مشاوره روانشانسي ذهن نو
مركز مشاوره ذهن نو برترين مركز مشاوره روانشناسي در زمينه هاي مختلف روانشناسي از جمله مشاوره خانواده، ازدواج، كودك، طلاق، خيانت، نوجوان، بلوغ، جنسي و سكس تراپي ، ترك اعتياد، اختلات رواني و شخصيت و ... مي باشد.

بهترين مركز مشاوره روانشناسي آمل كجاست؟ آيا از خدماتي كه در مراكز روانشناسي مختلف ارائه مي‌شود اطلاعي داريد؟ مشاوره روانشناسي يكي از خدماتي است كه توسط متخصصين سلامت روان از جمله مشاوران، روانشناسان و روان پزشكان ارائه مي‌شود. استفاده از اين خدمات تنها به كساني كه داراي مشكل خاصي هستند اختصاص ندارد بلكه بسياري از افراد براي ارتقاي وضعيت روحي خود يا براي كسب اطلاعات در مورد وضعيت هوشي فرزندانشان از آن استفاده مي‌كنند. ما در ادامه به معرفي بهترين مراكز مشاوره روانشناسي آمل و خدمات ارائه شده توسط آن‌ها پرداخته‌ايم. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين باره تا انتهاي مطلب همراه ما باشيد.

 

 

منبع : مركز مشاوره روانشناسي آمل

 

 

 

مركز مشاوره و روانشناسي و انواع متخصصين آن

مركز مشاوره و روانشناسي از جمله مراكزي است كه خدمات مرتبط با بهبود و ارتقاي وضعيت روان را به عموم مردم ارائه مي‌دهند. كارشناساني كه در اين مراكز خدمات رساني مي‌كنند مشاور، روانشناس و روان پزشكان را در بر مي‌گيرند. هر كدام از اين متخصصين مي‌توانند در زمينه‌هاي مختلف به شما كمك كنند. براي مثال زماني كه مشكلات روان شناختي به دارو نياز دارند روان پزشكان به كمك افراد مي‌آيند. زماني كه وضعيت‌هاي روان شناختي با استفاده از خدمات روان درماني و به طور كل درمان‌هاي گفت و گو محور قابل بهبود هستند روانشناسان به ارائه خدمات مشاوره مي‌پردازند و زماني كه افراد براي مشورت در مورد موضوعاتي نظير تصميم گيري شغلي و تحصيلي نياز به كمك دارند، مشاوران به كمك آن‌ها مي‌آيند. براي دريافت مشاوره تلفني در تمامي زمينه هاي ذكر شده كليك كنيد.

 

انواع خدمات ارائه شده در مركز مشاوره روانشناسي

شايد براي شما جاي سوال باشد كه در مركز مشاوره روانشناسي آمل دقيقا چه خدماتي ارائه مي‌شود و چه كساني مي‌توانند به آن‌ها مراجعه نمايند. از جمله مهم‌ترين خدمات ارائه شده در اين مراكز مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

تماس با مشاور

– درمان اختلالات روانشناختي فردي نظير افسردگي، اضطراب، وسواس، اعتياد و…

– درمان مشكلات بين فردي، ارتباطي و اختلالات شخصيتي

– بهبود مشكلات مرتبط با ازدواج از طريق خدمات تخصصي زوج درماني

– بهبود مشكلات و تنش‌هاي بين اعضاي خانواده از طريق خدمات تخصصي خانواده درماني و مشاوره خانواده

– بهبود مشكلات مرتبط با عملكرد جنسي از طريق خدمات تخصصي سكس تراپي و مشاوره جنسي

– ارائه مشاوره قبل از ازدواج

– بهبود اختلالات رفتاري و مشكلات رشدي كودكان

– بررسي وضعيت هوشي كودكان و انجام ساير تست‌هاي روانشناسي

– ساير خدمات مركز شامل مشاوره تحصيلي ، مشاوره شغلي ، مشاوره طلاق ، مشاوره خيانت و … مي‌شود.

 

خصوصيات بهترين مركز مشاوره روانشناسي آمل

براي اينكه بتوانيد مراكز تخصصي را از ساير مراكز كه به ارائه خدمات غير علمي مي‌پردازند، تشخيص دهيد در نظر گرفتن برخي ملاك‌ها مي‌تواند به شما كمك كند. از جمله مهم‌ترين ملاك‌هايي كه بهترين مراكز مشاوره را از سايرين جدا مي‌كند بايد به موارد زير اشاره كرد:

1- داشتن مجوز رسمي

اولين ملاكي كه قبل از مراجعه به مراكز روانشناسي بايد به آن توجه نماييد برخورداري از مجوز رسمي از سازمان نظام روانشناسي كشور يا سازمان بهزيستي است. مراكزي كه فاقد مجوز معتبر هستند قابل اطمينان نبوده و اجازه ارائه خدمات درماني را ندارند.

2- مركز مشاوره روانشناسي آمل | برخورداري از متخصصين حرفه اي

يك مركز مشاوره حرفه‌اي بايد بتواند در زمينه‌هاي مختلف به مردم خدمات ارائه كند. از همين رو لازم است كه از متخصصين سلامت روان از جمله مشاوران و روانشناسان  مجرب در جهت ارتقاي كيفيت خدمات روانشناسي كمك بگيرد. روانشناسان براي ارائه خدمات درماني بايد از حداقل مدرك كارشناسي ارشد برخوردار باشند. هم چنين دوره‌هايي كه متخصصان در زمينه درمان اختلالات مختلف گذرانده‌اند و سابقه كار تجربي آن‌ها مي‌تواند راهنماي خوبي براي انتخاب يك مركز مشاوره باشند.

3- استفاده از روش هاي نوين درمان

امروزه براي اكثر مشكلات و وضعيت‌هاي روان شناختي درمان‌هاي حرفه‌اي و خاصي طراحي شده است. براي مثال درمان شناختي- رفتاري و رويكردهاي مرتبط با آن نظير رويكرد طرحواره درماني و درمان مبتني بر پذيرش و تعهد يا همان اكت، امروزه در سراسر دنيا براي بهبود انواع مشكلات روانشناختي از جمله افسردگي، وسواس، مشكلات زناشويي و… به كار گرفته مي‌شوند. يك مركز مشاوره معتبر بايد بتواند با متودهاي جديد دنيا خود را منطبق كرده و از روش‌هاي جديد درمان براي كمك كردن به مراجعين استفاده نمايد.

4- مركز مشاوره روانشناسي آمل | داشتن تجهيزات كافي

يكي از كارهاي اصلي مراكز روانشناسي گرفتن تست و آزمون‌هاي رواني مختلف از افراد است. از همين رو مراكز مشاوره بايد از تجهيزات كافي براي گرفتن انواع تست‌هاي هوش، شخصيت و تشخيص انواع مشكلات روانشناختي برخوردار باشند. هم چنين امروزه براي رفع مشكلاتي نظير بيش فعالي كودكان در كنار درمان‌هاي دارويي و روانشناختي از ابزارهاي خاصي نظير نوروفيدبك و بايوفيدبك نيز استفاده مي‌شود كه وجود آن‌ها در مراكز مي‌تواند به تجهيز هرچه بيشتر آن‌ها كمك نمايد. براي دريافت مشاوره كودك كليك كنيد.

5- ارائه خدمات متنوع

بهترين مراكز مشاوره كشور امروزه مراكزي هستند كه علاوه بر امكان مراجعه حضوري، خدمات تلفني و آنلاين را نيز براي مراجعان خود فراهم مي‌كنند. اين خدمات به مراجعين كمك مي‌كنند تا از هرجاي كشور براي بهبود يا ارتقاي وضعيت روحي و رواني خود با متخصصين تماس بگيرند و با محدوديتي در اين زمينه مواجه نباشند. براي دريافت هر كدام از خدمات زير به صورت غير حضوري كليك كنيد.

مشاوره خانواده تلفني

مشاوره تلفني ازدواج 

مشاوره جنسي تلفني

مشاوره تلفني كودك

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي آمل

1- مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو _ 02166419012


سوالات متداول 

– آيا روانشناس دارو هم تجويز مي كند؟

خير، روانشناسان باليني از اطلاعات دارويي برخوردارند اما از اين اطلاعات تنها در جهت ارزيابي مراجعاني كه نياز به مداخلات دارويي و شناختي دارند، استفاده مي‌كنند و در اين شرايط فرد را به يك روان پزشك ارجاع مي‌دهند.

 

 

براي دريافت مشاوره از برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو مي توانيد از طريق شماره 02166418908 تماس بگيريد.

شماره تماس ذهن نو

 

 

منبع : مركز مشاوره روانشناسي آمل


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۳۰:۱۲ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

نداشتن رابطه جنسي بعد از ازدواج از جمله عواملي است كه باعث نارضايتي زوجين شده و مي‌تواند به طلاق منجر گردد. با اين حال اين موضوع نياز به بررسي‌هاي بيشتري دارد چراكه گاهي علل نداشتن رابطه جنسي از عواملي نظير اختلالات رواني و يا مصرف برخي داروها نشات مي‌گيرد كه اين مسئله در كوتاه مدت بوده و فرد مي‌تواند بعد از مدتي رابطه لذت بخشي را تجربه نمايد اما اگر اين رفتار مداوم باشد لازم است كه براي درمان اقداماتي صورت گيرد. در ادامه به دلايل نداشتن رابطه و پيامدهاي آن در كنار راهكارهايي براي بهبود رابطه زوجين بعد از ازدواج اشاره خواهيم كرد. بهره بردن از مشاوره جنسي به زوجين كمك مي‌كند تا رابطه لذت بخشي را تجربه نمايند. 

 

منبع : نداشتن رابطه جنسي بعد از ازدواج

 

 

 

اهميت داشتن رابطه جنسي چقدر است؟

داشتن رابطه جنسي با همسر از اركان‌هاي مهم زندگي زناشويي و حفظ ارتباط صميمانه بين آن‌هاست. رابطه جنسي در واقع داراي تاثيرات مثبتي بر سلامت جسم و روح زوجين بوده و ترك آن پيامدهاي ناگواري از جمله طلاق و بيماري‌هاي روحي و رواني را در پي خواهد داشت. همچنين رابطه جنسي نشانگر ميزان تعلق زوجين به همديگر است كه مي‌تواند در آينده در سبك فرزندپروري آنان نيز اثرگذار باشد. معمولا زوجيني كه به دلايل مختلفي رابطه جنسي ندارند و يا رابطه آنان از كيفيت مطلوبي برخوردار نيست سطح رضايت از زندگي پايين تري را تجربه مي‌كنند. 

 

بيشتر بخوانيد : عدم تفاهم جنسي با همسر | فقط آنطور كه من مي خواهم بايد بخواهي

 

علل نداشتن رابطه جنسي بعد از ازدواج

افسردگي و اختلالات رواني

افرادي كه از اختلال افسردگي رنج مي‌برند معمولا غمگين و بي حوصله به نظر مي‌رسند و احساس لذت و شادي ندارد. اين افراد ميل به تنهايي داشته و از اجتماع گريزان است. همه اين عوامل تهديد كننده سلامت روان هستند و به نوبه خود تاثيرات منفي بر رابطه جنسي بين زن و شوهر مي‌گذارند. همچنين ديگر اختلالات رواني نيز از جمله وسواس مي‌تواند باعث شود كه حساسيت يكي از زوجين در رابطه با تميزي و كثيفي شرايط را سخت كند. 

تجربه تجاوز جنسي از علل نداشتن رابطه جنسي بعد از ازدواج

يكي از علل نداشتن رابطه جنسي را مي‌توان در تجربه تجاوز جنسي جست و جو كرد. وقتي فرد مورد تجاوز قرار مي‌گيرد روح و روان او بهم مي‌‌ريزد و از هر اتفاقي كه به ياد آورنده آن تجاوز باشد و خاطره آن اتفاق تلخ را در وي زنده كند، فرار مي‌كند. در اين شرايط لازم است كه ابتدا با همسر خود گفت‌وگو كنيد تا بدانيد چه شرايطي يادآور خاطرات تلخ است و از آن دوري كنيد.

تماس با مشاور

عوارض جانبي داروها

مصرف داروهايي چون داروي ضد افسردگي و داروي فشار خون داراي عوارض جانبي مختلفي است كه از جمله آن سردي در روابط ميان زوجين مي‌باشد. اين مسئله در نتيجه باعث مي‌شود تمايل به رابطه كاهش يابد.

مشكلات هورموني از علل نداشتن رابطه جنسي بعد از ازدواج

اختلال‌هاي تيروئيد، تومورهاي غده هيپوفيز و در نتيجه كاهش توليد هورمون تستوسترون از جمله عواملي هستند كه مي‌توانند در نداشتن رابطه جنسي در هر زمان و يا بعد از ازدواج نقش داشته باشند.

مشكلات عاطفي و ارتباطي

وجود درگيري‌هاي لفظي و رفتاري بين زن و شوهر امري طبيعي خواهد بود اما در صورتي كه اين رفتار باعث نشود كه از يكديگر فاصله بگيرند و نسبت به هم بي ميل شوند. در واقع وقتي مدام درگيري و دعوا بر سر موضوعات مختلف وجود داشته باشد، زن و شوهر از هم دوري مي‌كنند و روابط سردي بين آن‌ها حاكم مي‌شود.

 

بيشتر بخوانيد : دلزدگي زناشويي | تعريف و اثربخشي انواع روش هاي درمان دلزدگي زناشويي

 

پيامدهاي نداشتن رابطه جنسي بعد از ازدواج

افزايش استرس

ايجاد رابطه جنسي موجب افزايش فعاليت مغز، افزايش قدرت جسمي و كاهش توليد هورمون‌هاي اضطراب و استرس مي‌شود. زن و شوهر به واسطه رابطه عشقي خود از شر استرس‌ها نجات مي‌يابند. در طول مدت برقراري رابطه جنسي هورمون‌هايي مانند استروژن، پرولاكتين و تستوسترون ترشح مي‌شود كه موجب مي‌گردد بدن در حال آرامش قرار بگيرد. در حالي كه نداشتن اين رابطه سبب افزايش استرس و اضطراب مي‌شود.

كاهش اعتماد به نفس

عدم برقراري رابطه جنسي باعث كاهش اعتماد به نفس فرد مي‌شود. تصور اينكه زوج قادر به كسب رضايت جنسي همسرش نيست و نمي‌تواند آنطور كه همسرش مي‌خواهد رابطه جنسي برقرار كند سبب كاهش اعتماد به نفس وي مي‌شود. عدم داشتن اعتماد به نفس باعث بي ميل شدن به رابطه جنسي مي‌شود و زن و شوهر را نسبت به همديگر سرد و بي ميل مي‌كند.

بيماري‌هاي قلبي از پيامدهاي نداشتن رابطه جنسي بعد از ازدواج

به دليل اينكه رابطه جنسي نياز به توانايي زياد داشته و قلب در حين برقراري رابطه جنسي به نوعي ورزش مي‌كند، شما از سلامت بيشتري برخوردار خواهيد بود. در صورتي كه رابطه جنسي صورت نگيرد احتمال افزايش بيماري‌هاي قلبي بالا مي‌رود.

عفونت‌هاي ادراري

با انجام رابطه جنسي، عفونت‌هاي دستگاه ادرار از مجراي ادراري خارج مي‌شود. در صورتي كه رابطه جنسي صورت نپذيرد، عفونت‌هاي ادراري از بدن خارج نشده و تشديد مي‌يابند. 

راهكارهايي براي بهبود رابطه زوجين و داشتن رابطه جنسي

نداشتن رابطه جنسي مسئله ساده و كم اهميتي نيست. چه بسا تداوم يك زندگي مشترك بر پايه ايجاد آن استوار باشد. بنابراين مي‌بايست اقدامات لازم براي شكل گيري زمينه ايجاد رابطه جنسي انجام گيرد.

 • ابراز محبت به همسر و در آغوش كشيدن وي
 • مصرف غذاهاي گرم
 • گفتگو كردن با يكديگر
 • افزايش مهارت‌هاي زندگي
 • عدم مقايسه كردن همسرتان با ديگران
 • اهميت به آراستگي ظاهر
 • درمان بيماري‌هاي روحي و رواني

در صورتي كه با وجود راهكارهاي گفته شده بازهم از نداشتن رابطه جنسي بعد از ازدواج رنج مي‌بريد و نتوانستيد رابطه خود را با همسرتان بهبود بخشيد مي‌توانيد با مراجعه به روانشناس و سكس تراپيست در بهبود وضعيت خود و همسرتان گام برداريد. در واقع روانشناس با توجه به تجربه و علمي كه دارد با ارائه راهكارهاي مختلف باعث بهبود رابطه‌تان خواهد شد. 

براي دريافت مشاوره در زمينه مسائل جنسي مي‌توانيد در ساعت از روز براي مشاوره جنسي تلفني از طريق شماره 02166419012 با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو تماس حاصل نماييد.

سوالات متداول

نقش كيفيت رابطه عاطفي زوجين بر رابطه جنسي چگونه است؟

زن و شوهرهايي كه عاشقانه همديگر را دوست دارند و به عواطف هم اهميت مي‌دهند ميل بيشتري به سمت لمس كردن يكديگر و ايجاد رابطه جنسي دارند. در مقايسه با اين حالت مي‌توان به رابطه‌هايي اشاره كرد كه پر از چالش و درگيري هستند. عدم دوست داشتن همسر و وجود اختلافات بين آن‌ها باعث مي‌شود روز به روز از همديگر فاصله بگيرند و به ايجاد رابطه جنسي بي ميل گردند.

شماره تماس ذهن نو

 

 

منبع : نداشتن رابطه جنسي بعد از ازدواج

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۲۶:۵۷ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

قرص زولپيدم كه با نام تجاري آمبين شناخته مي‌شود، خاصيت ضدتشنج، ضد اضطراب و آرامبخشي دارد. امروزه با توجه به مشغله‌ها و استرس‌هاي زندگي روزمره بسياري از افراد از بي‌خوابي و مشكلات خواب رنج مي‌برند و براي حل مشكل خود به دنبال راهي آسان و سريع مي‌گردند. به همين دليل اغلب به سراغ قرص‌هاي خواب‌آور مي‌آورند؛ زولپيدم يكي از انواع اين داروهاست كه در مدت زماني كوتاه اثر بخشي آن مشخص مي‌شود. هر چند اين دارو مي‌تواند مشكلات خواب شما را جبران كند اما عوارضي را به همراه دارد. به همين دليل پيشنهاد مي‌شود از روش‌هاي غير دارويي و كمك مشاوره روانشناسي بهره بگيريد. براي كسب اطلاعات در زمينه مشاوره كنترل استرس كليك كنيد. 

 

منبع : قرص زولپيدم 

 

 

 

قرص زولپيدم چيست؟

زولپيدم كه با نام آمبين هم شناخته مي‌شود، اغلب جهت درمان اختلالات خواب تجويز مي‌شود و همچنين از بيدار شدن فرد در نيمه شب جلوگيري مي‌كند. دو نوع از اين قرص در دسترس است؛ نوع اول كه در آن انتشار به سرعت و تقريبا بعد از پانزده الي بيست دقيقه بعد از مصرف اتفاق مي‌افتد و براي افرادي كه نمي‌توانند به راحتي به خواب بروند مورد استفاده قرار مي‌گيرد و خواص آن بلافاصله بعد از مصرف هويدا مي‌شود.

نوع دوم آن كه انتشار طولاني است، براي افرادي كه مشكلات خواب عميق دارند و در اواسط خواب بيدار مي‌شوند، تجويز مي‌گردد. خواص اين نوع از زولپيدم در فاصله‌هاي زماني مشخص در بدن فرد آزاد مي‌شود. زولپيدم به صورت كوتاه مدت مورد استفاده قرار مي‌گيرد؛ نيمه عمر اين دارو دو تا سه ساعت است و به طور كلي نبايد بيشتر از يك هفته مورد مصرف قرار گيرد چرا كه تركيبات موجود در آن عوارض منفي را براي فرد به همراه دارد. در نوع اول آن دارو به سرعت عمل مي‌كند و فرد ممكن است هنگام انجام كار دچار خواب‌آلودگي و چرت زدن شود. خطر زمين خوردن در سالمندان بعد از مصرف اين دارو زياد است. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه قرص‌هاي ضد اضطراب كليك كنيد. 

 

تماس با مشاور

خطرات و عوارض مصرف قرص زولپيدم

اين دارو هم به لحاظ جسماني و هم رواني عوارضي را براي فرد مصرف كننده به همراه دارد. ممكن است بدن فرد در اثر مصرف زولپيدم دچار واكنش‌هاي آلرژيك شود حتي اگر قبلا يك يا چند دوره از آن مصرف كرده باشد.

از جمله عوارض جانبي اين دارو مي‌توان به تهوع، خواب‌آلودگي، دوبيني، سردرد و در برخي موارد احساس سرخوشي اشاره كرد. مصرف زولپيدم در دوز بالا، افزايش دماي بدن، احساس آشفتگي و پرخاشگري را به دنبال دارد و در برخي موراد منجر به بروز كارهاي خطرناك، افزايش فشار خون، لكنت و هذيان‌گويي مي‌شود.

برخي عوارض از جديت كمتري برخوردار هستند و به ندرت بروز پيدا مي‌كنند؛ مانند خشكي دهان،سكسكه، توهم ديداري و واكنش‌هاي رواني ديگر كه كمتر مشاهده شده‌اند. راه رفتن در خواب عارضه‌ي ديگري است كه به صورت انگشت شمار گزارش شده. همچنين زولپيدم گاه با احساس سرخوشي و مستي براي فرد همراه است.

 

بيشتر بخوانيد : اختلالات اضطرابي | معرفي انواع و درمان اختلالات اضطرابي در DSM5

 

موارد منع مصرف

مصرف آمبين براي افرادي كه به افسردگي مبتلا هستند توصيه نمي‌شود و لازم است با احتياط و تنها با اجازه‌ي پزشك آن را مصرف كنند؛ چرا كه مصرف آن باعث افزايش و تعميق دلسردي شده و افكار خودكشي را در اين بيماران افزايش مي‌دهد. عمده‌ترين عوارض مصرف اين دارو بر مادران باردار است. مصرف خودسرانه‌ي آن در بارداري سلامت مادر و جنين را به خطر مي‌اندازد و خطر سقط جنين را تا حد زيادي بالا مي‌برد. پس در چنين شرايطي استفاده از روش‌هاي غير دارويي خط اول درمان هستند، براي آشنايي با ساير روش‌هاي درمان اضطراب كليك كنيد.

 

خطر اعتياد به قرص زولپيدم

مصرف خودسرانه و افزايش دوز مصرف بدون اطلاع پزشك، خطر اعتياد را به همراه دارد. حتي اگر يك قرص بيشتر از ميزان مورد نياز مصرف كنيد، وابستگي ايجاد مي‌شود. زولپيدم پس از مدتي حالت تحمل در فرد ايجاد مي‌كند؛ به اين صورت كه بعد از مدتي دوز مصرفي كافي نبوده و فرد براي به خواب رفتن مقدار بيشتري قرص مصرف مي‌كند و كم كم به آن وابسته مي‌شود.

در صورت لزوم، بالارفتن دوز مصرفي حتما تحت نظر پزشك باشد. زولپيدم دارويي است كه بايد آن را قبل از خواب مصرف كرد و سريعا به رخت خواب رفت اما افرادي كه به آن اعتياد پيدا كرده‌اند ساعت‌ها قبل از خواب آن را استفاده مي‌كنند و دچار حالات سرخوشي مي‌شوند. در اين حالت رفتار ناامني و كم‌رويي در آن‌ها از بين مي‌رود.

 

بيشتر بخوانيد : علائم اضطراب | نشانه هاي اضطراب شديد چيست؟

 

علائم اعتياد به قرص زولپيدم

_مصرف همزمان زولپيدم با داروهاي ديگر و يا الكل براي افزايش حس سرخوشي و نئشگي
_دروغ‌گويي و افراط در مورد علائم براي اينكه داروي بيشتري به دست بياورد
_بعد از مدتي از مصرف دچار افسردگي و تحريك‌پذيري مي‌شود
_مراجعه به چند پزشك مختلف براي به دست آوردن داروي بيشتر
_اجتناب از موقعيت‌هايي كه در آن‌ها نمي‌تواند دارو مصرف كند
_فرد براي لذت بردن از اثرات سرخوشي دارو نمي‌خوابد
_مصرف دارو در ساعاتي غير از ساعات خواب
_فراموشي در زمينه‌ي مكالمات و برخي اتفاقات
_مختل شدن توانايي فرد در انجام مسئوليت‌ها
_مصرف با دوز بالاتر از دستور پزشك
_انزوا طلبي و تمايل به تنها بودن
_ميل شديد به استفاده از دارو
_تغيير روش مصرف

 

ترك اعتياد به قرص زولپيدم

ترك ناگهاني و قطع خودسرانه‌ي دارو، عوارض و پيامدهاي ناخوشايندي را به همراه دارد. بهترين روش ترك، كاهش تدريجي دوز مصرفي در بلند مدت و آن هم زير نظر پزشك است. در اين روش فرد حالات خماري كمتري را نيز تجربه مي‌كند. روش درمان و ترك براي افراد مختلف با توجه به شدت اعتياد و شرايط بدني آن‌ها مي‌تواند متفاوت باشد به همين دليل لازم است قبل از اقدام براي ترك حتما با مشاور اعتياد و پزشك متخصص مشورت كنيد.

ترك اعتياد به هر ماده‌اي ممكن است ماه‌ها به طول بيانجامد و فرد در اين فرآيند ممكن است خسته و نااميد شده، وسوسه شود و به مصرف دوباره باز گردد. در واقع آنچه كه درمان را سخت‌تر مي‌كند، وابستگي عاطفي و رواني به دارو است. براي جلوگيري از بروز اين وضعيت بهره‌مندي از درمان‌هاي شناختي رفتاري نزد مشاور روانشناس و استفاده از برنامه‌ي تغذيه‌اي مناسب مي‌تواند راهگشا باشد. براي كسب اطلاعات در زمينه مشاوره ترك اعتياد كليك كنيد. 

براي دريافت مشاوره در زمينه اضطراب و افسردگي مي‌توانيد در ساعت از روز براي مشاوره تلفني از طريق شماره 02166419012 با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو تماس حاصل نماييد.

سؤالات متداول

-زولپيدم چقدر در بدن ماندگار است؟

اين داروي خواب‌آور به سرعت اثر گذاري خود را نشان مي‌دهد و ممكن است تا هشت ساعت در بدن باقي بماند. در برخي افراد اثرات آن پس از چهارده ساعت از بدن خارج مي‌شود.

-تاثير زولپيدم بر حافظه چگونه است؟

اين دارو پس از مصرف بلافاصله بر قسمت‌هاي مشخصي از مغز تأثير مي‌گذارد و آن را در ثبت وقايع با مشكل مواجه مي‌كند، به همين دليل ممكن است فرد اتفاقات پس از مصرف زولپيدم را به خوبي به ياد نياورد.

 

 

 

منبع : قرص زولپيدم 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قرص زولپيدم،
موضوع:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۲۴:۱۵ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

ازدواج مجدد ازجمله موضوعاتي است كه مي‌تواند براي هر فرد استرس‌آور باشد. بسياري از خانم‌ها يا آقاياني كه از همسرشان جدا شده‌اند معمولاً به دليل نگراني‌هايي كه از شكست دوباره دارند به‌سختي مي‌توانند براي ازدواج مجدد تصميم بگيرند. علاوه بر بي‌ميلي به تجربه يك شكست جديد، موضوعاتي مانند داشتن فرزند از ازدواج قبلي مي‌تواند مشكلاتي را براي فرد ايجاد نمايد. همچنين بسياري از خانم‌ها يا آقاياني كه همسرشان را از دست داده‌اند ازدواج مجدد را خيانتي به همسر سابق خود مي‌دانند و به همين خاطر تصميم مي‌گيرند هرگز مجدداً ازدواج نكنند. اگرچه ازدواج و برقراري روابط عاطفي در هر سن و شرايطي يكي از حقوق طبيعي هر انساني است بااين‌حال بي‌توجهي به مناسب بودن ازدواج دوم مي‌تواند پيامدهاي بسياري را براي فرد به همراه داشته باشد. در ادامه بيشتر درباره اين موضوع صحبت مي‌كنيم.

 

بيشتر بخوانيد : انواع ازدواج | آشنايي با انواع اشكال ازدواج

 

منبع : ازدواج مجدد چه زماني خوب است

 

ازدواج مجدد

ازدواج مجدد يكي از انواع ازدواج است و براي بسياري از افرادي كه از همسر خود جدا شده‌اند و يا او را از دست داده‌اند يك چالش بزرگ و نگران‌كننده مي‌باشد. تجربه يك شكست يا تلخي مجدد مي‌تواند از قدرت تحمل بسياري از ما بيرون باشد و آسيب‌هاي بسياري را برايمان به همراه داشته باشد. به همين خاطر گاهي اوقات فرد به اين نتيجه مي‌رسد كه بهتر است به‌طوركلي اين موضوع را فراموش كند اما نياز به داشتن شريك عاطفي يكي از نيازهاي اصلي هر انساني است و بي‌توجهي به آن مي‌تواند شما را دچار مشكلات روحي بسياري كند. به همين خاطر بهتر است درصورتي‌كه شريك مناسبي براي ادامه زندگي پيدا كرده‌ايد به خودتان براي ازدواج مجدد فرصت دهيد. 

زمان مناسب براي ازدواج مجدد

يكي از مهم‌ترين سؤالاتي كه درزمينهٔ ازدواج مجدد مطرح مي‌شود اين است كه تا چه مدت پس از جدايي از همسر نبايد وارد رابطه جديد شد؟ پاسخ به اين سؤال به مسائل مختلفي ازجمله كيفيت رابطه عاطفي ميان شما و طرف مقابل بستگي دارد و نمي‌توان براي آن زمان مشخصي را در نظر گرفت. بااين‌حال هنگامي‌كه شما احساس مي‌كنيد ذهن و احساستان ديگر درگير همسر يا زندگي سابق نيست و توانسته‌ايد با پايان اين رابطه كنار بياييد مي‌توانيد به ازدواج مجدد بيانديشيد. توجه داشته باشيد كه درگيري ذهني و احساسي با زندگي پيشين صرفاً به معناي علاقه و تعلق‌خاطر به همسر يا زندگي سابق نيست. حتي در شرايطي كه شما نسبت به همسرتان احساس خشم يا نفرت داريد و يا با مرور خاطرات گذشته دچار ناراحتي مي‌شويد نيز به اين معناست كه زمان مناسب براي ازدواج شما فرا نرسيده است.

ازدواج مجدد | موفقيت در ازدواج

براي اينكه در ازدواج مجدد خود موفق باشيد مي‌بايست به برخي نكات توجه داشته باشيد. سعي كنيد تا حد ممكن از تصميم‌گيري‌هاي احساسي در اين موضوع خودداري كنيد و پس از سنجيدن تمامي جوانب تصميم بگيريد. در ادامه برخي از موضوعاتي كه بهتر است به آن‌ها توجه داشته باشيد را با يكديگر بررسي خواهيم كرد.

تماس با مشاور

شناخت خود

اولين قدم براي برقراري يك ارتباط موفق اين است كه خودتان را با تمامي نقاط ضعف و قوتتان بشناسيد. شما تجربه يك ازدواج را در زندگي خود داريد و قطعاً اين تجربه مي‌تواند به شما در داشتن شناختي دقيق‌تر از خودتان كمك كند. اگر از همسرتان جدا شده‌ايد يك‌بار دلايل جدايي خود را منصفانه بررسي كنيد و نقاط ضعف خودتان را مشخص كنيد. همين‌طور اگر همسرتان را از دست داده‌ايد با مرور اختلافاتي كه ميان شما پيش مي‌آمد يا موضوعاتي كه مي‌توانست در زندگي شما شكل بهتري داشته باشد به اين سؤال پاسخ بدهيد. سعي كنيد پيش از اقدام براي ازدواج مجدد ابتدا شناختتان از خود و همين‌طور آنچه مي‌بايست در شما تغيير كند را افزايش داده و براي آن‌ها برنامه‌ريزي كنيد. 

براي آگاهي بيشتر درباره ازدواج بعد فوت همسر كليك كنيد.

گذشته را فراموش كنيد

مقايسه زندگي سابق با تمامي موقعيت‌هايي كه براي ازدواج مجدد داريد يا تلاش براي فرار از شرايطي مشابه با وضعيت پيشين ازجمله موضوعاتي است كه نشان مي‌دهد شما آمادگي لازم براي شروع يك زندگي جديد را نداريد. علاوه بر اين برخي از افرادي كه مشكلاتي مانند خيانت را در زندگي سابق خود تجربه كرده‌اند دائماً نگران اين موضوع خواهند بود كه اين مسئله در زندگي مجدد آن‌ها تكرار شود. درصورتي‌كه با اين مسائل مواجه شده‌ايد بهتر است از يك روانشناس براي رهايي از تجربيات و احساسات گذشته كمك بگيريد و تا پيش از حل شدن اين موضوع به دنبال ازدواج مجدد نباشيد.

مشاوره پيش از ازدواج

هنگامي‌كه براي ازدواج مجدد تصميم مي‌گيريد بهتر است به مشاوره پيش از ازدواج توجه جدي داشته باشيد. مشاوره پيش از ازدواج براي افرادي كه تصميم به ازدواج مجدد دارند علاوه بر اينكه ميزان تناسب شما و طرف مقابل را بررسي مي‌كند آگاهي‌هاي لازم درزمينهٔ چالش‌هايي كه در زندگي با آن‌ها مواجه خواهيد شد را نيز در اختيارتان گذاشته و راهكارهايي را براي برطرف كردن اين وضعيت مطرح مي‌كند. براي مثال ممكن است طرف مقابل شما دائماً نگران اين موضوع باشد كه شما به ارتباط با او نيز مانند رابطه پيشينتان پايان دهيد. تمامي اين مسائل و شيوه برخورد با آن‌ها ازجمله موضوعاتي هستند كه در جلسات مشاوره موردبررسي قرار مي‌گيرند.

براي آگاهي بيشتر درباره روند دريافت مشاوره ازدواج كليك كنيد.

خانواده طرف مقابل

به‌عنوان فردي كه تجربه زندگي مشترك را داشته احتمالاً متوجه اين موضوع شده‌ايد كه علاوه بر همسرتان خانواده وي نيز نقش مهمي در موفقيت زندگي مشترك شما خواهند داشت. به همين خاطر اگر به دنبال تجربه موفقيت در ازدواج مجدد هستيد بهتر است به خانواده همسرتان نيز توجه كافي داشته باشيد. اگر خانواده وي به هر دليلي از ازدواج شما با فرزندشان راضي نيستند تا پيش از به دست آوردن رضايت آن‌ها براي ازدواج اقدام نكنيد.

مهارت‌هاي زندگي مشترك

موفقيت در زندگي مشترك نيازمند يادگيري اصول مختلفي است كه ازجمله آن‌ها مي‌توان به توانايي صحبت كردن با همسر، ابراز محبت يا حتي برقراري رابطه جنسي اشاره كرد. بهتر است براي موفقيت در زندگي مشتركتان تلاش كنيد تا اين مهارت‌ها را در خود تقويت نماييد.

ازدواج مجدد | يك تصور اشتباه

بعضي از خانم‌ها يا آقايان به‌قصد تحت تأثير قرار دادن طرف مقابل تصميم مي‌گيرند بلافاصله پس از جدايي ازدواج كنند. همچنين انگيزه بسياري از خانم‌هايي كه پس از جدايي يا فوت همسر به ازدواج مجدد فكر مي‌كنند دريافت حمايت مالي يا رها شدن از خانه پدري به هر دليلي است. گاهي نيز ممكن است پس از طلاق براي رهايي از مشكلات پيش بيني نشده و بدون بررسي علت افراد به ازدواج با مرد مطلقه يا زن مطلقه روي بياورند.

تمامي اين تصورات مي‌توانند زندگي مشترك شما را مجدداً به شكست برسانند. پيش از تصميم براي ازدواج مجدد با خودتان به اين سؤال پاسخ دهيد كه چرا مي‌خواهيد با شخص موردنظرتان ازدواج كنيد؟ اگر در پاسخ به اين سؤال هر انگيزه ديگري غير از علاقه به طرف مقابل و ميل به زندگي با وي وجود دارد بهتر است در تصميمتان تجديدنظر كرده و براي مشكلاتي مثل حمايت مالي يا به دست آوردن استقلال از روش‌هاي ديگري استفاده كنيد. 

براي اطلاعات بيشتر درباره ازدواج با زن مطلقه و ازدواج با مرد مطلقه كليك كنيد.

تكليف فرزندان در ازدواج مجدد

اگر از ازدواج سابق خود صاحب فرزند هستيد بهتر است براي ازدواج مجدد به اين موضوع نيز توجه كافي داشته باشيد. درصورتي‌كه فرزندتان با شما زندگي مي‌كند بهتر است شرايط روحي او را براي زندگي با همسرتان آماده كنيد و موافقت او را در اين زمينه به دست آوريد. در غير اين صورت در جريان زندگي مشترك با دشواري‌هايي مواجه خواهيد شد كه مي‌تواند كيفيت ارتباط ميان شما و همسرتان را نيز تحت تأثير قرار بدهد. معمولاً توصيه مي‌شود در چنين شرايطي كه قرار است يك تغيير جدي در زندگي كودك اتفاق بيفتد براي جلوگيري از آسيب ديدن سلامت روحي فرزندتان از يك روانشناس كودك كمك بگيريد.

در شرايطي كه فرزندتان با شما زندگي نمي‌كند و شما روزهايي از هفته اجازه داريد فرزندتان را ببينيد و يا متقابلاً همسرتان در برخي از روزهاي هفته براي بردن فرزندتان مراجعه مي‌كند بهتر است راجع به اين موضوع نيز با طرف مقابل صحبت كنيد. در برخي مواقع ديده شده رفت‌وآمد همسر سابق براي ديدن فرزندان مي‌تواند مشكلاتي را در ازدواج مجدد طرفين ايجاد نمايد.

 

بيشتر بخوانيد : ازدواج با همسر سابق و دادن فرصت دوباره

 

ازدواج مجدد | بازگشت به زندگي سابق

ازدواج مجدد پس از جدايي گاهي نيز مي‌تواند به‌صورت بازگشت به زندگي پيشين باشد. در بسياري از مواقع به‌ويژه در شرايطي كه طرفين از ازدواج نخست خود فرزندي دارند پس از مدتي تصميم مي‌گيرند كه مجدداً با يكديگر زندگي كنند. در چنين شرايطي براي جلوگيري از بازگشت به اختلافات سابق بهتر است شرايط گذشته را با خود مرور كنيد و به اين سؤال پاسخ دهيد كه چه دلايلي براي شكست زندگي شما وجود داشته؟ آيا اكنون اين مشكلات برطرف شده‌اند؟ اگر پاسخ شما به اين سؤالات مثبت است مي‌توانيد به شروع مجدد زندگي خود فكر كنيد.

بااين‌حال توصيه مي‌شود از روانشناسان خانواده نيز در اين زمينه كمك بگيريد. يكي از مشكلاتي كه معمولاً در اين شرايط براي طرفين ايجاد مي‌شود اين است كه برخي رفتارهاي زوجين باعث زنده شدن خاطرات گذشته در آن‌ها شده و مانعي در مقابل احساس رضايت از زندگي آن‌ها مي‌شود. علاوه بر اين در شرايطي كه مشكلاتي مانند درگيري يا ضرب و شتم ميان طرفين اتفاق افتاده باشد ترميم مجدد حرمت‌ها و از بين رفتن دلخوري‌ها نياز به دريافت كمك از سوي متخصصين خواهد داشت.

 

براي دريافت مشاوره در زمينه ازدواج مي توانيد در هر زمان از روز براي مشاوره تلفني ازدواج با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو از طريق شماره 02166419012 تماس بگيريد.

سؤالات متداول

1. چه مدت پس از جدايي فرد مي‌تواند مجدداً ازدواج كند؟

براي اين موضوع نمي‌توان زمان مشخصي را عنوان كرد. هنگامي‌كه احساس مي‌كنيد به لحاظ شرايط روحي و ذهني وابستگي به زندگي گذشته خود نداريد و يا از تكرار تجربيات گذشته در زندگي نگران نيستيد مي‌توانيد به ازدواج مجدد فكر كنيد.

2. براي ازدواج مجدد بايد به چه نكاتي توجه داشت؟

در درجه اول با خودتان صادق باشيد و از تجربيات زندگي گذشته براي شناخت نقاط ضعف و قوتتان استفاده كنيد. همچنين بهتر است پيش از تصميم براي ازدواج از مشاوره‌هاي پيش از ازدواج كمك بگيريد. تناسب خانواده فرد با شما و شرايط خانوادگي‌تان و همين‌طور يادگيري مهارت‌هاي مؤثر در زندگي مشترك از مسائلي است كه بايد به آن توجه كنيد.

 

 

منبع : ازدواج مجدد چه زماني خوب است

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۰۸:۵۱ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

بهترين مركز مشاوره روانشناسي قائم شهر كجاست؟ آيا از خدماتي كه در مراكز روانشناسي مختلف ارائه مي‌شود اطلاعي داريد؟ مشاوره روانشناسي يكي از خدماتي است كه توسط متخصصين سلامت روان از جمله مشاوران، روانشناسان و روان پزشكان ارائه مي‌شود. استفاده از اين خدمات تنها به كساني كه داراي مشكل خاصي هستند اختصاص ندارد بلكه بسياري از افراد براي ارتقاي وضعيت روحي خود يا براي كسب اطلاعات در مورد وضعيت هوشي فرزندانشان از آن استفاده مي‌كنند. ما در ادامه به معرفي بهترين مراكز مشاوره روانشناسي قائم شهر و خدمات ارائه شده توسط آن‌ها پرداخته‌ايم. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين باره تا انتهاي مطلب همراه ما باشيد.

منبع : مركز مشاوره روانشناسي قائم شهر

 

 

مركز مشاوره و روانشناسي و انواع متخصصين آن

مركز مشاوره و روانشناسي از جمله مراكزي است كه خدمات مرتبط با بهبود و ارتقاي وضعيت روان را به عموم مردم ارائه مي‌دهند. كارشناساني كه در اين مراكز خدمات رساني مي‌كنند مشاور، روانشناس و روان پزشكان را در بر مي‌گيرند. هر كدام از اين متخصصين مي‌توانند در زمينه‌هاي مختلف به شما كمك كنند. براي مثال زماني كه مشكلات روان شناختي به دارو نياز دارند روان پزشكان به كمك افراد مي‌آيند. زماني كه وضعيت‌هاي روان شناختي با استفاده از خدمات روان درماني و به طور كل درمان‌هاي گفت و گو محور قابل بهبود هستند روانشناسان به ارائه خدمات مشاوره مي‌پردازند و زماني كه افراد براي مشورت در مورد موضوعاتي نظير تصميم گيري شغلي و تحصيلي نياز به كمك دارند، مشاوران به كمك آن‌ها مي‌آيند. براي دريافت مشاوره تلفني در تمامي زمينه هاي ذكر شده كليك كنيد.

 

انواع خدمات ارائه شده در مركز مشاوره روانشناسي

شايد براي شما جاي سوال باشد كه در مركز مشاوره روانشناسي قائم شهر دقيقا چه خدماتي ارائه مي‌شود و چه كساني مي‌توانند به آن‌ها مراجعه نمايند. از جمله مهم‌ترين خدمات ارائه شده در اين مراكز مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

تماس با مشاور

– درمان اختلالات روانشناختي فردي نظير افسردگي، اضطراب، وسواس، اعتياد و…

– درمان مشكلات بين فردي، ارتباطي و اختلالات شخصيتي

– بهبود مشكلات مرتبط با ازدواج از طريق خدمات تخصصي زوج درماني

– بهبود مشكلات و تنش‌هاي بين اعضاي خانواده از طريق خدمات تخصصي خانواده درماني و مشاوره خانواده

– بهبود مشكلات مرتبط با عملكرد جنسي از طريق خدمات تخصصي سكس تراپي و مشاوره جنسي

– ارائه مشاوره قبل از ازدواج

– بهبود اختلالات رفتاري و مشكلات رشدي كودكان

– بررسي وضعيت هوشي كودكان و انجام ساير تست‌هاي روانشناسي

– ساير خدمات مركز شامل مشاوره تحصيلي ، مشاوره شغلي ، مشاوره طلاق ، مشاوره خيانت و … مي‌شود.

 

خصوصيات بهترين مركز مشاوره روانشناسي قائم شهر

براي اينكه بتوانيد مراكز تخصصي را از ساير مراكز كه به ارائه خدمات غير علمي مي‌پردازند، تشخيص دهيد در نظر گرفتن برخي ملاك‌ها مي‌تواند به شما كمك كند. از جمله مهم‌ترين ملاك‌هايي كه بهترين مراكز مشاوره را از سايرين جدا مي‌كند بايد به موارد زير اشاره كرد:

1- داشتن مجوز رسمي

اولين ملاكي كه قبل از مراجعه به مراكز روانشناسي بايد به آن توجه نماييد برخورداري از مجوز رسمي از سازمان نظام روانشناسي كشور يا سازمان بهزيستي است. مراكزي كه فاقد مجوز معتبر هستند قابل اطمينان نبوده و اجازه ارائه خدمات درماني را ندارند.

2- مركز مشاوره روانشناسي قائم شهر | برخورداري از متخصصين حرفه اي

يك مركز مشاوره حرفه‌اي بايد بتواند در زمينه‌هاي مختلف به مردم خدمات ارائه كند. از همين رو لازم است كه از متخصصين سلامت روان از جمله مشاوران و روانشناسان  مجرب در جهت ارتقاي كيفيت خدمات روانشناسي كمك بگيرد. روانشناسان براي ارائه خدمات درماني بايد از حداقل مدرك كارشناسي ارشد برخوردار باشند. هم چنين دوره‌هايي كه متخصصان در زمينه درمان اختلالات مختلف گذرانده‌اند و سابقه كار تجربي آن‌ها مي‌تواند راهنماي خوبي براي انتخاب يك مركز مشاوره باشند.

3- استفاده از روش هاي نوين درمان

امروزه براي اكثر مشكلات و وضعيت‌هاي روان شناختي درمان‌هاي حرفه‌اي و خاصي طراحي شده است. براي مثال درمان شناختي- رفتاري و رويكردهاي مرتبط با آن نظير رويكرد طرحواره درماني و درمان مبتني بر پذيرش و تعهد يا همان اكت، امروزه در سراسر دنيا براي بهبود انواع مشكلات روانشناختي از جمله افسردگي، وسواس، مشكلات زناشويي و… به كار گرفته مي‌شوند. يك مركز مشاوره معتبر بايد بتواند با متودهاي جديد دنيا خود را منطبق كرده و از روش‌هاي جديد درمان براي كمك كردن به مراجعين استفاده نمايد.

4- مركز مشاوره روانشناسي قائم شهر | داشتن تجهيزات كافي

يكي از كارهاي اصلي مراكز روانشناسي گرفتن تست و آزمون‌هاي رواني مختلف از افراد است. از همين رو مراكز مشاوره بايد از تجهيزات كافي براي گرفتن انواع تست‌هاي هوش، شخصيت و تشخيص انواع مشكلات روانشناختي برخوردار باشند. هم چنين امروزه براي رفع مشكلاتي نظير بيش فعالي كودكان در كنار درمان‌هاي دارويي و روانشناختي از ابزارهاي خاصي نظير نوروفيدبك و بايوفيدبك نيز استفاده مي‌شود كه وجود آن‌ها در مراكز مي‌تواند به تجهيز هرچه بيشتر آن‌ها كمك نمايد. براي دريافت مشاوره كودك كليك كنيد.

5- ارائه خدمات متنوع

بهترين مراكز مشاوره كشور امروزه مراكزي هستند كه علاوه بر امكان مراجعه حضوري، خدمات تلفني و آنلاين را نيز براي مراجعان خود فراهم مي‌كنند. اين خدمات به مراجعين كمك مي‌كنند تا از هرجاي كشور براي بهبود يا ارتقاي وضعيت روحي و رواني خود با متخصصين تماس بگيرند و با محدوديتي در اين زمينه مواجه نباشند. براي دريافت هر كدام از خدمات زير به صورت غير حضوري كليك كنيد.

مشاوره خانواده تلفني

مشاوره تلفني ازدواج 

مشاوره جنسي تلفني

مشاوره تلفني كودك

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي قائم شهر

1- مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو _ 02166419012


سوالات متداول 

– آيا روانشناس دارو هم تجويز مي كند؟

خير، روانشناسان باليني از اطلاعات دارويي برخوردارند اما از اين اطلاعات تنها در جهت ارزيابي مراجعاني كه نياز به مداخلات دارويي و شناختي دارند، استفاده مي‌كنند و در اين شرايط فرد را به يك روان پزشك ارجاع مي‌دهند.

 

 

براي دريافت مشاوره از برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو مي توانيد از طريق شماره 02166418908 تماس بگيريد.

شماره تماس ذهن نو

 

 

منبع : مركز مشاوره روانشناسي قائم شهر

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۰۶:۰۲ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

قرص آسنترا يا سرترالين يكي از داروهاي شايع براي درمان افسردگي است. افسردگي يكي از رايج‌ترين اختلالات رواني است كه با افزايش درگيري‌هاي رواني امروزي انسان‌ها، بروز آن گسترده‌تر هم خواهد شد. بنابراين بايد بدانيد كه چگونه مي‌توان به صورت درست با اين بيماري برخورد كرد. درمان دارويي يكي از راه‌هاي كنترل افسردگي است اما متاسفانه بسياري از مصرف كنندگان به دليل عدم آگاهي كافي، خودسرانه اين داروها را مصرف مي‌كنند و با وابستگي و مشكلات حاد مواجه مي‌شوند. بنابراين قبل از شناخت كامل يك دارو و تجويز يك متخصص، هرگز آن‌ها را مصرف نكنيد. در ادامه اين مطلب به بررسي كامل قرص آسنترا مي‌پردازيم. براي كسب اطلاع بيشتر در زمينه داروهاي ضد افسردگي كليك كنيد. 

منبع : قرص آسنترا چيست

 

قرص آسنترا و موارد مصرف آن

سرترالين كه با نام‌هاي زُلفت يا آسنترا نيز موجود است، يك داروي ضد افسردگي و از خانواده مهاركننده‌هاي بازجذب سروتونين مي‌باشد. اين دارو عموما براي درمان افسردگي، وسواس، فوبياها و اختلال ملال پيش از قاعدگي استفاده مي‌شود. گروهي نيز اين دارو را به عنوان داروي تاخيري استفاده مي‌كنند كه هرگز پيشنهاد نمي شود چراكه ممكن است اثر عكس بگذارد. البته ممكن است برخي از متخصصان، براي درمان مشكلات كاملا جسماني و بدون ربط به افسردگي اين دارو را تجويز كنند. بنابراين بايد بدانيد كه اثرات اين دارو چيست و در صورت وجود جايگزين، از پزشك خود بخواهيد جايگزين آن را به شما معرفي كند.

 

عوارض مصرف آسنترا

تمام داروها، مخصوصا داروهاي روانشناختي داراي عوارضي هستند كه بايد آن‌ها را بشناسيد تا نگراني كمتري در مورد مصرف آن‌ها داشته باشيد. اگر واكنش‌هاي حساسيتي مانند خارش، سوزش، تنگي نفس و تورم داشتيد حتما به اورژانس مراجعه نماييد.

تماس با مشاور

1. عوارض شايع و جانبي آسنترا

-احساس خواب آلودگي و خستگي
-بي خوابي يا آشفتگي
-احساس تهوع، اسهال و كاهش اشتها
-عرق كردن بدن و دست‌ها
-احساس لرز
-بروز مشكلات جنسي مانند كاهش تحريك و ناتواني در رسيدن به ارگاسم
-كاهش وزن

2. ساير عوارض مصرف آسنترا كه در صورت بروز بايد فورا به پزشك مراجعه كنيد

-تشنج
-تاري ديد، درد يا تورم چشم
-سردرد، سرگيجه احساس ضعف شديد و تب
-بروز مشكلات حافظه و افزايش بيش از حد انرژي
-ناتواني در حفظ تعادل، گرفتگي يا پرش عضلاني
-بزرگي يا احساس كشيدگي در پستان‌ها يا ترشح شير در خانم‌ها
-خونريزي‌هاي غيرطبيعي يا نقاط قرمز در پوست
-وجود افكار هيجاني و رقابتي كه باعث انجام ريسك ها غيرمعمول و پرانرژي بودن افراطي مي شود.
 

براي كسب اطلاعات در زمينه علائم افسردگي كليك كنيد. 

 

تداخلات دارويي آسنترا

داروهاي خانواده بازدارنده‌هاي بازجذب سروتونين مانند قرص آسنترا، نبايد با داروهاي گروه بازدارنده‌هاي مونوآمين اكسيداز مصرف شود، چرا كه باعث تداخل دارويي و مسموميت مي‌شود. مسموميتي كه حتي ممكن است منجر به مرگ نيز بشود. مصرف همزمان آسنترا با داروهاي افزايش دهنده سروتونين مانند داروهاي محرك (اسكتازي و…) باعث مسموميت سروتونيني و مرگ مي‎شود. همچنين مصرف همزمان آن با داروهاي ضد افسردگي ديگر مانند فلوكستين، تريپتوفان و… مي‌تواند منجر به مسموميت گردد.

مصرف سرترالين با هر نوع ماده آرامبخش، خواب آور يا انرژي زا ممنوع است. الكل، ماري جوانا، آنتي هيستامين‌ها، سيتريزين، داروهاي ضداضطراب و آرامبخش مانند آلپرازولام، ديازپام و زولپيدوم نيز با آسنترا تداخل دارند. حتي آرامبخش‌هاي عضلاني مانند استامينوفن كدئين نيز ممكن است باعث بروز مسموميت شود. همچنين مصرف آسپيرين مي‌تواند باعث تشديد خطر خونريزي ناشي از سرترالين گردد.

 

موارد منع مصرف

هرگز از اين دارو براي چاقي يا لاغري استفاده نكنيد. مصرف آسنترا در دوران بارداري هنوز مجاز نيست و ممكن است باعث خطر خونريزي و كاهش وزن نوزاد شود. بنابراين از مصرف آسنترا در دوران بارداري اجتناب نماييد و يا در صورت لزوم با پزشك خود مشورت كنيد. در صورتي كه فرد علائم و افكار خودكشي را از خود نشان مي‌دهد، سريعا مصرف دارو را قطع كنيد و با پزشك تماس بگيريد. همچنين مصرف اين دارو براي كودكان ممنوع است.

 

بيشتر بخوانيد : درمان افسردگي شديد | بهترين راه درمان افسردگي چيست؟

 

سخن آخر

توجه داشته باشيد كه درمان دارويي براي اختلالات روانشناختي، راه ميانبر و آسان‌ترين راه است، اما لزوما بهترين راه نيست. بنابراين قبل از درگير شدن و مصرف ماده‌اي اعتياد آور، به روانشناس مراجعه كرده و سعي كنيد از طريق روان درماني مشكل خود را برطرف كنيد؛ راهي كه هم كم خطرتر و هم بلندمدت‌تر است. شايد هزينه مالي و زماني بيشتري براي روان درماني بگذاريد اما اولين قدم در درمان افسردگي و اختلالات روانشناختي، مراجعه به روانشناس است. در صورت تشخيص روانشناس و حاد بودن مشكل، دارو درماني نيز در كنار روان درماني اضافه مي‌شود اما مصرف دارو به تنهايي راهكاري موثر نيست. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه مشاوره افسردگي كليك كنيد. 

براي دريافت مشاوره در زمينه افسردگي مي‌توانيد در ساعت از روز براي مشاوره تلفني از طريق شماره 02166419012 با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو تماس حاصل نماييد.

 

سوالات متداول

-قرص آسنترا براي چه مدت بايد مصرف شود؟ 

مدت زمان مشخص و دقيقي براي مصرف اين دارو وجود ندارد و با توجه به شرايط هر فرد و توسط پزشك تعيين مي‌شود. لازم به ذكر است كه براي نتيجه بخش بودن دارو، بايد از روان درماني نيز استفاده نماييد.

شماره تماس ذهن نو

 

 

منبع : قرص آسنترا چيست

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: قرص آسنترا چيست،
موضوع:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۰۳:۲۱ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

آيا از نشانه‌هاي ارضا شدن زنان آگاهي داريد؟ ارضا شدن يا رسيدن به ارگاسم يكي از موضوعات اساسي در رابطه جنسي و زناشويي محسوب مي‌شود. عوامل متعددي بر ارضا شدن و يا رسيدن به ارگاسم در زنان وجود دارد كه مي‌تواند تاثير منفي يا مثبت بر اين فرايند داشته باشد. بعد از ارضا شدن تغييراتي فيزيكي مختلفي در بدن زن رخ مي‌دهد كه دانستن آن‌ها مي‌تواند براي شريك جنسي مفيد باشد. با آگاهي از نشانه‌ها و عوامل موثر بر ارگاسم زنان و همچنين كمك گرفتن از يك فرد متخصص مي‌توانيد گامي اساسي در جهت بهبود كيفيت رابطه جنسي خود برداريد. براي كسب اطلاعات در زمينه مشاوره جنسي كليك كنيد. 

 

منبع : ارضا شدن زنان

 

بيشتر بخوانيد : ارتباط صحيح با همسر | عوامل و موانع ارتباط خوب با همسر

 

 

 

نشانه‌هاي رسيدن به ارگاسم زنان

آشنايي با نشانه‌هاي رسيدن به ارگاسم و ارضا شدن در زنان براي شريك جنسي اهميت زيادي دارد. ارضا شدن در زنان با نشانه‌هاي رواني و جسماني همراه است كه با شناختن اين ويژگي‌ها مي‌توان متوجه ارضا شدن زنان شد. از جمله نشانه‌هاي جسماني مي‌توان در درجه اول به انقباض واژن و افزايش شدت نبض واژن اشاره كرد. همچنين سفت شدن نوك پستان و تغيير رنگ لبه‌هاي واژن و افزايش سطح پرولاكتين نيز از ديگر نشانه‌هاي ارگاسم زنان هستند.

نشانه‌هاي رواني مي‌تواند تجربه‌اي از احساسات پيچيده باشد، به طوري كه برخي زنان خلق شاد و بالايي را تجربه مي‌كنند و برخي ديگر دچار احساساتي مانند غم و حتي گريه كردن مي‌شوند. همانند آقايان برخي خانم‌ها ممكن است بعد از رابطه جنسي و ارضا شدن تمايل به خوابيدن داشته باشند.

 

تماس با مشاور

عوامل رواني موثر بر ارضا شدن زنان

عوامل رواني و اجتماعي مختلفي مي‌تواند بر ارگاسم زنان موثر باشد كه از آن‌ها مي‌توان به سن، تحصيل، سطح استرس و اضطراب و ارتباط بين فردي خوب با شريك جنسي اشاره كرد. يكي از شايع‌ترين عواملي كه مانع ارضا شدن خانم‌ها مي‌شود افكار منفي و اضطراب در حين رابطه است. نگراني در حين رابطه جنسي علاوه بر اينكه مانع ارگاسم زنان مي‌شود باعث كاهش لذت جنسي هم خواهد شد. علاوه بر اين عواملي مانند عزت نفس پايين، تجارب منفي قبلي، خصومت‌ و پرخاشگري بين زوجين، فقدان صميميت ميان زن و شوهر و عدم رضايت زن براي رابطه جنسي مي‌تواند از عوامل ديگر تاثيرگذار در ارضا نشدن زنان باشد.

 

بيشتر بخوانيد : به اوج لذت لذت رساندن زنان با 9 راهكار تضميني

 

چگونگي ارضا شدن زنان

ارضا شدن در زنان مي‌تواند به طور مستقيم در حين دخول و به طور غير مستقيم از طريق مالش، خود ارضايي و استفاده از ابزار‌هاي جنسي رخ دهد. ارضا شدن در زنان به نسبت مردان فرايند پيچيده‌تري دارد؛ به طور كلي زنان به مدت زمان بيشتري براي رابطه جنسي نياز دارند تا به ارگاسم برسند. اين زمان براي هر شخصي متفاوت است اما به طور ميانگين 10 الي 15 دقيقه طول مي‌كشد تا زنان اوج لذت رابطه جنسي را تجربه كنند.

 يكي ديگر از تفاوت‌هاي ميان مردان و زنان اين است كه لزوما قانون خاصي براي ارگاسم زنان وجود ندارد. به طوري كه برخي  زنان در هر بار رابطه جنسي ارگاسم را تجربه نمي‌كنند اما برخي ديگر ممكن است در طول يك رابطه چندبار ارضا شوند. يكي از مسائلي كه بسيار اهميت دارد تحرك عضلات قسمت پايين لگن و انجام تمرينات كگل است كه مي‌تواند زنان را براي ارضا شدن آماده كند.  با اين‌حال اگر در دفعات متعدد ارگاسم را تجربه نمي‌كنيد، بهتر است با يك روانشناس يا مشاور متخصص در زمينه امور جنسي مشورت نماييد تا موانع احتمالي ارضا نشدنتان مورد بررسي قرار بگيرد. 

 

نقش نقاط محرك در ارضا شدن زنان

زنان ارگاسم پيچيده‌تري را نسبت به مردان تجربه مي‌كنند. براي مردان صرف داشتن رابطه جنسي براي رسيدن به ارگاسم كفايت مي‌كند اما زنان معمولاً به چيزي بيش از اين مسئله نياز دارند. مردان بايد با نقاط تحريك آميز بدن زن به اندازه كافي آشنايي داشته باشند تا بتوانند با تحريك همه اين نقاط، رسيدن به ارگاسم را براي همسرشان راحت‌تر كنند. ازجمله مهم‌ترين اين نقاط مي‌توان به كليتوريس اشاره كرد كه در بخش بالايي و بيروني واژن قرار دارد. تحريك اين قسمت توسط كلاهك آلت تناسلي، مالش و يا تحريك با زبان مي‌تواند لذت زيادي براي زن به وجود بياورد.

ناحيه‌ تحريك پذير ديگر بدن زنان نقطه جي است كه در ديواره بالايي و داخلي واژن قرار دارد. تحريك كردن اين ناحيه با دست و يا آلت تناسلي در حين دخول امكان پذير است. براي پيدا كردن مكان دقيق اين ناحيه توصيه مي‌شود كه حتما با همسر خود گفتگو كنيد. براي آشنايي با نقاط حساس بدن زنان كليك كنيد.

 

نقش پوزيشن‌هاي رابطه جنسي در ارضا شدن زنان

به طور كلي در حين دخول، بيشترين ناحيه تحريك پذير كه لذت جنسي بالايي براي زن دارد، ناحيه جي است. موقعيت‌هايي وجود دارد كه مي‌تواند بيشترين ميزان تحريك را براي نقطه جي و رسيدن به ارگاسم به وجود بياورد. بهترين موقعيت براي تحريك نقطه جي، قرار گرفتن زن در بالاست؛ در اين حالت زاويه آلت تناسلي طوري قرار دارد كه بيشترين ميزان تحريك را به وجود مي‌آورد. به طور كلي مناسب‌ترين موقعيت‌ها براي ارضا شدن، موقعيت‌هايي هستند كه مرد بتواند به تمام نقاط تحريك پذير همسرش دسترسي داشته باشد و در حين رابطه آن نواحي را لمس كند.

براي دريافت مشاوره در زمينه مسائل جنسي مي‌توانيد در ساعت از روز براي مشاوره جنسي تلفني از طريق شماره 02166419012 با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو تماس حاصل نماييد.

 

سوالات متداول

-چرا برخي زنان در حين رابطه جنسي ارضا نمي‌شوند؟

دلايل مختلفي براي ارضا نشدن زنان در حين رابطه جنسي وجود دارد. از جمله شايع‌ترين اين موارد مي‌توان به فقدان صميمت بين زوجين و عوامل روانشناختي نظير استرس، اضطراب و افسردگي اشاره كرد.

شماره تماس ذهن نو

 

منبع : ارضا شدن زنان

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ارضا شدن زنان،
موضوع:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۰۰:۴۶ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

بهترين مركز مشاوره روانشناسي ساوه كجاست؟ آيا از خدماتي كه در مراكز روانشناسي مختلف ارائه مي‌شود اطلاعي داريد؟ مشاوره روانشناسي يكي از خدماتي است كه توسط متخصصين سلامت روان از جمله مشاوران، روانشناسان و روان پزشكان ارائه مي‌شود. استفاده از اين خدمات تنها به كساني كه داراي مشكل خاصي هستند اختصاص ندارد بلكه بسياري از افراد براي ارتقاي وضعيت روحي خود يا براي كسب اطلاعات در مورد وضعيت هوشي فرزندانشان از آن استفاده مي‌كنند. ما در ادامه به معرفي بهترين مراكز مشاوره روانشناسي ساوه و خدمات ارائه شده توسط آن‌ها پرداخته‌ايم. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين باره تا انتهاي مطلب همراه ما باشيد.

 

منبع : مركز مشاوره روانشناسي ساوه

 

 

مركز مشاوره و روانشناسي و انواع متخصصين آن

مركز مشاوره و روانشناسي از جمله مراكزي است كه خدمات مرتبط با بهبود و ارتقاي وضعيت روان را به عموم مردم ارائه مي‌دهند. كارشناساني كه در اين مراكز خدمات رساني مي‌كنند مشاور، روانشناس و روان پزشكان را در بر مي‌گيرند. هر كدام از اين متخصصين مي‌توانند در زمينه‌هاي مختلف به شما كمك كنند. براي مثال زماني كه مشكلات روان شناختي به دارو نياز دارند روان پزشكان به كمك افراد مي‌آيند. زماني كه وضعيت‌هاي روان شناختي با استفاده از خدمات روان درماني و به طور كل درمان‌هاي گفت و گو محور قابل بهبود هستند روانشناسان به ارائه خدمات مشاوره مي‌پردازند و زماني كه افراد براي مشورت در مورد موضوعاتي نظير تصميم گيري شغلي و تحصيلي نياز به كمك دارند، مشاوران به كمك آن‌ها مي‌آيند. براي دريافت مشاوره تلفني در تمامي زمينه هاي ذكر شده كليك كنيد.

 

انواع خدمات ارائه شده در مركز مشاوره روانشناسي

شايد براي شما جاي سوال باشد كه در مركز مشاوره روانشناسي ساوه دقيقا چه خدماتي ارائه مي‌شود و چه كساني مي‌توانند به آن‌ها مراجعه نمايند. از جمله مهم‌ترين خدمات ارائه شده در اين مراكز مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

تماس با مشاور

– درمان اختلالات روانشناختي فردي نظير افسردگي، اضطراب، وسواس، اعتياد و…

– درمان مشكلات بين فردي، ارتباطي و اختلالات شخصيتي

– بهبود مشكلات مرتبط با ازدواج از طريق خدمات تخصصي زوج درماني

– بهبود مشكلات و تنش‌هاي بين اعضاي خانواده از طريق خدمات تخصصي خانواده درماني و مشاوره خانواده

– بهبود مشكلات مرتبط با عملكرد جنسي از طريق خدمات تخصصي سكس تراپي و مشاوره جنسي

– ارائه مشاوره قبل از ازدواج

– بهبود اختلالات رفتاري و مشكلات رشدي كودكان

– بررسي وضعيت هوشي كودكان و انجام ساير تست‌هاي روانشناسي

– ساير خدمات مركز شامل مشاوره تحصيلي ، مشاوره شغلي ، مشاوره طلاق ، مشاوره خيانت و … مي‌شود.

 

خصوصيات بهترين مركز مشاوره روانشناسي ساوه

براي اينكه بتوانيد مراكز تخصصي را از ساير مراكز كه به ارائه خدمات غير علمي مي‌پردازند، تشخيص دهيد در نظر گرفتن برخي ملاك‌ها مي‌تواند به شما كمك كند. از جمله مهم‌ترين ملاك‌هايي كه بهترين مراكز مشاوره را از سايرين جدا مي‌كند بايد به موارد زير اشاره كرد:

1- داشتن مجوز رسمي

اولين ملاكي كه قبل از مراجعه به مراكز روانشناسي بايد به آن توجه نماييد برخورداري از مجوز رسمي از سازمان نظام روانشناسي كشور يا سازمان بهزيستي است. مراكزي كه فاقد مجوز معتبر هستند قابل اطمينان نبوده و اجازه ارائه خدمات درماني را ندارند.

2- مركز مشاوره روانشناسي ساوه | برخورداري از متخصصين حرفه اي

يك مركز مشاوره حرفه‌اي بايد بتواند در زمينه‌هاي مختلف به مردم خدمات ارائه كند. از همين رو لازم است كه از متخصصين سلامت روان از جمله مشاوران و روانشناسان  مجرب در جهت ارتقاي كيفيت خدمات روانشناسي كمك بگيرد. روانشناسان براي ارائه خدمات درماني بايد از حداقل مدرك كارشناسي ارشد برخوردار باشند. هم چنين دوره‌هايي كه متخصصان در زمينه درمان اختلالات مختلف گذرانده‌اند و سابقه كار تجربي آن‌ها مي‌تواند راهنماي خوبي براي انتخاب يك مركز مشاوره باشند.

3- استفاده از روش هاي نوين درمان

امروزه براي اكثر مشكلات و وضعيت‌هاي روان شناختي درمان‌هاي حرفه‌اي و خاصي طراحي شده است. براي مثال درمان شناختي- رفتاري و رويكردهاي مرتبط با آن نظير رويكرد طرحواره درماني و درمان مبتني بر پذيرش و تعهد يا همان اكت، امروزه در سراسر دنيا براي بهبود انواع مشكلات روانشناختي از جمله افسردگي، وسواس، مشكلات زناشويي و… به كار گرفته مي‌شوند. يك مركز مشاوره معتبر بايد بتواند با متودهاي جديد دنيا خود را منطبق كرده و از روش‌هاي جديد درمان براي كمك كردن به مراجعين استفاده نمايد.

4- مركز مشاوره روانشناسي ساوه | داشتن تجهيزات كافي

يكي از كارهاي اصلي مراكز روانشناسي گرفتن تست و آزمون‌هاي رواني مختلف از افراد است. از همين رو مراكز مشاوره بايد از تجهيزات كافي براي گرفتن انواع تست‌هاي هوش، شخصيت و تشخيص انواع مشكلات روانشناختي برخوردار باشند. هم چنين امروزه براي رفع مشكلاتي نظير بيش فعالي كودكان در كنار درمان‌هاي دارويي و روانشناختي از ابزارهاي خاصي نظير نوروفيدبك و بايوفيدبك نيز استفاده مي‌شود كه وجود آن‌ها در مراكز مي‌تواند به تجهيز هرچه بيشتر آن‌ها كمك نمايد. براي دريافت مشاوره كودك كليك كنيد.

5- ارائه خدمات متنوع

بهترين مراكز مشاوره كشور امروزه مراكزي هستند كه علاوه بر امكان مراجعه حضوري، خدمات تلفني و آنلاين را نيز براي مراجعان خود فراهم مي‌كنند. اين خدمات به مراجعين كمك مي‌كنند تا از هرجاي كشور براي بهبود يا ارتقاي وضعيت روحي و رواني خود با متخصصين تماس بگيرند و با محدوديتي در اين زمينه مواجه نباشند. براي دريافت هر كدام از خدمات زير به صورت غير حضوري كليك كنيد.

مشاوره خانواده تلفني

مشاوره تلفني ازدواج 

مشاوره جنسي تلفني

مشاوره تلفني كودك

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي ساوه

1- مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو _ 02166419012


سوالات متداول 

– آيا روانشناس دارو هم تجويز مي كند؟

خير، روانشناسان باليني از اطلاعات دارويي برخوردارند اما از اين اطلاعات تنها در جهت ارزيابي مراجعاني كه نياز به مداخلات دارويي و شناختي دارند، استفاده مي‌كنند و در اين شرايط فرد را به يك روان پزشك ارجاع مي‌دهند.

 

 

براي دريافت مشاوره از برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو مي توانيد از طريق شماره 02166418908 تماس بگيريد.

شماره تماس ذهن نو

 

منبع : مركز مشاوره روانشناسي ساوه

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۵۸:۲۱ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

بهترين مركز مشاوره روانشناسي مهاباد كجاست؟ آيا از خدماتي كه در مراكز روانشناسي مختلف ارائه مي‌شود اطلاعي داريد؟ مشاوره روانشناسي يكي از خدماتي است كه توسط متخصصين سلامت روان از جمله مشاوران، روانشناسان و روان پزشكان ارائه مي‌شود. استفاده از اين خدمات تنها به كساني كه داراي مشكل خاصي هستند اختصاص ندارد بلكه بسياري از افراد براي ارتقاي وضعيت روحي خود يا براي كسب اطلاعات در مورد وضعيت هوشي فرزندانشان از آن استفاده مي‌كنند. ما در ادامه به معرفي بهترين مراكز مشاوره روانشناسي مهاباد و خدمات ارائه شده توسط آن‌ها پرداخته‌ايم. براي كسب اطلاعات بيشتر در اين باره تا انتهاي مطلب همراه ما باشيد.

منبع : مركز مشاوره روانشناسي مهاباد

مركز مشاوره و روانشناسي و انواع متخصصين آن

مركز مشاوره و روانشناسي از جمله مراكزي است كه خدمات مرتبط با بهبود و ارتقاي وضعيت روان را به عموم مردم ارائه مي‌دهند. كارشناساني كه در اين مراكز خدمات رساني مي‌كنند مشاور، روانشناس و روان پزشكان را در بر مي‌گيرند. هر كدام از اين متخصصين مي‌توانند در زمينه‌هاي مختلف به شما كمك كنند. براي مثال زماني كه مشكلات روان شناختي به دارو نياز دارند روان پزشكان به كمك افراد مي‌آيند. زماني كه وضعيت‌هاي روان شناختي با استفاده از خدمات روان درماني و به طور كل درمان‌هاي گفت و گو محور قابل بهبود هستند روانشناسان به ارائه خدمات مشاوره مي‌پردازند و زماني كه افراد براي مشورت در مورد موضوعاتي نظير تصميم گيري شغلي و تحصيلي نياز به كمك دارند، مشاوران به كمك آن‌ها مي‌آيند. براي دريافت مشاوره تلفني در تمامي زمينه هاي ذكر شده كليك كنيد.

 

انواع خدمات ارائه شده در مركز مشاوره روانشناسي

شايد براي شما جاي سوال باشد كه در مركز مشاوره روانشناسي مهاباد دقيقا چه خدماتي ارائه مي‌شود و چه كساني مي‌توانند به آن‌ها مراجعه نمايند. از جمله مهم‌ترين خدمات ارائه شده در اين مراكز مي‌توان به موارد زير اشاره كرد:

تماس با مشاور

– درمان اختلالات روانشناختي فردي نظير افسردگي، اضطراب، وسواس، اعتياد و…

– درمان مشكلات بين فردي، ارتباطي و اختلالات شخصيتي

– بهبود مشكلات مرتبط با ازدواج از طريق خدمات تخصصي زوج درماني

– بهبود مشكلات و تنش‌هاي بين اعضاي خانواده از طريق خدمات تخصصي خانواده درماني و مشاوره خانواده

– بهبود مشكلات مرتبط با عملكرد جنسي از طريق خدمات تخصصي سكس تراپي و مشاوره جنسي

– ارائه مشاوره قبل از ازدواج

– بهبود اختلالات رفتاري و مشكلات رشدي كودكان

– بررسي وضعيت هوشي كودكان و انجام ساير تست‌هاي روانشناسي

– ساير خدمات مركز شامل مشاوره تحصيلي ، مشاوره شغلي ، مشاوره طلاق ، مشاوره خيانت و … مي‌شود.

 

خصوصيات بهترين مركز مشاوره روانشناسي مهاباد

براي اينكه بتوانيد مراكز تخصصي را از ساير مراكز كه به ارائه خدمات غير علمي مي‌پردازند، تشخيص دهيد در نظر گرفتن برخي ملاك‌ها مي‌تواند به شما كمك كند. از جمله مهم‌ترين ملاك‌هايي كه بهترين مراكز مشاوره را از سايرين جدا مي‌كند بايد به موارد زير اشاره كرد:

1- داشتن مجوز رسمي

اولين ملاكي كه قبل از مراجعه به مراكز روانشناسي بايد به آن توجه نماييد برخورداري از مجوز رسمي از سازمان نظام روانشناسي كشور يا سازمان بهزيستي است. مراكزي كه فاقد مجوز معتبر هستند قابل اطمينان نبوده و اجازه ارائه خدمات درماني را ندارند.

2- مركز مشاوره روانشناسي مهاباد | برخورداري از متخصصين حرفه اي

يك مركز مشاوره حرفه‌اي بايد بتواند در زمينه‌هاي مختلف به مردم خدمات ارائه كند. از همين رو لازم است كه از متخصصين سلامت روان از جمله مشاوران و روانشناسان  مجرب در جهت ارتقاي كيفيت خدمات روانشناسي كمك بگيرد. روانشناسان براي ارائه خدمات درماني بايد از حداقل مدرك كارشناسي ارشد برخوردار باشند. هم چنين دوره‌هايي كه متخصصان در زمينه درمان اختلالات مختلف گذرانده‌اند و سابقه كار تجربي آن‌ها مي‌تواند راهنماي خوبي براي انتخاب يك مركز مشاوره باشند.

3- استفاده از روش هاي نوين درمان

امروزه براي اكثر مشكلات و وضعيت‌هاي روان شناختي درمان‌هاي حرفه‌اي و خاصي طراحي شده است. براي مثال درمان شناختي- رفتاري و رويكردهاي مرتبط با آن نظير رويكرد طرحواره درماني و درمان مبتني بر پذيرش و تعهد يا همان اكت، امروزه در سراسر دنيا براي بهبود انواع مشكلات روانشناختي از جمله افسردگي، وسواس، مشكلات زناشويي و… به كار گرفته مي‌شوند. يك مركز مشاوره معتبر بايد بتواند با متودهاي جديد دنيا خود را منطبق كرده و از روش‌هاي جديد درمان براي كمك كردن به مراجعين استفاده نمايد.

4- مركز مشاوره روانشناسي مهاباد | داشتن تجهيزات كافي

يكي از كارهاي اصلي مراكز روانشناسي گرفتن تست و آزمون‌هاي رواني مختلف از افراد است. از همين رو مراكز مشاوره بايد از تجهيزات كافي براي گرفتن انواع تست‌هاي هوش، شخصيت و تشخيص انواع مشكلات روانشناختي برخوردار باشند. هم چنين امروزه براي رفع مشكلاتي نظير بيش فعالي كودكان در كنار درمان‌هاي دارويي و روانشناختي از ابزارهاي خاصي نظير نوروفيدبك و بايوفيدبك نيز استفاده مي‌شود كه وجود آن‌ها در مراكز مي‌تواند به تجهيز هرچه بيشتر آن‌ها كمك نمايد. براي دريافت مشاوره كودك كليك كنيد.

5- ارائه خدمات متنوع

بهترين مراكز مشاوره كشور امروزه مراكزي هستند كه علاوه بر امكان مراجعه حضوري، خدمات تلفني و آنلاين را نيز براي مراجعان خود فراهم مي‌كنند. اين خدمات به مراجعين كمك مي‌كنند تا از هرجاي كشور براي بهبود يا ارتقاي وضعيت روحي و رواني خود با متخصصين تماس بگيرند و با محدوديتي در اين زمينه مواجه نباشند. براي دريافت هر كدام از خدمات زير به صورت غير حضوري كليك كنيد.

مشاوره خانواده تلفني

مشاوره تلفني ازدواج 

مشاوره جنسي تلفني

مشاوره تلفني كودك

 

آدرس مركز مشاوره روانشناسي مهاباد

1- مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو _ 02166419012


سوالات متداول 

– آيا روانشناس دارو هم تجويز مي كند؟

خير، روانشناسان باليني از اطلاعات دارويي برخوردارند اما از اين اطلاعات تنها در جهت ارزيابي مراجعاني كه نياز به مداخلات دارويي و شناختي دارند، استفاده مي‌كنند و در اين شرايط فرد را به يك روان پزشك ارجاع مي‌دهند.

 

 

براي دريافت مشاوره از برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو مي توانيد از طريق شماره 02166418908 تماس بگيريد.

شماره تماس ذهن نو

 

 

منبع : مركز مشاوره روانشناسي مهاباد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۱۶:۵۷ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

داروهاي ضد اضطراب همانطور كه از اسمشان پيداست جهت كنترل و كاهش اضطراب و استرس تجويز مي‌شوند اما به درمان كامل نمي‌انجامند. اين داروها بيشتر به كاهش و كنترل علائم كمك مي‌كنند و باعث مي‌شوند فرد بتواند در موقعيت درمان حاضر شود. در واقع فرد با مصرف داروها به حدي از كنترل استرس دست مي‌يابد و مي‌تواند آمادگي لازم براي ادامه‌ي روند درمان با روش‌هاي مختلف را كسب كند. مصرف طولاني‌مدت داروهاي ضد  اضطراب عوارض ناخواسته‌اي را براي فرد به دنبال دارند. بنابراين لازم است در صورتي كه قصد مصرف آن‌ها را داريد، بدون تجويز پزشك دست به مصرف خودسرانه نزنيد و همچنين از موارد مصرف و عوارض آن‌ها آگاهي كامل به دست آوريد.

منبع : داروهاي ضد اضطراب

 

داروهاي ضد اضطراب و استرس

داروهاي ضد استرس با اثر گذاري بر قسمت‌هاي مشخصي از مغز و بدن، به كاهش علائم استرس،‌ ترس، نگراني، انواع اختلالات اضطرابي و حملات پانيك مي‌انجامند. اين داروها در انواع مختلفي در بازار موجود هستند و هر كدام اثر بخشي و عوارض متفاوتي دارند. نوع قرصي كه لازم است هر فرد مصرف كند به شدت و نوع مشخص اختلالي كه به آن مبتلاست بستگي دارد كه تشخيص آن كار پزشك متخصص مي‌باشد. قبل از مصرف داروهاي ضد اضطرابي، وضعيت عمومي بيمار و داروهاي مصرفي او بايد مورد بررسي قرار بگيرد.

بنزوديازپين‌ها از انواع داروهاي ضد اضطراب

بنزوديازپين‌ها از جمله داروهاي ضد اضطرابي هستند كه به عنوان خط مقدم درمان طيف وسيعي از علائم مورد استفاده قرار مي‌گيرد. بنزوديازپين‌ها در كوتاه مدت جهت ناتوان كردن مكانيزم اضطراب نتيجه مي‌دهند. اين عضو از خانواده‌ي داروهاي ضد اضطرابي در كنترل دوره‌هاي پنهان كه توسط داروهاي ديگر به وجود آمده‌اند نيز مي‌تواند مؤثر باشد. مصرف بيش از دو هفته به صورت روزانه، فرد را دچار نوعي وابستگي مي‌كند.

در برخي موارد با مصرف طولاني مدت براي فرد نسبت به دارو تحمل ايجاد مي‌شود و نياز به افزايش دوز دارو دارد چرا كه كارايي دارو مانند روز اول نيست. البته ريسك سوءمصرف بزوديازپين‌ها نسبت به باربيتورات‌ها كمتر است؛ آلپرازولام از معروف‌ترين داروهاي اين دسته است. از داروهاي ديگر اين دسته مي‌توان به كلروديازپوكسايد، برومازپين، كلونازپام، كلروزپات، ديازپام، لورازپام، فلورازپام، تمازپام، اگزازپام، و تريازولام اشاره كرد. براي كسب اطلاع بيشتر در زمينه بنزوديازپين‌ها كليك كنيد. 

تماس با مشاور

مسدودكننده‌هاي بِتا

داروهاي مسدود كننده بتا بيشتر جهت كنترل بيماري‌هاي قلبي تجويز مي‌شوند و با كاهش ضربان قلب و فشار خون از اثر گذاري اپي نفرين در بدن جلوگيري مي‌كنند. اپي نفرين هورموني است كه به طور طبيعي در بدن ترشح مي‌شود و بر ضربان قلب اثر مي‌گذارد. مسدود كننده‌هاي بتا، جهت كاهش نشانه‌هايي مانند لرزش، تعريق و ديگر علائمي كه از استرس نشأت مي‌گيرند، تجويز مي‌شوند. اين داروها نيز در كوتاه مدت اثرگذاري دارند. از جمله مسدود كننده‌هاي بتا مي‌توان به سكترال (آسبوتولول)، تنورمين (آتنولول) و ايندرال (پروپرانولول) اشاره كرد. افزايش وزن، خستگي و سردشدن دستان و پاها از عوارض مصرف اين داروها در طولاني مدت به شمار مي‌روند. همچنين در صورت ابتلا به آسم و ديابت از مصرف اين گروه از داروهاي ضد اضطرابي اجتناب كنيد.

باربيتورات‌ها

باربيتورات‌ها مستقيما باعث مهار اضطراب و نشانه‌هاي آن مي‌شوند و مصرف آن‌ها باعث ايجاد نوعي آرامش در فرد مي‌شود. اين داروها جهت درمان بي‌خوابي نيز مفيد هستند اما تنها در صورتي كه داروهاي خانواده بنزوديازپين‌ها مؤثر واقع نشوند، مورد استفاده در درمان اضطراب قرار مي‌گيرند چرا كه احتمال وابستگي به اين گروه از داروها و مورد سوء مصرف قرار گرفتنشان بسيار بالاست. براي كسب اطلاع بيشتر در زمينه باربيتورات‌ها كليك كنيد. 

آنتي هيستامين‌ها

يكي از انواع آنتي هيستامين‌ها، هيدروكسيزن است كه به صورت كلي كاربرد كلينيكي دارد. همچنين به عنوان داروي ضد اضطراب تجويز مي‌شود و براي كاهش تنش و فشار عصبي مؤثر است. هيدروكسيزن در مقابل بنزوديازپين‌ها با عوارض جانبي كمتري براي فرد مصرف كننده همراه است و مي‌تواند در درمان نشانه‌هاي اضطراب فراگير مؤثر واقع شود. يكي ديگر از داروهاي اين دسته كلروپنيرامين دفين هيدرامين است كه عوارضي همچون خواب‌آلودگي و توهم را به همراه دارد به همين دليل كمتر تجويز مي‌شود. براي كسب اطلاع بيشتر در زمينه آنتي هيستامين‌ها كليك كنيد. 

داروهاي اپيوييدي

خاصيت اصلي داروهاي اپيوييدي، تسكين درد است اما تحقيقات انجام شده نشان مي‌دهد اين داروها علاوه بر مهار درد در كاهش علائم بيماري‌هايي همچون افسردگي، وسواس و ديگر اختلالات اضطرابي مؤثرند. البته احتمال ابتلا به اعتياد و سوءمصرف در آن‌ها بالاست. بسياري از افرادي كه اين داروها را مصرف مي‌كنند، طي سال‌ها به آن وابسته مي‌شوند چرا كه اين داروها قدرت بالايي در مهار دردهاي جسماني و ديگر نشانه‌هاي اضطراب دارند.

افراد مبتلا به اختلالات اضطرابي بيشتر از ديگران احتمال دارد به اين داروها معتاد شوند. اكثرا هم داروهاي ضد استرس را به شيوه‌ي غير قانوني به دست مي‌آورند. اين داروها را به دليل اينكه توان زيادي در بالا بردن خلق و افزايش سرخوشي دارند، اغلب به صورت دستكاري شده و در بازار آزاد به فروش مي‌رسانند.

 

داروهاي ضد افسردگي‌ سه‌حلقه‌اي در درمان اضطراب

داروهاي ضد افسردگي علاوه بر خاصيت اوليه‌ي خود كه كاهش علائم افسردگي است، به درمان و كاهش علائم استرس و اضطراب نيز كمك مي‌كنند. از جمله انواع داروهاي اين خانواده كه ضد استرس هستند مي‌توان توفرانيل (ايمي پرامين)، اِلاويل (آمي‌تريپتيلين)، پامِلور (نورتريپتيلين) و آنافرانيل (كلومي‌پرانيل) را نام برد. مصرف داروهاي ضد افسردگي سه حلقه‌اي بسيار رواج دارد چرا كه علائم افسردگي و اضطراب را همزمان كاهش مي‌دهد و اغلب اين دو بيماري در افراد با هم روي مي‌دهد. اين داروها عوارضي همچون يبوست، خشكي دهان، تاري ديد، كاهش فشار خون هنگام سرپا ايستادن و كاهش توان در ادرار را به دنبال دارند. براي كسب اطلاعات در زمينه آرام بخش‌ها كليك كنيد. 

 

استفاده از داروهاي ضد استرس چه تأثيري دارد؟

همانطور كه گفته شد مصرف داروهاي اعصاب و روان به درمان كامل نمي‌انجامند و علاوه بر اين تأثير كوتاه مدت و عوارض بلند مدت دارند كه خود منجر به بروز مشكلات جديد مي‌شود. اين داروها روي ضربان قلب، فشار خون و سطح هوشياري تأثير مي‌گذارند. همچنين با قطع اغلب اين داروها علائم دوباره بر مي‌گردند. به همين دليل توصيه مي‌كنيم از روش‌هاي غير دارويي مانند روان درماني و مشاوره كنترل استرس بهره‌مند شويد. اين روش‌ها در بلند مدت تأثيرات خود را اعمال مي‌كنند اما فرد را بيشتر در درمان نگه مي‌دارند و عوارض داروها را ندارند. براي كسب اطلاع بيشتر در زمينه مشاوره كنترل استرس كليك كنيد. 

براي دريافت مشاوره در زمينه اضطراب و افسردگي مي‌توانيد در ساعت از روز براي مشاوره تلفني از طريق شماره 02166419012 با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو تماس حاصل نماييد.

سؤالات متداول

-آيا داروهاي ضد اضطراب، استرس و اضطراب را درمان مي‌كنند؟

اين داروها تا حد زيادي جهت كنترل و كاهش علائم اختلالات اضطرابي مفيد و بنا به تشخيص پزشك ضروري هستند اما به درمان كامل و قطعي نمي‌انجامند و عوارض زيادي به همراه دارند. بهتر است در كنار مصرف دارو از روش‌هاي روان درماني بهره‌ببريد و كم كم با مشورت پزشك مصرف داروها را  به حداقل و يا صفر برسانيد.

شماره تماس ذهن نو

 

منبع : داروهاي ضد اضطراب

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: داروهاي ضد اضطراب،
موضوع:
[ ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۰۱:۴۵ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
 • مشاوره روانشناسی
 • مشاوره روانشناسی ذهن نو
 • ذهن نو
 • تست روانشناسی کیومایند
 • کلینیک تخصصی کودک
 • سن استعدادیابی کودک
 • استعدادیابی کودک دو ساله
 • استعدادیابی کودک سه ساله
 • استعدادیابی کودک چهار ساله
 • استعدادیابی کودک تهران
 • آموزش سکس
 • قرص تاخیری
 • علائم اعتیاد
 • مشاوره آنلاین روانشناسی
 • مشاوره تلفنی
 • مشاوره تلفنی خانواده
 • مشاوره تلفنی ازدواج
 • مشاوره تلفنی خیانت
 • مشاوره تلفنی کودک
 • مشاوره تلفنی جنسی
 • مشاوره تلفنی ترک اعتیاد
 • مشاوره شغلی تلفنی
 • مشاوره تلفنی تحصیلی
 • مشاوره خانواده
 • مشاوره ازدواج
 • مشاوره کودک
 • مشاوره جنسی
 • مشاوره ترک اعتیاد
 • مشاوره شغلی
 • مشاوره تحصیلی
 • ترک اعتیاد
 • ترک متادون
 • ترک ترامادول
 • ترک شیشه
 • ترک شیره
 • ترک حشیش
 • ترک هروئین
 • ترک تریاک
 • ترک ماریجوانا
 • درمان استرس
 • درمان اضطراب
 • علائم اعتیاد به متادون
 • علائم اعتیاد به ترامادول
 • علائم اعتیاد به تریاک
 • علائم اعتیاد به هروئین
 • علائم اعتیاد به شیشه
 • علائم اعتیاد به کوکائین
 • ماریجوانا
 • علائم اعتیاد به حشیش
 • علائم اعتیاد به شیره
 • علائم اعتیاد به کراک
 • قالب وبلاگ
  نظرسنجی
  لینک های تبادلی
  فاقد لینک
  تبادل لینک اتوماتیک
  لینک :
  خبرنامه
  عضویت لغو عضویت
  پيوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
  پنل کاربری
  نام کاربری :
  پسورد :
  عضویت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :
  آمار
  امروز : ---
  دیروز : ---
  افراد آنلاین : ---
  همه : ---
  چت باکس
  موضوعات وب
  موضوعي ثبت نشده است
  امکانات وب

  خرید فالوور و لایک

  لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

  سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر