به‌خصوص كودكان را نيز تحت تأثير خود قرار مي‌دهند. به همين خاطر اگر با چنين مشكلاتي در خانواده خود مواجه شديد، بهتر است براي جلوگيري از بيشتر شدن آسيب‌ها از يك متخصص در زمينهٔ سلامت روان كمك بگيريد.

 

اهميت خانواده در ازدواج

يكي از مهم‌ترين جايگاه‌هايي كه اهميت خانواده را نشان مي‌دهد بحث ازدواج است. خانواده‌ها مي‌توانند با حمايت و رفتار صحيح شرايط ازدواج را براي فرزندان خود تسهيل كرده و به آن‌ها در تشكيل خانواده جديد كمك كنند. اين در حاليست كه شرايط نامطلوب خانواده مي‌تواند تأثيرات منفي بسياري را در زندگي مشترك فرد ايجاد كند. به همين خاطر بهتر است پيش از ازدواج علاوه بر خود فرد، نسبت به خانواده وي نيز شناخت كافي به دست آوريد و با كمك گرفتن از مشاوره پيش از ازدواج از صحيح بودن انتخاب خود اطمينان پيدا كنيد.

شخصيت اعضاي خانواده طرف مقابل شما براي ازدواج و همين‌طور ديدگاه‌ها و فرهنگ آن‌ها ازجمله موضوعاتي‌ است كه بايد در هنگام ازدواج به آن توجه داشته باشيد. يك باور اشتباه در ميان بسياري از جوانان اين است كه خانواده طرف مقابل تأثيري در زندگي شما نخواهند داشت. توجه داشته باشيد خانواده همسر آينده شما همان بستري است كه باورها و افكار وي در آن شكل گرفته و حتي اگر او براي تغيير خود تلاش كند، وجود تأثير اعضاي خانواده در زندگي مشترك خود را نمي‌توانيد ناديده بگيريد.

 

اهميت خانواده در ابتلا يا ترك اعتياد

اعتياد يكي از آسيب‌هاي اجتماعي جدي و در حال گسترش است كه خانواده‌هاي بسياري را درگير خود كرده است. شروع مصرف مواد مخدر يا تلاش براي ترك موفق آن ازجمله موضوعاتي است كه تا حد زيادي اهميت خانواده در زندگي هر فرد را مشخص مي‌كند. بدرفتاري اعضاي خانواده يا شيوه‌هايي از تربيت كه باعث بروز بيماري‌هاي اضطرابي يا عزت‌نفس پايين در فرد مي‌شوند، ازجمله دلايلي هستند كه او را به سمت مصرف مواد مخدر سوق مي‌دهند. اين در حاليست كه حمايت اعضاي خانواده از يكديگر و توجه به شرايط روحي و جسمي ساير اعضا تا حد زيادي از اين مشكلات پيشگيري خواهد كرد.

تلاش براي ترك اعتياد ازجمله مسائلي است كه رفتار خانواده در آن اهميت بالايي پيدا مي‌كند. گاهي اوقات ميان فرد و خانواده به‌نوعي يك رقابت شكل مي‌گيرد. اعضاي خانواده سعي مي‌كنند با فاصله گرفتن از فرد و همين‌طور به رخ كشيدن ناتواني‌هايش از داشتن يك زندگي سالم، او را تحقير كنند و اين موضوع باعث مي‌شود كه معتادان بيش از گذشته به استفاده از مواد مخدر پناه ببرند. اين درحاليست كه رفتار سالم و حمايت خانواده حتي در شرايطي كه فرد در ترك اعتياد شكست‌خورده  نيز مي‌تواند انگيزه و روحيه لازم براي ادامه تلاش را در وي ايجاد كند. براي كسب اطلاعات در زمينه اختلافات خانوادگي كليك كنيد. 

 

اهميت خانواده در خروج از بحران‌ها

همه افراد در زندگي شرايط سخت و مشكلاتي را تجربه مي‌كنند كه براي خروج موفقيت‌آميز از آن‌ها به كمك اطرافيان احتياج دارند. مشكلاتي نظير از دست دادن عزيزان، طلاق، بيماري و شكست در فعاليت‌هاي تحصيلي و كاري از آن دسته مشكلاتي هستند كه مي‌توانند باعث بروز مشكلات روحي و جسمي بسياري براي فرد باشند؛ در اين شرايط حمايت و توجه اطرافيان تا حد زيادي مي‌تواند در عبور موفقيت‌آميز از مشكلات به فرد كمك كند.

 

نقش روانشناسي خانواده

روانشناسي خانواده و خانواده‌درماني يكي از موضوعات مهم در روانشناسي است كه توجه بسياري به آن مي‌شود. روانشناسان معتقدند استفاده از درمان‌هاي رواني تنها براي يكي از اعضاي خانواده و بازگرداندن وي به شرايط نامطلوبي كه از قبل در خانواده فرد وجود داشته، باعث بازگشت مجدد بيماري مي‌شود. به همين خاطر بهتر است در درمان افراد به وضعيت خانواده نيز توجه داشته باشيم. خانواده‌درماني به‌ويژه در شرايطي نظير ترك اعتياد از اهميت بالايي برخوردار است.

كمك به حل مشكلاتي كه درون يك خانواده پيش مي‌آيند، مانند فوت يا بيماري يكي از والدين، طلاق و عدم تفاهم ميان اعضا ازجمله موضوعاتي هستند كه روانشناسان خانواده به آن‌ها توجه مي‌كنند و راهكارهايي را براي گذشتن سالم از اين شرايط به شما آموزش مي‌دهند. در كنار اين مسائل مي‌توانيد با كمك گرفتن از مشاورين راهكارهايي را براي بهبود شرايط خانواده خود آموزش ببينيد. براي كسب اطلاعات در زمينه مشاوره خانواده كليك كنيد. 

 

خانواده و كودكان بي‌سرپرست

توجه به شخصيت و آسيب‌هاي روحي كودكان بي‌سرپرست يا بد سرپرست ازجمله مسائلي است كه اهميت خانواده و نقش آن در سلامت روان را نشان مي‌دهد. كودكان نياز دارند محبت و حمايت را از والدين خود دريافت كنند تا به اين باور دست يابند كه جهان جاي امني براي زندگي است. در شرايطي كه خانواده كودك رفتار مناسبي با وي نداشته باشند و يا به هر دليلي كودك خانواده خود را از دست داده باشد، نه‌تنها اين باور در وي شكل نخواهد گرفت بلكه دچار مشكلات و آسيب‌هاي روحي بسياري ازجمله افسردگي خواهد شد. به همين خاطر معمولاً توصيه مي‌شود اين كودكان براي نگهداري به ساير اعضاي خانواده سپرده شوند. دريافت محبت از سمت ساير مراقبين و اقوام مي‌تواند تا حد زيادي مشكلات روحي و عاطفي اين كودكان را بهبود بخشد.

همچنين كودكان براي شكل دادن به شخصيت خود نياز دارند تا محبت و توجه را از هر دو والد خود دريافت كنند و به همين خاطر در شرايطي كه يكي از والدين به هر دليلي حضور نداشته باشد، كودك مشكلات و تعارض‌هايي را در شخصيت خود تجربه خواهد كرد. با توجه به اينكه الگوبرداري كودك و يادگيري نقش‌هاي جنسيتي معمولاً با مشاهده والد هم‌جنس صورت مي‌گيرد شايد بتوان گفت كه فقدان او براي كودك مشكلات بيشتري را ايجاد خواهد كرد. در چنين شرايطي بهتر است اطرافيان كودك به اين موضوع توجه داشته باشند كه براي بررسي وضعيت روحي او و همين‌طور جلوگيري از بروز مشكلات جدي، از يك مشاور كودك براي تربيت وي كمك بگيرند.

 

چطور خانواده‌اي سالم داشته باشيم؟

خانواده اهميت بسياري در تمامي ابعاد زندگي خواهد داشت و به همين خاطر بهتر است تلاش كنيد تا مشكلاتي كه در خانواده‌تان ايجاد مي‌شوند را به هر شكل ممكن از بين ببريد. براي داشتن خانواده سالم بهتر است به موضوعات زير توجه داشته باشيد:

1. از يكديگر حمايت كنيد

مهم‌ترين موضوعي كه براي داشتن يك خانواده شاد و سالم بايد به آن توجه داشته باشيد اين است كه اعضاي خانواده بايد به يكديگر توجه كافي داشته باشند. داشتن توجه نسبت به شرايط روحي و احساسي يكديگر باعث مي‌شود تا شما زودتر متوجه مشكلات و ناراحتي‌هاي ساير اعضا شويد و درنتيجه بهتر خواهيد توانست به آن‌ها كمك كنيد. ايجاد اين باور ميان اعضاي خانواده كه در روزهاي سخت مي‌توانند روي كمك يكديگر حساب كنند تأثير بسياري در داشتن يك خانواده سالم دارد.

2. خاطرات مشترك ايجاد كنيد

يكي از راهكارهايي كه در داشتن خانواده سالم كمك خواهد كرد اين است كه ميان اعضا ارتباط و علاقه زيادي ايجاد نماييد و براي اين كار بايد سعي كنيد براي آن‌ها اهداف و خاطرات مشترك در نظر بگيريد. برنامه‌هايي براي اوقات فراغت مانند سفر، تماشاي فيلم يا حتي درست كردن غذا در نظر بگيريد و از اين طريق همه اعضاي خانواده را كنار يكديگر جمع كنيد.

3. از مشاور خانواده كمك بگيريد

استفاده از مشاوره خانواده در شرايطي كه زندگي خانوادگي شما دچار بحران شده، مي‌تواند تا حد زيادي كمك‌كننده باشد. مشاورين با توجه به شرايطي كه در آن قرارگرفته‌ايد راهكارهايي را به شما آموزش خواهند داد كه مي‌تواند در بهبود شرايط روحي شما و ساير اعضا و همين‌طور حل كردن موفقيت‌آميز مشكلات كمك‌كننده باشد.

براي دريافت مشاوره در زمينه خانواده مي توانيد در هر زمان از روز براي مشاوره تلفني خانواده با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو از طريق شماره 02166419012 تماس بگيريد.

سؤالات متداول

1.خانواده چه اهميتي در ازدواج فرد دارد؟

خانواده سالم و بانشاط مي‌تواند زمينه را براي ازدواج و استقلال اعضاي خود فراهم نمايد و درعين‌حال مشكلاتي كه در يك خانواده وجود دارد، موانعي را براي ازدواج اعضا فراهم مي‌كند. علاوه بر اين با توجه به اينكه هر فرد در بستر اعتقادات و فرهنگ خانواده خود رشد مي‌كند، بهتر است براي ازدواج به شرايط خانواده وي نيز توجه داشته باشيد.

2.خانواده چطور مي‌تواند به سلامت روحي ساير اعضا كمك كند؟

حمايت از يكديگر در شرايطي كه يكي از اعضاي خانواده دچار بحران شده و همين‌طور توجه به شرايط روحي و جسمي يكديگر ازجمله راهكارهايي هستند كه براي سلامت روان اعضا بايد به آن‌ها توجه كرد.

 

شماره تماس ذهن نو

 

 

منبع : اهميت خانواده


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اهميت خانواده،
موضوع:
[ ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۵۰:۳۷ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

آيا از خدمات مركز مشاوره تلفني ساوه اطلاع داريد؟ ايجاد شرايط ناگوار در زندگي و قرار گرفتن در وضعيت‌هاي روحي و رواني نامطلوب مانند از دست دادن عزيزان، افسردگي، فوبيا، جدايي و… مساله‌ايست كه براي بسياري از افراد پيش خواهد آمد. در چنين شرايطي فرد نياز دارد كه از طريق مشاوره و كمك گرفتن از افراد متخصص، ناراحتي ناشي از مشكل به وجود آمده را تسكين داده و از طرفي ديگر راه‌حلي كارساز و مفيد براي مشكل خود دريافت كند. در طي چند سال اخير دريافت مشاوره از طريق تلفن و به صورت غيرحضوري بسيار رايج شده و به دليل كاهش هزينه‌ها و همچنين مزيت غيرحضوري بودن، توانسته طرفداران زيادي را به سوي خود جلب كند. مشاوره تلفني ساوه نيز از جمله مشاوره‌هاي تلفني است كه در طي چند سال اخير توانسته با فعاليت‌هاي نتيجه‌بخش و مشاوره‌هاي بسيار مفيد خود، گره از مشكلات بسياري از مردم باز كند.

 

منبع : مشاوره تلفني ساوه

 

 

مزاياي دريافت مشاوره به صورت تلفني

دريافت مشاوره به صورت تلفني، مزيت‌ها و فوايد بي شماري دارد كه در ادامه به چند نمونه از مهم‌ترين مزاياي مشاوره تلفني ساوه اشاره خواهد شد:

1. راحت بودن

شما با استفاده از مشاوره تلفني، ديگرنيازي به حضور در محل و روبه رو شدن با مواردي همچون ترافيك، آلودگي هوا، ازدحام و… را نداريد. در واقع تنها با يك تماس مي‌توانيد از مشاوره‌هاي افراد آموزش ديده و مجرب مركز مشاوره تلفني خرم‌آباد بهره‌مند شويد.

2. مشاوره تلفني ساوه | هزينه كمتري دارد

دريافت مشاوره تلفني، چه از لحاظ ويزيت يا حق مشاوره و چه از لحاظ صرف وقت و انرژي، نسبت به مشاوره حضوري از نظر اقتصادي بسيار مقرون به صرفه‌تر مي‌باشد. همچنين با توجه به شرايط كنوني و شيوع ويروس مرگبار كرونا واهميت فاصله گذاري اجتماعي، مشاوره تلفني بهترين گزينه جهت دريافت مشاوره مي‌باشد.

3. دسترسي مناسب از لحاظ مكان جغرافيايي

مشاوره تلفني براي افرادي كه بنا بر دلايل مختلف مانند مهاجرت و يا دور بودن از مكان مركز مشاوره و عدم دسترسي به آن، نمي‌توانند با روانشناس خود ملاقات حضوري داشته باشند، گزينه بسيار خوبي محسوب مي‌شود.

تماس با مشاور

4. مشاوره تلفني ساوه | عدم محدوديت زمان

مشاورين مركز مشاوره تلفني ساوه، هميشه و در هر لحظه فعال هستند و در اين زمينه محدوديتي وجود ندارد. به طور كلي مي‌توان گفت كه مشاوره تلفني در بسياري از موارد نسبت به مشاوره حضوري برتري دارد. مشاوره‌هاي حضوري، معمولا قبل از ملاقات با فرد، نوبت و ساعت مشخصي را جهت دريافت مشاوره تعيين مي‌كنند. در واقع بسياري از مسائل به گونه‌اي هستند كه فرد ممكن است در هر ساعتي از شبانه روز نياز به دريافت مشاوره داشته باشد و عدم بررسي مشكل مورد نظر شايد حوادث و پيامدهاي ناگواري را به همراه داشته باشد. بنابراين مشاوره تلفني در اين زمينه ارجعيت دارد.

5. دريافت مشاوره به صورت ناشناس

همچنين براي دريافت مشاوره تلفني ساوه، نيازي به گرفتن نوبت قبلي نيست و فقط با برقراري ارتباط تلفني مي توان به مشاور مربوطه وصل شد. بسياري از افراد بنا بر دلايل مختلف علاقه‌اي به حضور در محل مشاوره ندارند يا دوست دارند به صورت ناشناس، اين مشاوره‌ها را دريافت نمايند كه مشاوره تلفني از بهترين گزينه‌ها براي اين گونه از افراد مي‌باشد.

روش دريافت مشاوره تلفني

مركز مشاوره تلفني ساوه، جهت ارتباط مراجعين به روانشناسان شرايط خاصي تعيين نكرده است و شما مي‌توانيد از طريق ارتباط تلفني، از خدمات و مشاوره‌هاي آنان بهره‌مند شويد. روش دريافت مشاوره تلفني نيز به اين صورت است كه افراد پس از شماره گيري تلفن مركز مشاوره، به منشي وصل شده و سپس منشي مربوطه با پرسيدن سوالات مرتبط با مشكل شما، نوع مشاوره را تعيين كرده و ثبت مي‌نمايد.

پس از طي اين مراحل شما به سرعت با روانشناس و مشاور مربوطه وصل شده و مي‌توانيد مشكل خود را مطرح كرده و از مشاوره‌ها و راه حل‌هاي آنان بهره‌مند شويد. بنابراين دريافت مشاوره تلفني ساوه، هيچ پيچيدگي خاصي ندارد و شما به همين راحتي مي‌توانيد از تجربه‌ها و مشورت‌هاي يك فرد با تجربه و آموزش ديده بهره‌مند شويد. براي دريافت مشاوره تلفني كليك كنيد.

زمينه‌هاي مشاوره‌اي مركز مشاوره تلفني ساوه

مركز مشاوره تلفني ساوه، با بهره گيري از افراد باتجربه و مجرب كه در زمينه‌هاي مختلف مشاوره‌ اي اعم از طلاق، ازدواج، اعتياد و… داراي تحصيلات عاليه هستند، توانسته در شهر شهركرد محبوبيت و موفقيت بسيار بالايي كسب كند. در ادامه به چند نمونه از اين مشاوره‌ها مي‌پردازيم.

1. مشاوره خانواده

مشاوره‌هاي خانوادگي جهت بهبود شرايط و وضعيت زندگي ارائه مي‌گردد كه اين مشاوره‌ها شامل مواردي همچون طلاق، مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره زوجين، تغيير جنسيت و… مي‌باشد. براي كسب اطلاع بيشتر در زمينه مشاوره خانواده و مشاوره تلفني خانواده كليك كنيد. 

2. مشاوره تلفني ساوه | مشاوره تحصيلي

اين نوع مشاوره مخصوص دانشجويان و دانش آموزان بوده و در اين زمينه مشاوره‎هاي مفيدي به اين قشر از جامعه ارائه مي‌دهد. مشاوره تحصيلي به دانش آموزان كمك مي‌كند در انتخاب رشته تحصيلي دبيرستان، بهترين تصميم را گرفته و در زمينه انتخاب رشته دانشگاهي خود نيز دچار ترديد نشوند. همچنين مشاوران تحصيلي به افراد محصل كمك ميكنند كه مسائل و مشكلات مربوط به تحصيل و همچنين محيط دانشگاه را به راحتي حل نمايند. براي آگاهي بيشتر در زمينه مشاوره تحصيلي و مشاوره تلفني تحصيلي كليك كنيد. 

3. مشاوره روان شناختي

به جرات مي‌توان گفت كه مشاوره روان شناختي مركز مشاوره تلفني ساوه، از جمله موفق‌ترين و نتيجه بخش‌ترين مشاوره‌هاي تلفني شناخته مي‌شود. چرا كه در اين مركز افرادي بسيار دلسوز و مهربان مشغول به فعاليت بوده و مشاوره روان شناختي را به بهترين نحو انجام مي‌دهند. مشاوره‌هاي روانشناختي در زمينه‌هاي گوناگون و با اهداف متعددي انجام مي‌شود كه رسيدگي به وضعيت روحي و رواني از مهم‌ترين آن‌ها مي‌باشد.

4. مشاوره تلفني ساوه | مشاوره تلفني طلاق

در صورتي كه در زندگي مشترك خود، به مشكل مواجه شديد و احساس كرديد نياز به همدلي و مشاوره‌هاي يك فرد متخصص داريد، مركز مشاوره تلفني خرم‌آباد آماده ارائه خدمات در هر ساعت از شبانه روز به شما عزيزان مي‌باشد. مشاوران اين مركز تصميم طلاق شما را بررسي كرده و در صورت لزوم راهكارهاي مناسبي را ارائه مي‌دهند. همچنين مركز مشاوره تلفني ساوه در زمينه آسيب‌هاي پس از طلاق نيز توانسته راه حل‌هاي مفيدي به مراجعه كنندگان پيشنهاد دهد. در بسياري از موارد مشاهده شده افرادي كه در مرز جدايي و طلاق بودند، توانستند با دريافت راهكارهاي مناسب از طريق مشاوره تلفني ساوه و پياده سازي آن در زندگي، به شرايط عادي برگشته و با شريك زندگي خود صلح و سازش برقرار كنند. براي اطلاع بيشتر از مشاوره طلاق كليك كنيد. 

5. مشاوره در زمينه‌هاي ديگر

مشاوره تلفني ساوه علاوه بر موارد ذكر شده در حيطه هر آنچه كه شما فكرش را بكنيد و هر نوع مشكلي كه ممكن است براي فرد يا خانواده پيش بيايد بهترين و تخصصي‌ترين خدمات را ارائه مي‌دهد. ساير زمينه‌هاي خدمات مشاوره عبارتند از:

مشاوره ترك اعتياد و مشاوره ترك اعتياد تلفني
مشاوره ازدواج و مشاوره تلفني ازدواج
مشاوره خيانت همسر تلفني
مشاوره كودك و مشاوره تلفني كودك
مشاوره جنسي و مشاوره تلفني جنسي
مشاوره تلفني با موبايل
مشاوره شغلي و مشاوره شغلي تلفني
مشاوره آنلاين
و…

سوالات متداول

_آيا مشاوره تلفني ساوه نياز به تعيين وقت قبلي دارد؟

خير در هر ساعت از شبانه روز مي‌توانيد با شماره تلفن‌هاي مشخص شده تماس بگيريد و در هر زمينه‌اي كه نياز به مشاوره داريد، با متخصصين حيطه مربوطه ارتباط برقرار نماييد.

براي مشاوره در زمينه هاي مختلف از ساوه مي توانيد با متخصصان مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو از طريق شماره 02166419012 تماس بگيريد.

 

شماره تماس ذهن نو

 

منبع : مشاوره تلفني ساوه


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۷:۵۵ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

براي درمان نعوظ چه راهكارهايي وجود دارد؟ اختلال نعوظ يكي از شايع‌ترين مشكلات جنسي است كه اكثر مردان آن را در مرحله‌اي از زندگي خود تجربه مي‌كنند. عدم دستيابي به نعوظ، تاثير بسيار منفي بر مردان مي‌گذارد و در صورتي كه براي مدت طولاني درمان نشود، زندگي زناشويي را نيز با مشكل مواجه مي‌سازد. به همين منظور ضروري است كه افراد چاره‌اي براي درمان آن پيدا كنند. راه‌هاي متعدد و حتي اشتباهي مثل مصرف ترامادول و ساير مخدرها براي درمان‌ وجود دارد اما براي درمان موثر بايد از روش‌هاي صحيح و كمك يك فرد متخصص استفاده كرد. با آگاهي از روش‌هاي درماني و كمك گرفتن از متخصص مي‌توانيد اين مساله را نحوي موثر برطرف سازيد. براي كسب اطلاعات در زمينه مشاوره جنسي كليك كنيد.

منبع : درمان اختلال نعوظ

 

 

مروري بر اختلال نعوظ

اختلال نعوظ يك ناتواني جنسي است كه طي آن آلت تماسلي مرد نمي‌تواند در اثر برانگيحتگي جنسي به حالت نعوظ برسد يا حالت آن را براي رابطه جنسي حفظ كند. ناتواني در دستيابي به نعوظ در دوره‌هاي زماني كوتاه و مقطعي، به معني اختلال نيست و براي هر فردي مي‌تواند اتفاق بيفتد. اختلال نعوظ به اين معني است كه در يك دوره پيوسته و نسبتا طولاني مدت، فرد در رسيدن به نعوظ دچار ناتواني شود. از عوامل موثر بر اختلال نعوظ مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

-اختلالات رواني همچون استرس و اضطراب و افسردگي
-مشكلات جسمي همچون ديابت و فشار خون بالا
-مصرف برخي داروها
-بالا رفتن سن
-مصرف سيگار و مواد مخدر
-ضربه و آسيب به شريان‌ها

براي كسب اطلاع بيشتر در زمينه اختلال نعوظ كليك كنيد.

عوامل مداخله گر در درمان اختلال نعوظ

برخي از عوامل بر فرايند درمان ناتواني جنسي تاثير مي‌گذارند و اين روند را با مشكل مواجه مي‌كنند. به همين دليل ضروري است كه فرد اين عوامل مداخله‌گر را شناسايي كند تا با كنترل آن‌ها، نتيجه مطلوب درمان حاصل شود. همانطور كه گفته شد يكي از عوامل بسيار تاثيرگذار در بروز اختلال نعوظ، مشكلات رواني هستند. افسردگي، اضطراب، خستگي، اختلالات پس از سانحه و… از عوامل رواني تاثيرگذارند كه كه بايد شناسايي و كنترل شوند.

تماس با مشاور

به همين دليل توصيه مي‌شود كه علاوه بر بررسي رواني، معاينه رواني نيز انجام شود تا عوامل رواني مداخله‌گر، فرايند درمان را با مشكل مواجه نكنند. در صورت عدم حل مشكلات رواني ريشه‌اي، اختلال نعوظ به طور موقت درمان مي‎شود و پس از گذشت مدتي دوباره برمي‌گردد. همچنين سن نيز از عوامل تاثيرگذار بر نعوظ است. پس بايد بدانيد كه با افزايش سن، تاخير در رسيدن به حالت نعوظ تا حدودي طبيعي است و نمي‌توان كار خاصي براي درمان آن كرد.

درمان اختلال نعوظ

براي درمان اين اختلال روش‌هاي متعددي وجود دارد كه با توجه به علت بروز آن مورد استفاده قرار مي‌گيرند. انواع روش‌هاي درماني عبارتند از:

1. دارودرماني

استفاده از دارو يكي از روش‌هاي درماني شايع است كه توسط پزشكان مورد استفاده قرار مي‌گيرد. از انواع داروهاي موثر براي درمان اين اختلال مي‌توان به آلپروستاديل، آوانافيل، سيلدنافيل، تادالافيل، واردنافيل و تستوسترون اشاره كرد. اين داروها جريان خون در آلت تناسلي را بهبود مي‌بخشند و به حل نعوظ كمك مي‌كنند. توجه داشته باشيد كه داروهاي فوق بايد حتما با تجويز پزشك مصرف شوند چراكه در غير اين صورت ممكن است مشكلات جدي به وجود آورند.

2. جراحي

در برخي موارد كه دارودرماني جواب ندهد، از روش جراحي براي درمان استفاده مي‌كنند. جراحي ممكن است به صورت پروتز باشد كه احتمال بروز عوارض جانبي مثل عفونت در اين روش بالاست. همچنين ممكن است براي افرادي كه در اثر آسيب به اختلال نعوظ مبتلا شده‌اند، جراحي بر روي عروق انجام گيرد.

3. شاك ويوتراپي

در اين روش با دستگاه امواج فراصوت بسيار زيادي را به بدن مي‌فرستند. در اثر اين انرژي بسيار زياد، خون رساني در بافت‌هاي بدن افزايش پيدا مي‌كند و اختلال نعوظ بهبود مي‌يابد.

4. درمان اختلال نعوظ | طب سنتي

در طب سنتي با استفاده از برخي گياهان دارويي مي‌توان اختلال نعوظ را تا حد زيادي برطرف كرد. از گياهان دارويي موثر در اختلال نعوظ مي‌توان به جنسينگ، ال-آرژنين، دي هيدرواندروسترون،يوهيمبي و جينكو اشاره كرد. توجه داشته باشيد كه مصرف داروهاي گياهي نيز نبايد خودسرانه باشد. قبل از مصرف هريك از اين گياهان با پزشك خود مشورت كنيد چراكه ممكن است مشكلاتي را به همراه داشته باشند.

5. مشاوره روانشناسي

با توجه به تاثير عوامل روانشناختي بر اختلال نعوظ، كمك گرفتن از خدمات روانشناسي تاثير بسيار زيادي بر فرايند درمان مي‌گذارد. در جلسات مشاوره روانشناسي، مشكلات و ناراحتي‌هاي رواني ريشه يابي مي‌گردند؛ در بسياري از مواقع حل مشكلات رواني به درمان اختلال منجر مي‌شود. اگر اختلال نعوظ بر روابط عاطفي شما و همسرتان تاثير گذاشته، مشاور كمك مي‌كند تا اين مسائل را برطرف سازيد.

تكنيك‌ها و درمان‌هاي جايگزين اختلال نعوظ

علاوه بر موارد فوق، راهكارهايي وجود دارند كه با انجام آن‌ها مي‌توانيد اختلال نعوظ را تا حد زيادي برطرف سازيد. اين راهكارها به شرح زير هستند:

1. درمان نعوظ | ماساژ

ماساژ پروستات باعث مي‌شود تا جريان خون در آلت تناسلي و اطراف آن بهبود ياب . ماساژ پروستات با حركات دوراني بر روي كشاله‌هاي اطراف ران انجام مي‌گيرد.

2. تمرينات كگل

تمرينات كگل ورزش‌هاي ساده اما بسيار موثري هستند كه با تقويت عضلات لگني، به بهبود اختلال نعوظ كمك مي‌كنند. براي شناسايي عضلات لگني در حين ادرار كردن، ادرار خود را نگه داريد. عضله‌اي كه منقبض مي‌شود همان عضله مربوطه است. روزانه سه يا چهار بار در روز عضله لگني خود را براي مدت 5 تا 30 ثانيه منقبض كنيد. اين كار را 10 تا 20 بار در هر نوبت پشت هر هم تكرار نماييد. تحقيقات نشان داده كه بسياري از افراد پس از انجام منظم اين تمرينات، بهبود چشمگيري داشته‌اند.

3. تغيير سبك زندگي

در برخي مواقع سبك زندگي ناسالم باعث تشديد اختلال نعوظ مي‌شود. وزن خود را در حد نرمال و طبيعي نگه داريد، از مصرف نيكوتين، كافئين و مشروبات الكي بپرهيزيد و غذاهاي سالم مصرف كنيد. روزانه ورزش كنيد و مديتيشن انجام دهيد تا استرس و اضطراب‌تان كاهش يابد. توجه داشته باشيد كه ورزش‌هايي همچون دوچرخه سواري زياد، امكان اختلال نعوظ را افزايش مي‌دهند.

براي دريافت مشاوره در زمينه مسائل جنسي مي‌توانيد در ساعت از روز براي مشاوره جنسي تلفني از طريق شماره 02166419012 با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو تماس حاصل نماييد.

سوالات متداول

-آيا وكيوم مي‌تواند به درمان ناتواني جنسي كمك كند؟

ويكوم دستگاهي است كه بر روي آلت تنسلي قرار مي‌گيرد و جريان خون را افزايش مي‌دهد. اين روش مي‌تواند موثر باشد اما موقتي است و در صورت عدم درمان ريشه‌‌اي، پس از مدتي اختلال دوباره بروز مي‌كند.

شماره تماس ذهن نو

 

منبع : درمان اختلال نعوظ

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: درمان اختلال نعوظ،
موضوع:
[ ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۵:۳۵ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

آيا از خدمات مركز مشاوره تلفني كاشان اطلاع داريد؟ ايجاد شرايط ناگوار در زندگي و قرار گرفتن در وضعيت‌هاي روحي و رواني نامطلوب مانند از دست دادن عزيزان، افسردگي، فوبيا، جدايي و… مساله‌ايست كه براي بسياري از افراد پيش خواهد آمد. در چنين شرايطي فرد نياز دارد كه از طريق مشاوره و كمك گرفتن از افراد متخصص، ناراحتي ناشي از مشكل به وجود آمده را تسكين داده و از طرفي ديگر راه‌حلي كارساز و مفيد براي مشكل خود دريافت كند. در طي چند سال اخير دريافت مشاوره از طريق تلفن و به صورت غيرحضوري بسيار رايج شده و به دليل كاهش هزينه‌ها و همچنين مزيت غيرحضوري بودن، توانسته طرفداران زيادي را به سوي خود جلب كند. مشاوره تلفني كاشان نيز از جمله مشاوره‌هاي تلفني است كه در طي چند سال اخير توانسته با فعاليت‌هاي نتيجه‌بخش و مشاوره‌هاي بسيار مفيد خود، گره از مشكلات بسياري از مردم باز كند.

منبع : مشاوره تلفني كاشان

 

 

مزاياي دريافت مشاوره به صورت تلفني

دريافت مشاوره به صورت تلفني، مزيت‌ها و فوايد بي شماري دارد كه در ادامه به چند نمونه از مهم‌ترين مزاياي مشاوره تلفني كاشان اشاره خواهد شد:

1. راحت بودن

شما با استفاده از مشاوره تلفني، ديگرنيازي به حضور در محل و روبه رو شدن با مواردي همچون ترافيك، آلودگي هوا، ازدحام و… را نداريد. در واقع تنها با يك تماس مي‌توانيد از مشاوره‌هاي افراد آموزش ديده و مجرب مركز مشاوره تلفني خرم‌آباد بهره‌مند شويد.

2. مشاوره تلفني كاشان | هزينه كمتري دارد

دريافت مشاوره تلفني، چه از لحاظ ويزيت يا حق مشاوره و چه از لحاظ صرف وقت و انرژي، نسبت به مشاوره حضوري از نظر اقتصادي بسيار مقرون به صرفه‌تر مي‌باشد. همچنين با توجه به شرايط كنوني و شيوع ويروس مرگبار كرونا واهميت فاصله گذاري اجتماعي، مشاوره تلفني بهترين گزينه جهت دريافت مشاوره مي‌باشد.

3. دسترسي مناسب از لحاظ مكان جغرافيايي

مشاوره تلفني براي افرادي كه بنا بر دلايل مختلف مانند مهاجرت و يا دور بودن از مكان مركز مشاوره و عدم دسترسي به آن، نمي‌توانند با روانشناس خود ملاقات حضوري داشته باشند، گزينه بسيار خوبي محسوب مي‌شود.

تماس با مشاور

4. مشاوره تلفني كاشان | عدم محدوديت زمان

مشاورين مركز مشاوره تلفني كاشان، هميشه و در هر لحظه فعال هستند و در اين زمينه محدوديتي وجود ندارد. به طور كلي مي‌توان گفت كه مشاوره تلفني در بسياري از موارد نسبت به مشاوره حضوري برتري دارد. مشاوره‌هاي حضوري، معمولا قبل از ملاقات با فرد، نوبت و ساعت مشخصي را جهت دريافت مشاوره تعيين مي‌كنند. در واقع بسياري از مسائل به گونه‌اي هستند كه فرد ممكن است در هر ساعتي از شبانه روز نياز به دريافت مشاوره داشته باشد و عدم بررسي مشكل مورد نظر شايد حوادث و پيامدهاي ناگواري را به همراه داشته باشد. بنابراين مشاوره تلفني در اين زمينه ارجعيت دارد.

5. دريافت مشاوره به صورت ناشناس

همچنين براي دريافت مشاوره تلفني كاشان، نيازي به گرفتن نوبت قبلي نيست و فقط با برقراري ارتباط تلفني مي توان به مشاور مربوطه وصل شد. بسياري از افراد بنا بر دلايل مختلف علاقه‌اي به حضور در محل مشاوره ندارند يا دوست دارند به صورت ناشناس، اين مشاوره‌ها را دريافت نمايند كه مشاوره تلفني از بهترين گزينه‌ها براي اين گونه از افراد مي‌باشد.

روش دريافت مشاوره تلفني

مركز مشاوره تلفني كاشان، جهت ارتباط مراجعين به روانشناسان شرايط خاصي تعيين نكرده است و شما مي‌توانيد از طريق ارتباط تلفني، از خدمات و مشاوره‌هاي آنان بهره‌مند شويد. روش دريافت مشاوره تلفني نيز به اين صورت است كه افراد پس از شماره گيري تلفن مركز مشاوره، به منشي وصل شده و سپس منشي مربوطه با پرسيدن سوالات مرتبط با مشكل شما، نوع مشاوره را تعيين كرده و ثبت مي‌نمايد.

پس از طي اين مراحل شما به سرعت با روانشناس و مشاور مربوطه وصل شده و مي‌توانيد مشكل خود را مطرح كرده و از مشاوره‌ها و راه حل‌هاي آنان بهره‌مند شويد. بنابراين دريافت مشاوره تلفني كاشان، هيچ پيچيدگي خاصي ندارد و شما به همين راحتي مي‌توانيد از تجربه‌ها و مشورت‌هاي يك فرد با تجربه و آموزش ديده بهره‌مند شويد. براي دريافت مشاوره تلفني كليك كنيد.

زمينه‌هاي مشاوره‌اي مركز مشاوره تلفني كاشان

مركز مشاوره تلفني كاشان، با بهره گيري از افراد باتجربه و مجرب كه در زمينه‌هاي مختلف مشاوره‌ اي اعم از طلاق، ازدواج، اعتياد و… داراي تحصيلات عاليه هستند، توانسته در شهر شهركرد محبوبيت و موفقيت بسيار بالايي كسب كند. در ادامه به چند نمونه از اين مشاوره‌ها مي‌پردازيم.

1. مشاوره خانواده

مشاوره‌هاي خانوادگي جهت بهبود شرايط و وضعيت زندگي ارائه مي‌گردد كه اين مشاوره‌ها شامل مواردي همچون طلاق، مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره زوجين، تغيير جنسيت و… مي‌باشد. براي كسب اطلاع بيشتر در زمينه مشاوره خانواده و مشاوره تلفني خانواده كليك كنيد. 

2. مشاوره تلفني كاشان | مشاوره تحصيلي

اين نوع مشاوره مخصوص دانشجويان و دانش آموزان بوده و در اين زمينه مشاوره‎هاي مفيدي به اين قشر از جامعه ارائه مي‌دهد. مشاوره تحصيلي به دانش آموزان كمك مي‌كند در انتخاب رشته تحصيلي دبيرستان، بهترين تصميم را گرفته و در زمينه انتخاب رشته دانشگاهي خود نيز دچار ترديد نشوند. همچنين مشاوران تحصيلي به افراد محصل كمك ميكنند كه مسائل و مشكلات مربوط به تحصيل و همچنين محيط دانشگاه را به راحتي حل نمايند. براي آگاهي بيشتر در زمينه مشاوره تحصيلي و مشاوره تلفني تحصيلي كليك كنيد. 

3. مشاوره روان شناختي

به جرات مي‌توان گفت كه مشاوره روان شناختي مركز مشاوره تلفني كاشان، از جمله موفق‌ترين و نتيجه بخش‌ترين مشاوره‌هاي تلفني شناخته مي‌شود. چرا كه در اين مركز افرادي بسيار دلسوز و مهربان مشغول به فعاليت بوده و مشاوره روان شناختي را به بهترين نحو انجام مي‌دهند. مشاوره‌هاي روانشناختي در زمينه‌هاي گوناگون و با اهداف متعددي انجام مي‌شود كه رسيدگي به وضعيت روحي و رواني از مهم‌ترين آن‌ها مي‌باشد.

4. مشاوره تلفني كاشان | مشاوره تلفني طلاق

در صورتي كه در زندگي مشترك خود، به مشكل مواجه شديد و احساس كرديد نياز به همدلي و مشاوره‌هاي يك فرد متخصص داريد، مركز مشاوره تلفني خرم‌آباد آماده ارائه خدمات در هر ساعت از شبانه روز به شما عزيزان مي‌باشد. مشاوران اين مركز تصميم طلاق شما را بررسي كرده و در صورت لزوم راهكارهاي مناسبي را ارائه مي‌دهند. همچنين مركز مشاوره تلفني كاشان در زمينه آسيب‌هاي پس از طلاق نيز توانسته راه حل‌هاي مفيدي به مراجعه كنندگان پيشنهاد دهد. در بسياري از موارد مشاهده شده افرادي كه در مرز جدايي و طلاق بودند، توانستند با دريافت راهكارهاي مناسب از طريق مشاوره تلفني كاشان و پياده سازي آن در زندگي، به شرايط عادي برگشته و با شريك زندگي خود صلح و سازش برقرار كنند. براي اطلاع بيشتر از مشاوره طلاق كليك كنيد. 

5. مشاوره در زمينه‌هاي ديگر

مشاوره تلفني كاشان علاوه بر موارد ذكر شده در حيطه هر آنچه كه شما فكرش را بكنيد و هر نوع مشكلي كه ممكن است براي فرد يا خانواده پيش بيايد بهترين و تخصصي‌ترين خدمات را ارائه مي‌دهد. ساير زمينه‌هاي خدمات مشاوره عبارتند از:

مشاوره ترك اعتياد و مشاوره ترك اعتياد تلفني
مشاوره ازدواج و مشاوره تلفني ازدواج
مشاوره خيانت همسر تلفني
مشاوره كودك و مشاوره تلفني كودك
مشاوره جنسي و مشاوره تلفني جنسي
مشاوره تلفني با موبايل
مشاوره شغلي و مشاوره شغلي تلفني
مشاوره آنلاين
و…

سوالات متداول

_آيا مشاوره تلفني كاشان نياز به تعيين وقت قبلي دارد؟

خير در هر ساعت از شبانه روز مي‌توانيد با شماره تلفن‌هاي مشخص شده تماس بگيريد و در هر زمينه‌اي كه نياز به مشاوره داريد، با متخصصين حيطه مربوطه ارتباط برقرار نماييد.

براي مشاوره در زمينه هاي مختلف از كاشان مي توانيد با متخصصان مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو از طريق شماره 02166419012 تماس بگيريد.

شماره تماس ذهن نو

 

منبع : مشاوره تلفني كاشان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مشاوره تلفني كاشان،
موضوع:
[ ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۲:۵۰ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

سكس گروهي يكي از انواع روابط جنسي است كه با حضور بيش از دو نفر صورت مي‌گيرد. اين نوع رابطه با توجه به خطرات و پيامدهايي كه دارد، در دسته روابط ناسالم و پرخطر قرار گرفته و در بسياري از كشورهاي دنيا نيز ممنوع شده است. افراد به دلايل متعددي همچون كسب هيجان جنسي، مشكل در روابط زناشويي و حتي اختلالاتي چون تماشاگري جنسي اقدام به برقراري اين نوع رابطه مي‌كنند. سكس گروهي عوارض و پيامدهاي بسيار جدي دارد كه از مهم‌ترين آن‌ها مي‌توان به احتمال انتقال بيماري‌هاي مقاربتي اشاره كرد. با آگاهي از دلايل و خطرات رابطه جنسي گروهي مي‌توانيد اطلاعات خود را افزايش دهيد و با بينش بهتري در مورد برقراري يا عدم برقراري اين نوع رابطه تصميم بگيريد.

منبع : سكس گروهي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سكس گروهي،
موضوع:
[ ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۴۰:۳۴ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

آيا مي‌دانيد محبت به همسر و ابراز عشق به يكديگر از چه اهميتي برخوردار است؟ در دنياي امروز با پيچيده‌تر شدن مشكلات، افراد بيش از هميشه از هم غافل‌اند؛ حتي زن و شوهرهايي كه زير يك سقف زندگي مي‌كنند نيز گاهي آن قدر درگير جريان بي‌انتهاي روزمرگي‌ها مي‌شوند كه همديگر را از ياد مي‌برند. طلاق، خيانت، اعتياد به كار و آسيب ديدن كودكان تنها بخش كوچكي از نتايج سرد شدن روابط است. در ازدواج‌هاي ناموفق زن و مرد پس از مدتي شبيه به دو همخانه مي‌شوند كه تنها به زندگي كنار هم عادت دارند اما بر عكس در ازدواج‌هاي موفق، عشق و شور زندگي از ابتدا تا انتهاي رابطه جريان دارد و هر دو طرف محبت و ابراز عشق را به خوبي بلدند. با آگاهي از روش‌هاي ابراز محبت به همسر و كمك گرفتن از متخصص، مي‌توانيد رابطه عاشقانه خود را تقويت كرده و خانواده سالم خود را تشكيل دهيد. براي كسب اطلاعات در زمينه خانواده سالم كليك كنيد.

 

منبع : محبت به همسر

اهميت ابراز محبت به همسر

بسياري از افراد به خصوص آقايان از ابراز عشق فراري‌اند. اين مسئله مي‌تواند به دلايل مختلفي پيش بيايد اما دليل شما براي اين مسئله هرچه كه هست بايد اين را بدانيد كه ابراز عشق براي دوام يك رابطه ضروري است. اگر شما كسي را دوست داشته باشيد اما عشقتان را به او ابراز نكنيد، مثل اين مي‌ماند كه به گلي علاقه داشته باشيد اما هرگز به او آب ندهيد. در اين صورت گل شما خشك مي‌شود و مي‌ميرد.

رابطه عاطفي نيز همينطور است و در صورت عدم رسيدگي و ابراز محبت از بين مي‌رود. از آسيب‌هاي عدم ابراز محبت در روابط مي‌توان به سرد شدن رابطه اشاره كرد. يك رابطه سرد و يك خانه بي محبت قطعا فرزندان خوبي پرورش نخواهد داد و همچنين مستعد رشد علف‌هاي هرز خيانت و طلاق خواهد بود. با كمك گرفتن از يك فرد متخصص مي‌تواني از اين آسيب‌ها پيشگيري نماييد. براي كسب اطلاعات در زمينه مشاوره خانواده كليك كنيد. 

راه‌هاي ابراز محبت به همسر

راه هاي زيادي براي ابراز عشق وجود دارند كه شما با يادگيري آن‌ها مي‌توانيد رابطه خود را تقويت نماييد و عشق و صميت ميان خود را افزايش دهيد. 

1. هديه دادن

هديه دادن يك راه بي نظير براي ابراز عشق است. به ياد داشته باشيد كه لازم نيست هميشه هديه‌هاي گران و خاص بخريد، گاهي هديه دادن يك بسته شكلات مي‌تواند طرف مقابل شما را خوشحال كند. درباره هديه دادن بهتر است يك سري نكات را در نظر بگيريد:

تماس با مشاور

-در هديه دادن به سليقه و نياز طرف مقابلتان توجه كنيد. همه با شكلات، گل يا هديه گران قيمت خوشحال نمي‌شوند و ممكن است همسر شما با يك كتاب بيشتر خشنود شود.

-براي هديه دادن هميشه نياز به مناسبت نداريد، البته درست است كه در مناسبت‌هاي خاص بايد هديه خوبي تهيه كنيد اما در روزهاي عادي هم مي‌توانيد با هديه كوچكي مثل يك شاخه گل همسرتان را شگفت زده كنيد.

2. محبت به همسر | غذاي رمانتيك

براي ابراز علاقه به همسرتان برايش غذا بپزيد و به نحو خاصي آن را تزئين كنيد يا اگر زمان و حوصله غذا پختن نداريد از بيرون يك غذاي خوب تهيه كنيد يا او را به يك رستوران خاطره انگيز دعوت كنيد. غذا فقط وعده شام و ناهار نيست. شما مي‌توانيد يك صبحانه مفصل براي همسرتان ترتيب بدهيد يا يك ميان وعده خوشمزه براي او در نظر بگيريد.

3. غافلگير كننده باشيد

براي غافلگير كردن همسرتان يك شب معمولي را انتخاب كنيد. شبي كه خسته از سركار بر مي‌گردد يا در خانه ساعت‌ها مشغول كار بوده است. در آن شب به طور ويژه‌اي همسرتان را سورپرايز كنيد.

4. محبت به همسر | انجام كارهاي مشترك

در هفته يا در روز زماني را اختصاص دهيد كه با هم به انجام يك فعاليت خاص بپردازيد. مثلا با هم فيلم ببيند، با هم تجربه‌هاي جديد كسب كنيد، با هم به پياده روي برويد، يك قرار دو نفره بگذاريد، با هم فوتبال ببينيد يا آشپزي كنيد، با هم كليپ‌هاي خنده دار ببينيد يا براي همديگر چيزهاي خنده دار تعريف كنيد.

5. تماس فيزيكي

منظورم از تماس فيزيكي فقط رابطه جنسي و به طور خاص دخول نيست؛ تماس فيزيكي بعني همديگر را مدام در آغوش بگيريد و يكديگر را ببوسيد. حتما پيش از رابطه جنسي معاشقه داشته باشيد، همديگر را نوازش كنيد و يا ماساژ بدهيد. همه اين موارد راه حل‌هاي فيزيكي براي نشان دادن عشق و محبت به همسر است.

6. جشن بگيريد

مناسبت‌ها را فراموش نكنيد؛ تولدها، سالگردها، اعياد و… بهانه‌هايي براي جشن گرفتن و توجه به يكديگر است. برگزار كردن مراسم‌هايي هرچند كوچك براي مناسبت‌هاي خاص علاوه بر اين كه راهي براي ابراز محبت است، روحيه شما را نيز تازه مي‌كند.براي جشن گرفتن و ابراز محبت به همسر نيازي به هزينه و تدارك زياد نيست، با يك كيك كوچك نيز مي‌توانيد جشن رمانتيك و دو نفره‌اي بگيريد. 

انواع ابراز محبت به همسر

گاهي افراد گله مي‌كنند از اين كه براي ابراز محبت خود نمي‌توانند پول يا زمان زيادي صرف كنند. در ادامه به روش‌ها ابراز محبت كم خرج و بسيار موثر مي‌پردازيم. 

1. ابراز محبت‌هاي كلامي

-روزي چندين وعده به همسرتان بگوييد دوستش داريد.

-مدام از همسرتان تعريف كنيد

-تشكر كردن را فراموش نكنيد

-به همديگر اعتماد به نفس بدهيد

-به اوبگوييد كه وجودش در زندگيتان يك شانس بزرگ و يك موهبت الهي است.

-از او مشورت بگيريد و اگر از شما مشورت خواست فعالانه نظر خود را ابراز كنيد.

-حتما درباره اتفاقات روزمره با او صحبت كنيد و به صحبت‌هاي او واكنش نشان بدهيد.

-خاطرات شيريني كه با هم داشتيد را ياد آوري كنيد.

2. محبت به همسر | ابراز محبت هاي غير كلامي

-به او توجه كنيد؛ اگر مشغول صحبت با شماست همه چيز را كنار بگذاريد و فقط به او گوش بدهيد يا اگر تغييري در ظاهر و رفتارش به وجود آمده به آن واكنش داشته باشيد.

-مهارت گوش كردن فعال را بياموزيد

-مردان مي‌توانند در ماشين را گاهي براي همسرشان باز كنند يا به نشانه احترام بايستند تا او اول وارد شود.

-مناسبت‌هاي مهم را فراموش نكنيد

-مراقب هم باشيد به خصوص در شرايط بيماري

-براي يكديگر آراسته باشيد

-موقع صحبت كردن كنار هم بنشينيد، به هم نگاه كنيد و لبخند بزنيد.

-عشق بي قيد و شرط خود را ابراز كنيد.

3. محبت هاي نوشتاري

-براي هم نامه‌هاي عاشقانه بنويسيد

-در يك تكه كاغذ كوچك براي هم يادداشت محبت آميز بگذاريد.

-به هم پيامك بدهيد و در طول روز يادآوري كنيد كه دوستش داريد.

براي دريافت مشاوره در زمينه شخصيت ها مي توانيد در هر زمان از روز براي مشاوره تلفني خانواده با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو از طريق شماره 02166419012 تماس بگيريد.

شماره تماس ذهن نو

 

منبع : محبت به همسر

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: محبت به همسر،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۵۵:۲۰ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

آيا مي‌دانيد عدم تفاهم جنسي به چه معناست؟ رابطه جنسي يكي از مهم‌ترين ابعاد زندگي مشترك و زناشويي است كه مشكل در آن مي‌تواند كل زندگي و رابطه عاطفي زوجين را تحت تاثير قرار دهد. تفاهم جنسي لازمه داشتن يك رابطه جنسي سالم و لذت بخش است. براي رسيدن به تفاهم جنسي لازم است كه زوجين از دلايل عدم تفاهم آگاهي داشته باشند و با انجام راهكارهاي صحيح، اين تفاهم را ميان خود ايجاد كنند. همچنين كمك گرفتن از يك فرد متخصص نيز به شما كمك مي‌كند تا كيفيت رابطه جنسي خود را ارتقا دهيد. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه مشاوره جنسي كليك كنيد. 

 

منبع : عدم تفاهم جنسي با همسر

عدم تفاهم به چه معناست؟

اساس عدم تفاهم به معناي اين است كه دو طرف در يك مسئله واحد، ديدگاه‌هاي متفاوت دارند و نمي‌­توانند در مورد آن مسئله به توافق برسند. از مثال‌هاي ساده براي عدم تفاهم، اين است كه زن اصرار دارد به سر كار برود و مرد اصرار دارد كه نبايد اين اتفاق بيفتد و دو طرف نمي­‌توانند سر اين مسئله باهم به توافق برسند. عدم تفاهم در رابطه با مسائل جنسي به عنوان يكي از مهم‌ترين بحران‌هاي زندگي زناشويي، مي‌­تواند زمينه ساز مشكلات جدي‌تر و حتي جدايي شود. اينكه زن و مرد بر سر اينكه چه زماني، به چه تعداد، در چه موقعيت‌هايي و با چه روش‌هايي باهم رابطه داشته باشند، مسئله‌ايست كه نبايد به صورت غريزي و خودكار حل شده باشد و زن و مرد بايد سر اين مسائل با هم صحبت كرده و به توافق برسند.

 

بيشتر بخوانيد : علت سرد شدن رابطه زناشويي | نشانه ها ، علل و راه هاي جلوگيري 

 

علل و علائم عدم تفاهم جنسي

نداشتن تفاهم در مسائل جنسي، يكي از شايع‌ترين و بديهي‌ترين مشكلات زوجين در شروع زندگي است. مخصوصا در جوامعي كه صحبت درباره مسائل جنسي پيش از ازدواج معمولا ناشايست دانسته مي‌­شود، به اين اختلافات و عدم تفاهم‌ها منجر خواهد شد. در ادامه برخي از علل عدم تفاهم جنسي را بررسي مي­‌كنيم:

1. سوءتفاهم

مسائلي مانند اينكه زن به دليلي حس كند همسرش از اندام او يا نحوه برقراري رابطه راضي نيست و با خودخوري اين افكار منفي را در خود تقويت كند، باعث ايجاد سوءتفاهم مي‌­شود. برعكس اين اتفاق نيز ممكن است؛ جايي كه مرد در خيالات خود فكر كند همسرش از او راضي نيست يا خودش مشكلي در رابطه دارد. در صورتي كه ممكن است تمام اين افكار اشتباه و سوءتفاهم و برداشت نادرست از رفتار همسر بوده باشد.

تماس با مشاور

2. شناخت كم از همديگر

شناخت ناكافي زن و مرد از همديگر، مخصوصا براي زوجين تازه ازدواج كرده باعث مي‌شود كه آن‌ها به عدم تفاهم جنسي برسند. خجا‌لت كشيدن، نداشتن اعتماد به نفس، شرم و حيا يا هر چيزي كه مانع صحبت درباره خواسته‌هاي جنسي شود باعث اين مشكل مي‌گردد.

3. اختلاف در خود رابطه جنسي

اختلاف در تعداد رابطه، مكان و زمان برقراري رابطه، خدمات جنسي ارائه شده توسط همسر و حتي حالت‌هاي رابطه مي­‌تواند باعث اختلاف شود. ممكن است مرد از سكس دهاني لذت ببرد و زن اصلا از اين مسئله خوشش نيايد، يا مثلا برقراري رابطه در ساعات خاصي از شبانه روز و يا حالت‌هاي خاص رابطه مورد رضايت دو طرف نباشد و در صورت عدم صحبت و توافق، مي‌­تواند باعث بروز مشكل شود.

4. عدم تفاهم جنسي | فانتزي‌ها و خيالبافي‌ها درباره رابطه

تاثيرات منفي صنعت مد، سينما و ***گرافي، باعث ايجاد تصورات و توقعات غلط زن و مرد از رابطه جنسي و اندام ايده آل مي‌­شود، در صورتي كه بايد بدانيد دنياي واقعي كاملا با دنياي نمايش متفاوت است و توقعات خود را بايد متعادل كنيد.

5. اخلافات زناشويي

اختلافات در ديگر مسائل زندگي مشترك، مي‌­تواند تاثير منفي روي رابطه جنسي نيز بگذارد و باعث ايجاد اختلاف شود. خانواده يك سيستم است كه تمام اجزاي آن به هم متصل هستند.

6. مشكلات جسمي يا عدم تناسب اندام

يكي ديگر از مسائلي كه باعث عدم تفاهم جنسي مي­‌شود، بيماري‌ها و آزردگي‌هاي جسمي و يا اضافه وزن و كمبود وزن بيش از حد يكي از طرفين است كه باعث ايجاد محدوديت‌هايي در رابطه جنسي شده و باعث اختلاف مي‌­شوند.

 

بيشتر بخوانيد : دلزدگي زناشويي | تعريف و اثربخشي انواع روش هاي درمان دلزدگي زناشويي

 

راه­ هاي رسيدن به تفاهم جنسي

براي رسيدن به تفاهم جنسي، اولين و مهم‌ترين كار اين است كه زن و مرد، مخصوصا پس از شروع زندگي تعارف را كنارگذاشته و حتما درمورد نيازهاي جنسي و نظرشان در مورد روابط جنسي باهم صحبت كرده و توافق كنند. ميل جنسي و شهواني، يكي از سه ضلع مثلث عشق بوده و اهميت آن بيشتر از چيزي است كه تصور مي‌­كنيد. بنابراين بايد بتوانيد در مورد توقعات و نيازهاي خود با هم صحبت كنيد و اگر به مشكل خورديد از روانشناس و متخصص كمك بگيريد. برخي از راهكارهاي رسيدن به تفاهم جنسي به شرح زير مي‌باشد:

1. عدم تفاهم جنسي | كم كردن توقعات جنسي

سعي كنيد توقعات بيش از حدي از رابطه جنسي نداشته باشيد و توانايي‌هاي جسمي همسرتان را درك كنيد. رابطه‌هاي طولاني مدت، خشن و فانتزي‌هاي بيمارگونه را از خود دور كرده و واقعيت رابطه جنسي را درك كرده و به خواسته‌هاي جنسي همسرتان احترام بگذاريد.

2. در نظر گرفتن شرايط روحي همسر

يكي از لازمه‌هاي رابطه جنسي، داشتن آمادگي ذهني و رواني است. بنابراين براي اينكه بتوانيد در مورد اختلافات خود به تفاهم برسيد، لازم است كه شرايطي مانند خستگي، غم، نگراني، اضطراب‌ها و ديگر شرايط روحي همديگر را درك كنيد. بسيار مهم است كه به خواسته‌هاي همديگر احترام بگذاريد و اجازه دهيد همسرتان نه از روي ترس و اجبار، بلكه با ميل خود رابطه برقرار كند.

3. عدم تفاهم جنسي | فراموش كردن گذشته پرهيجان

معمولا پس از گذشتن مدتي از ازدواج، ميل جنسي زن و مرد به هم كاهش پيدا مي‌­كند. اينكه مدام در گذشته‌ها و دوران نامزدي يا ماه عسل سير كنيد، كمكي به شما نمي­‌كند. بايد بدانيد كه با گذشت زمان رابطه جنسي از حالت هيجاني خود خارج شده و بخشي از زندگي زناشويي مي‌­شود.

4. شوخي‌هاي نامناسب و تهديد ممنوع

اين مسئله بيشتر در مردان شايع است و آن‌ها به راحتي درباره اينكه همسر خود را ترك كرده و جاي ديگري نياز خود را برطرف خواهند كرد شوخيكرده يا حتي تهديد به ترك رابطه مي­‌كنند. اين يكي از ساده‌ترين اصول همسرداري است كه مرد بايد روحيات يك زن را بشناسد و بداند كه اين شوخ‌ ها، باعث آسيب‌هاي جدي به احساس و تعهد همسرتان مي‌شود.

در نهايت بايد بدانيد كه بسياري از اين مشكلات در زندگي زناشويي كاملا طبيعي است و نبايد خود يا همسرتان را سرزنش كنيد. اگر نتوانستيد اين مسائل را حل كنيد، قبل از صحبت با دوست و فاميل و عمل به توصيه‌هاي گهگاه ناشيانه آن‌ها، با متخصصان در اين زمينه صحبت نماييد و سعي كنيد با ديد باز و ذهني روشن به حل اين مسائل بپردازيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه مسائل جنسي مي‌توانيد در ساعت از روز براي مشاوره جنسي تلفني از طريق شماره 02166419012 با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو تماس حاصل نماييد.

شماره تماس ذهن نو

 

منبع : عدم تفاهم جنسي با همسر

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: عدم تفاهم جنسي با همسر،
موضوع:
[ ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۹:۵۳:۱۱ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
 • مشاوره روانشناسی
 • مشاوره روانشناسی ذهن نو
 • ذهن نو
 • تست روانشناسی کیومایند
 • کلینیک تخصصی کودک
 • سن استعدادیابی کودک
 • استعدادیابی کودک دو ساله
 • استعدادیابی کودک سه ساله
 • استعدادیابی کودک چهار ساله
 • استعدادیابی کودک تهران
 • آموزش سکس
 • قرص تاخیری
 • علائم اعتیاد
 • مشاوره آنلاین روانشناسی
 • مشاوره تلفنی
 • مشاوره تلفنی خانواده
 • مشاوره تلفنی ازدواج
 • مشاوره تلفنی خیانت
 • مشاوره تلفنی کودک
 • مشاوره تلفنی جنسی
 • مشاوره تلفنی ترک اعتیاد
 • مشاوره شغلی تلفنی
 • مشاوره تلفنی تحصیلی
 • مشاوره خانواده
 • مشاوره ازدواج
 • مشاوره کودک
 • مشاوره جنسی
 • مشاوره ترک اعتیاد
 • مشاوره شغلی
 • مشاوره تحصیلی
 • ترک اعتیاد
 • ترک متادون
 • ترک ترامادول
 • ترک شیشه
 • ترک شیره
 • ترک حشیش
 • ترک هروئین
 • ترک تریاک
 • ترک ماریجوانا
 • درمان استرس
 • درمان اضطراب
 • علائم اعتیاد به متادون
 • علائم اعتیاد به ترامادول
 • علائم اعتیاد به تریاک
 • علائم اعتیاد به هروئین
 • علائم اعتیاد به شیشه
 • علائم اعتیاد به کوکائین
 • ماریجوانا
 • علائم اعتیاد به حشیش
 • علائم اعتیاد به شیره
 • علائم اعتیاد به کراک
 • قالب وبلاگ
  نظرسنجی
  لینک های تبادلی
  فاقد لینک
  تبادل لینک اتوماتیک
  لینک :
  خبرنامه
  عضویت لغو عضویت
  پيوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
  پنل کاربری
  نام کاربری :
  پسورد :
  عضویت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :
  آمار
  امروز : ---
  دیروز : ---
  افراد آنلاین : ---
  همه : ---
  چت باکس
  موضوعات وب
  موضوعي ثبت نشده است
  امکانات وب

  خرید فالوور و لایک

  لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

  سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر