مشاوره روانشانسي ذهن نو
مركز مشاوره ذهن نو برترين مركز مشاوره روانشناسي در زمينه هاي مختلف روانشناسي از جمله مشاوره خانواده، ازدواج، كودك، طلاق، خيانت، نوجوان، بلوغ، جنسي و سكس تراپي ، ترك اعتياد، اختلات رواني و شخصيت و ... مي باشد.

آيا بكار بردن روش استارت استاپ براي جلوگيري از زودانزالي موثر است؟ زودانزالي يكي از مشكلات شايع آقايان در برقراري رابطه جنسي است. اين مسئله مي‌تواند باعث كاهش كيفيت زندگي زناشويي شود و حتي بر ميزان صميميت زوجين تاثير منفي بگذارد. روش‌هاي مختلف دارويي و غير دارويي براي رفع مشكل زودانزالي وجود دارد. يكي از موثرترين روش‌ها براي كنترل مدت زمان رابطه جنسي و بهبود زودانزالي روش استارت استاپ يا شروع و توقف است. براي بهره بردن از اين روش لازم است كه صبور باشيد و در صورتي كه دچار استرس و اضطراب هستيد آن را از خود دور نگه داريد چراكه مطالعات نشان‌داده‌اند كه زودانزالي در اغلب موارد ناشي از مشكلات روانشناختي است. با اين‌حال بهتر است براي دريافت درمان موثر حتما به يك مشاوره جنسي مراجعه كنيد تا با توجه به وضعيت شما درمان مناسب را برايتان ارائه دهد.

 

منبع : روش استارت استاپ

 

 

چرا بايد از روش استارت استاپ استفاده كنيم؟

امروزه به دليل عوارض مصرف دارو‌هاي تاخيري و به دنبال آن كاهش لذت جنسي ناشي از داروهاي تاخيري باعث شده تا آقايان به دنبال روش‌هاي جايگزين باشند. روش استارت استاپ يكي از انواع روش‌هاي غيردارويي و موثر براي كنترل مدت زمان رابطه جنسي و كاهش انزال زودرس محسوب مي‌شود. مسئله حائز اهميت اين است كه در ابتدا بايد منشاء زودانزالي مشخص شود. اكثر مواقع منشاء زودانزالي ناشي از مشكلات روانشناختي نظير استرس و اضطراب در طول زندگي يا در طول رابطه است. به زبان ساده مي‌توان گفت استرس و اضطراب دشمن رابطه جنسي و كاهش دهنده كيفيت و لذت رابطه جنسي است كه علاوه بر انزال زودرس حتي مي‌تواند براي نعوظ آلت تناسلي هم اختلالاتي ايجاد كند.

بسياري از آقايان به دليل خجالت از مشكلشان به روانشناس يا متخصص مسائل جنسي مراجعه نمي‌كنند و خودسرانه به مصرف داروهاي مختلف روي مي‌آورند. آقاياني كه به طور خودسرانه از داروها و ژل‌هاي تاخيري براي رفع مشكل زودانزالي استفاده مي‌كنند به دليل كاهش لذت جنسي ناشي از اين داروها بعد از مدتي از مصرف آن خودداري مي‌كنند اما استفاده از تكنيك استارت استاپ مي‌تواند كمك زيادي در طولاني شدن رابطه جنسي و بهبود زودانزالي بدون كاهش لذت جنسي انجام دهد.

 

بيشتر بخوانيد : درمان زود انزالي | قرص ها و راه درمان زودانزالي مردان

 

تماس با مشاور

شيوه اجراي روش استارت استاپ براي بهبود مشكل زودانزالي

تكنيك استارت استاپ يا شروع و توقف، يك روش برقراري رابطه جنسي به صورت مرحله به مرحله، منقطع و بسيار ساده است به طوري كه درست قبل از زماني كه تحريك جنسي در بدن مرد به حداكثر ميزان خودش يا انزال برسد رابطه جنسي براي مدتي متوقف و سپس دوباره شروع مي‌شود. اين توقف كوتاه مدت منجر به كاهش جريان فشارخون در آلت تناسلي و اوج لذت جنسي مي‌شود.

نكته‌اي كه وجود دارد اين است كه در روز‌هاي اول ممكن است انجام اين كار براي آقا و حتي خانم دشوار و سخت به نظر برسد اما بعد از چندين بار انجام اين كار، مرد مي‌تواند كنترل رابطه جنسي و انزال را بدست بگيريد. در اين روش مرد ياد مي‌گيرد و تشخيص مي‌دهد كه چه زماني بايد انزال خود را كنترل كند. اين شروع و توقف در برقراري رابطه جنسي و دخول باعث شرطي شدن بدن مرد مي‌شود و كم كم ميزان آستانه تحريك مرد بيشتر مي‌شود و مدت زمان بيشتري را مي‌تواند در رابطه جنسي باقي بماند.  

براي استفاده از روش استارت استاپ مواقعي وجود دارد كه نمي‌توانيد خود را قبل از رسيدن به ارگاسم كنترل كنيد در چنين شرايطي مي‌توانيد قسمت پاييني مثانه يعني مجراي انتقال دهنده اسپرم را محكم فشار دهيد و چند ثانيه نگه داريد، اين كار منجر به توقف انزال خواهد شد. براي انجام همه اين مسائل بهتر است كه با همسر خود صحبت كنيد و او را در جريان قرار دهيد.

نكات موثر براي اثربخشي بيشتر روش استارت استاپ

كاهش استرس و اضطراب

زودانزالي مسئله‌اي با منشاء رواني است پس همانطور كه مشخص است مسائل مختلف روانشناختي نظير استرس و اضطراب روزانه و حتي استرس در طول رابطه جنسي در مورد زودانزالي مي‌تواند منجر به انزال زودرس‌تر شود. از اين جهت كنترل و مديريت استرس و اضطراب نقش موثري در بهبود انزال زودرس در كنار روش استارت استاپ دارد.

 

بيشتر بخوانيد : زودانزالي چيست | شناسايي نشانه ها و علت زود انزالي

 

صبور بودن

تاثير روش استارت استاپ نسبت به مصرف دارو كمي بيشتر زمان مي‌برد، در نتيجه افرادي كه به خوردن دارو براي رفع زودانزالي عادت كرده‌اند بايد بيشتر صبور باشند زيرا ممكن است زوجين براي دستيابي و رسيدن به بيشترين ميزان اثربخشي 1 تا چندماه وقت بگذارند.

انجام پيشنوازي

پيشنوازي را فراموش نكنيد. پيشنوازي در كنار روش استارت و استاپ مي‌تواند فشار و هيجان و استرس را براي مردان كاهش دهد و منجر به افزايش طول مدت رابطه شود.

گفتگو با شريك جنسي

عامل ديگري كه مي‌توان در كنار استفاده از روش استارت استاپ موثر باشد صحبت كردن با شريك جنسي است. مسئله را با شريك جنسي خود در ميان بگذاريد تا بتوانيد با همراهي يكديگر بهترين استفاده را از روش استارت استاپ ببريد. براي رفع اين مشكل هميشه بايد روي كمك همسرتان حساب كنيد.

اينكه شما چه مدت زماني را به عنوان هدف نهايي خود انتخاب كرده‌ايد براي هر شخص متفاوت است اما مطالعات مختلف در اين زمينه نشان داده‌اند زوجيني كه اين روش را براي مدتي انجام داده‌اند ميزان رابطه‌شان از 5 دقيقه تا 20 دقيقه و بيشتر افزايش پيدا كرده است. شما مي‌توانيد با استفاده از روش استارت استاپ مدت زمان رابطه  جنسي خود را تا هر زمان كه مي‌خواهيد ادامه دهيد. همچنين استفاده همزمان از كاندوم و تكنيك استارت استاپ ميزان مدت رابطه جنسي را تا چندين برابر افزايش مي‌دهد.

براي دريافت مشاوره در زمينه مشكلات جنسي مي‌توانيد در ساعت از روز براي مشاوره جنسي تلفني از طريق شماره 02166419012 با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو تماس حاصل نماييد.

 

 

 

سوالات متداول

درمان زودانزالي چه مدت زماني طول مي‌كشد؟

درمان زودانزالي يك درمان طولاني مدت است و بهبود آن ممكن است چندماه زمان ببرد. در اولين گام بايد انتظارات غير واقع بينانه و استرس و اضطراب را از خود دور كنيد. تا زمان بهبود كامل و رفع زودانزالي مي‌توانيد از تكنيك‌ استارت استاپ و كاندوم استفاده كنيد.

 

سوالي داريد؟ با ما تماس بگيريد

تماس با برترين مشاوران از طريق تلفن ثابت در سراسر كشور از 8 صبح الي 12 شب حتي ايام تعطيل

سراسر كشور :9099070354 استان تهران :9092301539

 

 

جهت مشاوره تلفني با موبايل و رزرو وقت حضوري

 شماره تماس با موبايل : 66419012-021

 

 

منبع : روش استارت استاپ


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: روش استارت استاپ،
موضوع:
[ ۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۴۶:۱۷ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

توهين و بي احترامي به خانواده همسر از جمله مشكلات شايعي است كه باعث اختلافات زيادي ميان زوجين مي‌گردد تا جايي كه اين موضوع مي‌تواند به طلاق نيز منجر گردد. در واقع كيفيت رابطه همسرتان با خانواده شما تاثير بسياري در زندگي مشتركتان دارد. محبت همسرتان نسبت به خانواده شما، باعث مي‌شود كه احساس آرامش و خشنودي داشته باشيد. به همين نسبت، درگيري همسر با خانواده‌تان فضاي زندگي شما را نيز متشنج كرده و باعث به وجود آمدن دلگيري‌هايي مي‌شود كه جبران آن، نياز به تلاش بسياري دارد. آنچه كه به حل اين موضوع كمك مي‌كند پي بردن به علل به وجود آورنده آن است كه در بيشتر مواقع به رفتارهاي غلط و نامناسب خود شما مربوط مي‌شود. با اين حال به دليل تاثيري كه توهين و بي احترامي به خانواده همسر در زندگي مشترك زوجين خواهد داشت، در ادامه به بررسي بيشتر اين موضوع خواهيم پرداخت.

 

منبع :  توهين و بي احترامي به خانواده همسر

 

 

دلايل توهين و بي احترامي به خانواده همسر چيست

اولين قدم براي اينكه بتوانيد اين رفتار را در همسرتان مديريت كنيد، پيدا كردن دلايل آن است. در زمينه بدرفتاري و توهين همسرتان با خانواده شما، چند دليل ممكن است وجود داشته باشد كه شامل موارد زير هستند.

1. حسادت

آيا ممكن است دليل بدرفتاري همسرتان اين موضوع باشد كه او احساس مي‌كند، شما خانواده‌تان را بيشتر از وي دوست داريد؟

با شروع زندگي مشترك، در واقع شما از خانواده اول خود جدا شده و خانواده جديد و زندگي مستقلي را با همسرتان تشكيل داده‌ايد. اگرچه شما هنوز به عنوان فرزند، وظايفي در قبال خانواده برعهده داريد، با اين حال بايد ياد بگيريد ميان نقش فرزندي و همسري خود، تعادل برقرار كنيد. اگر همسرتان احساس كند كه شما همچنان توجه و انرژي‌تان را براي خانواده خود صرف مي‌كنيد و او را ناديده مي‌گيريد، آن‌ها را به عنوان افرادي در مقابلش در نظر مي‌گيرد كه ميان شما فاصله انداخته‌اند.

تماس با مشاور

در نظر داشته باشيد كه برخي اوقات ممكن است او در ظاهر نسبت به رفتار شما با خانواده مخالفتي نشان ندهد، اما بعدها در مسائل مختلف با خانواده شما بدرفتاري كند. براي مثال به آن‌ها توهين كرده و يا به شما اجازه بسياري از كارها در قبال خانواده را ندهد. براي حل اين مشكل بهتر است هرچه زودتر اقدام كرده و موضوع را با مشاوره خانواده در ميان بگذاريد.

براي آگاهي بيشتر در زمينه مشاوره خانواده كليك كنيد.

2. تلافي كردن از دلايل بي احترامي به خانواده همسر

ممكن است بدرفتاري همسرتان به اين خاطر باشد كه خانواده شما نيز، رابطه خوبي با او برقرار نمي‌كنند. هنگامي كه خانواده‌اي، عروس يا دامادشان را جزئي از خود نمي‌دانند و با آن‌ها رفتار مطلوبي ندارند، طرف مقابل نيز ممكن است درصدد تلافي اين رفتارها برآيد.

3. تجربه‌هاي سابق

بعضي از مواقع خانم‌ها يا آقايان، در طول سال‌هاي كودكي تا بزرگسالي، رفتار خوبي را از سمت خانواده همسر، با پدر يا مادرشان شاهد نبوده‌اند. اين مسئله باعث مي‌شود تا آن‌ها با يك پيش فرض اشتباه به خانواده شما نگاه كنند و اين تصور را داشته باشند كه خانواده شما هم قرار نيست با او به خوبي برخورد كنند. 

4. بدگويي از خانواده در مقابل همسر

اگر شما با همسرتان راجع به خانواده خود صحبت كرده و او را در جريان دلخوري‌ها و ناراحتي‌هايي كه ميانتان پيش آمده، قرار داده‌ايد مي‌بايست انتظار واكنش نشان دادن از جانب او را نيز داشته باشيد. شما به دليل علاقه‌اي كه به والدين و يا خواهر و برادرتان داريد، پس از مدتي همه چيز را فراموش خواهيد كرد اما نمي‌توانيد انتظار داشته باشيد كه همسرتان نيز، به راحتي همه چيز را فراموش كند.

5. سبك تربيتي غلط از علل بي احترامي به خانواده همسر

در بعضي از مواقع، بي احترامي نسبت به خانواده همسر به دليل صفات شخصيتي يا آداب رفتاري نامناسب به وجود مي‌آيد. بعضي از خانواده‌ها به دليل توجه بيش از حدي كه به فرزندشان نشان مي‌دهند، باعث به وجود آمدن اين باور در او مي‌شوند كه نسبت به ديگران برتر است. همچنين فقدان صفاتي نظير گذشت، احترام به بزرگترها و يا محبت با كوچك‌ترها، باعث مي‌شود كه فرد با كوچك‌ترين تحريكي رفتار نامطلوبي را از خود نشان دهد. اين قبيل افراد، معمولا در تمامي روابط خود، دچار مشكل هستند و اين مسئله صرفا به خانواده شما مربوط نيست.

 

بيشتر بخوانيد : قطع رابطه با خانواده همسر | قطع ارتباط با خانواده شوهر چه پيامدهايي دارد؟

 

راهكارهاي مقابله با توهين و بي احترامي به خانواده همسر

1. فاصله را رعايت كنيد

سعي كنيد همواره حد و حدود مشخصي براي ارتباط همسرتان با خانواده خود، در نظر بگيريد. بسياري از حرمت شكني‌ها به اين خاطر ايجاد مي‌شوند كه از روز اول مرزها به درستي رعايت نشده است. ارتباط همسرتان با خانواده شما و وظايف آن‌ها در قبال يكديگر را به خوبي مشخص كنيد.

2. شكايت نكنيد

درصورتي كه ميان شما و اعضاي خانواده، ناراحتي پيش آمده و يا خاطره تلخي از آن‌ها در ذهنتان داريد، اين مسائل را براي همسرتان بازگو نكنيد. بيان چنين مسائلي باعث تغيير ديدگاه همسرتان راجع به خانواده شما خواهد شد.

3. همسرتان را در جريان مسائل خانواده قرار ندهيد

اگر براي يكي از اعضاي خانواده شما، اتفاق بدي افتاده و يا او اشتباهي را مرتكب شده است، اين مسئله را به عنوان يك راز خانوادگي بين خودتان نگه داريد و همسرتان را در جريان نگذاريد. اگر خواهر يا برادر شما با همسرش دچار اختلاف شده، دليلي ندارد كه همسر شما در جريان اين ماجرا قرار بگيرد. اين مساله باعث مي‌شود كه او نسبت به اين عضو خانواده شما، نگاه مطلوبي نداشته باشد و زمينه را براي اختلافات بعدي فراهم مي‌كند.

4. سكوت نكنيد

اگر رفتاري شما را ناراحت كرده است، بايد در مقابل آن واكنش نشان دهيد. سكوت كردن در مقابل رفتار نامطلوب همسرتان نه تنها باعث مي‌شود كه احساس كند رفتارش مناسب است بلكه برخي اوقات همسرتان تصور مي‌كند كه شما هم با او موافق هستيد. توجه داشته باشيد كه سكوت نكردن به معناي بدرفتاري يا دعوا نيست، با همسرتان صحبت كنيد و به او بگوييد از چه رفتاري ناراحت شده‌ايد و براي رفع آن، با هم به دنبال راه حل بگرديد.

5. در مقابل بي احترامي به خانواده همسر اتمام حجت كنيد

اگر برخورد همسرتان علي رغم تمام صحبت‌ها و تلاش‌هايي كه براي از بين بردن اين مشكل انجام مي‌دهيد، همچنان نامطلوب است، با صراحت با وي صحبت كرده و اتمام حجت كنيد. به او بگوييد كه اگر اين رفتار ادامه داشته باشد، شما مجبور هستيد نسبت به آن واكنش نشان دهيد.

6. از مشاور كمك بگيريد

كمك گرفتن از يك مشاور به عنوان فردي كه نسبت به مسائل خانواده شما بي طرف است و مي‌تواند قضاوت كند، در بسياري از مواقع راه حل مناسبي براي برطرف كردن شرايط پيش آمده است.

براي دريافت مشاوره در زمينه خانواده مي توانيد در هر زمان از روز براي مشاوره تلفني خانواده با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو از طريق شماره 02166419012 تماس بگيريد.

 

 

 

سوالات متداول

چه راه هايي براي حل بي احترامي همسر نسبت به خانواده وجود دارد؟

رعايت كردن حد و مرز منطقي در ارتباط همسر با خانواده، امتناع از بدگويي نسبت به خانواده در حضور همسر و همچنين صحبت كردن با همسرتان راجع به دلخوري پيش آمده مي‌تواند كمك كننده باشد.

 

سوالي داريد؟ با ما تماس بگيريد

تماس با برترين مشاوران از طريق تلفن ثابت در سراسر كشور از 8 صبح الي 12 شب حتي ايام تعطيل

سراسر كشور :9099070354 استان تهران :9092301539

 

 

جهت مشاوره تلفني با موبايل و رزرو وقت حضوري

 شماره تماس با موبايل : 66419012-021

 

 

منبع :  توهين و بي احترامي به خانواده همسر


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۴۴:۲۶ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

بهترين مراكز مشاوره ازدواج در كردستان كدام اند؟ در اين مراكز چه خدماتي به زوجين ارائه مي شود؟ مشاوره ازدواج يكي از خدماتي است كه توسط روانشناسان حرفه‌اي در حيطه زوج و خانواده ارائه مي‌شود. در اين سبك از مشاوره، روانشناس به طرفين كمك مي‌كند تا به شناخت بيشتري در مورد خود و ديگري دست پيدا كنند و با بررسي ملاك هايي كه در مورد ازدواج دارند، واقع بينانه‌تر در مورد آينده خود تصميم بگيرند. ما در ادامه اين مقاله براي رفاه حال شما به معرفي بهترين مراكز مشاوره در كردستان پرداخته ايم. همچنين مي‌توانيد براي دريافت مشاوره از هر جايي تنها با يك تماس از متخصصان در پايتخت به صورت تلفني و يا انلاين خدمات بگيريد، فقط كافي است براي دريافت مشاوره ازدواج كليك كنيد.

 

بيشتر بخوانيد : انواع ازدواج | آشنايي با انواع اشكال ازدواج

 

منبع : مشاوره ازدواج در كردستان 

 

 

مشاوره ازدواج چيست و به چه مسائلي مي پردازد؟

مشاوره ازدواج يكي از انواع خدماتي است كه توسط روانشناسان متخصص در حيطه زوج و خانواده به عموم مردم ارائه مي شود. استفاده از خدمات مشاوره قبل از ازدواج به شما كمك مي كند تا ملاك هاي خود براي شروع زندگي مشترك را بيشتر بشناسيد و در حقيقت به نوعي خودآگاهي دست پيدا كنيد.

هم چنين در اين جلسات از طريق مصاحبه و تست هاي روانشناسي مي توانيد در مورد صفات اخلاقي و ويژگي‌هاي شخصيتي فرد مقابل خود نيز به شناخت بيشتري دست يابيد. در جلسات مشاوره قبل از ازدواج موضوعات بسيار متنوعي مي توانند مورد بحث و بررسي قرار بگيرند كه از جمله مهم ترين آن ها مي توان به مسائل مالي، اعتقادي، نيازهاي عاطفي، مهارت هاي ارتباطي، ميزان تمايل براي بچه دار شدن، نوع نگاه طرفين  به رابطه جنسي، قدرت تصميم گيري و توانايي كنترل خشم در هر دو نفر اشاره كرد. اين حيطه را روانشناسي ازدواج مي نامند.

اهميت كمك گرفتن از مشاوره ازدواج

در مشاوره ازدواج شما علاوه بر شناخت خود و شريك آينده تان مي توانيد به كمك درمانگر مهارت هاي لازم براي زندگي را ارتقا داده و در نتيجه با آمادگي بيشتري مسير جديد را آغاز نماييد. همين مسئله به شما كمك مي كند تا ديدگاه واقع بينانه تري در مورد ازدواج داشته باشيد و در برخورد با مشكلات راحت تر از رويكرد حل مسئله استفاده نماييد. مسلما زوجيني كه علاوه بر جذابيت‌هاي اوليه از نقاط ضعف و مشكلات يكديگر نيز آگاهي دارند و مشكلات زندگي را بيشتر مي‌شناسند،  در سازگاري با يكديگر موفق‌تر از ساير زوجين عمل خواهند كرد. براي آشنايي با مهارت هاي لازم براي ازدواج كليك كنيد.

تماس با مشاور

مشاوره ازدواج در كردستان | ويژگي هاي بهترين مراكز مشاوره ازدواج

براي اينكه بتوانيد مركز مشاوره قابل اعتمادي را براي مشاوره ازدواج انتخاب نماييد، در نظر گرفتن چند ملاك مهم مي‌تواند تا حد زيادي به شما كمك نمايد. ما در ادامه به چند مورد از مهم‌ترين ملاك‌ها اشاره كرده ايم. براي آشنايي با ملاك انتخاب همسر كليك كنيد.

1- برخورداري از متخصصين حرفه اي  

يك مركز مشاوره معتبر تلاش مي‌كند از متخصصين حرفه‌اي براي ارائه خدمات مشاوره ازدواج كمك بگيرد. روانشناسان باليني در گرايش خانواده و ساير روانشناساني كه داراي حداقل مدرك كارشناسي ارشد هستند و در حوزه زوج درماني فعاليت مي‌كنند، از جمله متخصصيني هستند كه مي‌توانند به ارائه خدمات مشاوره ازدواج بپردازند. يكي از مهم‌ترين پارامترهايي كه بايد توسط اين افراد مورد ارزيابي قرار گيرد، انگيزه ازدواج طرفين است.

2- داشتن مجوز رسمي براي فعاليت

مراكز مشاوره معتبر و قابل اعتماد مراكزي هستند كه از نهادهاي رسمي داراي مجوز فعاليت هستند. در كشور ما دو نهاد سازمان بهزيستي كشور و سازمان نظام روانشناسي نهادهايي هستند كه مجوز فعاليت را براي مراكز مشاوره عمومي و تخصصي صادر مي‌كنند. 

 

بيشتر بخوانيد : رابطه قبل ازدواج | روابط قبل ازدواج چگونه بايد باشد؟

 

3- انعطاف پذيري در ارائه خدمات

امروزه مراكز مشاوره تلاش مي كنند تا براي رفاه حال مراجعان انعطاف پذيري بيشتري در ارائه خدمات خود به خرج دهند. از همين رو بسياري از آن ها علاوه بر مشاوره حضوري، امكان برگزاري جلسات به صورت تلفني و آنلاين را هم فراهم مي كنند. اين مسئله به افراد كمك مي كند تا از هرجاي كشور با بهترين متخصصين تماس بگيرند و به اين ترتيب در وقت و هزينه هاي خود صرفه جويي نمايند.

 

بيشتر بخوانيد : ازدواج مجدد چه زماني خوب است | آشنايي با مشكلات ازدواج دوم

 

آدرس مراكز مشاوره ازدواج در كردستان

1- مشاوره ازدواج در ذهن نو _ 02166419012

براي دريافت مشاوره در زمينه ازدواج مي توانيد در هر زمان از روز براي مشاوره تلفني ازدواج با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو از طريق شماره 02166419012 تماس بگيريد.

سوالات متداول

– آيا مي توانيم به صورت انفرادي براي مشاوره ازدواج مراجعه كنيم؟

بله، جلسات مشاوره ازدواج مي توانند به صورت انفرادي يا هم زمان با حضور هر دو نفر برگزار شوند.

سوالي داريد؟ با ما تماس بگيريد

تماس با برترين مشاوران از طريق تلفن ثابت در سراسر كشور از 8 صبح الي 12 شب حتي ايام تعطيل

سراسر كشور :9099070354 استان تهران :9092301539

 

 

جهت مشاوره تلفني با موبايل و رزرو وقت حضوري

 شماره تماس با موبايل : 66419012-021

 

 

منبع : مشاوره ازدواج در كردستان 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۴۲:۳۴ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

بسياري از خانم‌ها در جلسات مشاوره خانواده همواره اين سوال را مطرح مي‌كنند كه دلايل خيانت مردان چيست و چگونه مي‌توان مانع از اين مشكلات شد؟ در واقع علل بسياري از خيانت‌هاي مردان رفتارهاي اشتباه همسرشان است كه اين موضوع در كنار ويژگي‌هاي ذاتي مردان مانند تنوع طلبي به اين مسئله دامن مي‌زند. اما توجه داشته باشيد كه با مديريت صحيح زندگي و با رعايت نكاتي، مي‌توانيد مانع از خيانت همسرتان شويد. با اين حال از آن جايي كه خيانت يكي از آسيب‌هاي جدي در روابط عاطفي است كه پيامدهاي آن براي طولاني مدت در يك رابطه باقي مانده و فراموش كردن آن از جانب طرف مقابل شايد هرگز اتفاق نيفتد؛ در ادامه به بيان دلايل خيانت مردان خواهيم پرداخت تا بتوان براي پيشگيري از اين مسئله اقدام كرد.

 

بيشتر بخوانيد : درمان خيانت | بهترين راه هاي درمان زخم خيانت زناشويي

 

 

منبع : دلايل خيانت مردان

 

 

 

خيانت به همسر را تعريف كنيد

خيانت به اين معناست كه شما هرآنچه جزء حقوق اصلي همسرتان است و مي‌بايد در انحصار او باشد را با ديگران تجربه كنيد. مهم‌ترين ويژگي خيانت اين است كه شما مي‌دانيد همسرتان از اين مسئله ناراحت خواهد شد و ضمنا از اين موضوع ناآگاه است. برخلاف باور عموم مردم، خيانت صرفا به رابطه جنسي محدود نيست. يك ديدار پنهاني و يا تماس تلفني نيز، اگر خارج از چهارچوب‌هاي فرهنگي شما باشد خيانت محسوب مي‌شود.

توجه به مسائل فرهنگي در خيانت

هر فرهنگي برخي از رفتارها در مقابل جنس مخالف را نامناسب و برخي ديگر را معمول مي‌داند. به همين خاطر با توجه به تنوع فرهنگي موجود، تعريف خيانت ممكن است متفاوت باشد. در اين زمينه شما مي‌بايست به فرهنگ محل زندگي خود و اعتقادات همسرتان توجه داشته باشيد.

براي شناخت بيشتر در زمينه خيانت همسر كليك كنيد.

تماس با مشاور

 

دلايل خيانت در مردان

1. سرزنش شدن از جانب همسر از دلايل خيانت در مردان

مردان ذاتا دوست دارند از طرف همسرشان، مورد تعريف و تمجيد قرار گرفته تا نياز به تكيه گاه بودنشان ارضا شود. درصورتي كه زن‌ها، اين نياز را در همسرشان ناديده بگيرند، عواقب ناخوشايندي به دنبال خواهد داشت. هنگامي كه مردي احساس مي‌كند همسرش نسبت به او قدرتمندتر است و يا به او اجازه اثبات خودش را نمي‌دهد، احتمالا به دنبال راهي ديگر براي اثبات توانايي‌هايش مي‌گردد. اگر همسرتان در تلاش‌هايش با خانمي آشنا شود كه امكان ارضاي نياز قدرت را برايش فراهم كند، او به شما خيانت خواهد كرد.

2. بي توجهي خانم‌ها به ظاهر خودشان

براي بسياري از خانم‌ها، ازدواج و گذشت چندسال به اين معناست كه ديگر همه چيز عادي شده! آن‌ها دقتي به آراستگي خودشان نمي‌كنند و اين يكي از مسائلي است كه باعث ناراحتي آقايان مي‌شود. البته در اين بحث بايد ميان سادگي و نامرتب بودن تفاوت قائل شد. آنچه باعث ناراحتي و دلزدگي آقايان مي‌شود، بيشتر نامرتب بودن است. از طرفي آراستگي ظاهري شما اين پيغام را به شوهرتان مي‌رساند كه حضورش براي شما باارزش است.

3. بي توجهي به نيازهاي همسر از دلايل خيانت در مردان

همسر ما به عنوان يك انسان، احتياج به محبت و هم صحبتي دارد. حتي شايد لازم باشد گاهي او را دلداري دهيد و نسبت به آينده اميدوار نگهش داريد. بي توجهي به اين نيازها در همسرتان، باعث مي‌شود كه او به دنبال تجربه اين احساسات با فردي ديگر باشد.

براي آشنايي بيشتر در زمينه نشانه هاي خيانت مردان كليك كنيد.

4. عدم حضور خانم‌ها در خانه

در شرايطي كه خانم‌ها، براي كار يا دورهمي‌هاي دوستانه و سفر، اكثرا همسر خود را در خانه تنها مي‌گذارند، ممكن است آقايان تصميم بگيرند كه به همسرشان خيانت كنند. نبود شما در خانه در واقع يعني مسائل ديگر برايتان ارزش بالاتري نسبت به همسر و وقت گذراندن با او داشته است.

5. تلافي كردن از دلايل خيانت در مردان

در شرايطي كه يك خانم در حضور شوهرش، به مردان ديگري توجه نشان مي‌دهد، ميل به تلافي كردن اين رفتار در همسر بيدار مي‌شود. بسياري از روابط خارج از چهارچوب خانواده به اين خاطر ايجاد مي‌شوند كه فرد مي‌خواهد در برابر رفتاري كه با او شده، مقابله به مثل كند.

6. تنوع طلبي

تنوع طلبي يكي از اصلي‌ترين دلايل خيانت آقايان است كه متاسفانه با گسترش فضاي مجازي و تسهيل شرايط برقراري ارتباط با جنس مخالف، بيش از پيش زمينه براي بها دادن به اين تنوع طلبي‌ها، فراهم شده است.

7. گذشته پر از رابطه

براساس تحقيقات صورت گرفته، مردان و زناني كه تا قبل از ازدواج روابط متعددي داشته‌اند، نگاه سهل گيرانه‌اي نسبت به ازدواج و تعهد داشته و در صورت فراهم شدن شرايط، به سمت خيانت به همسرشان قدم برمي‌دارند.

8. نيازهاي جنسي از دلايل خيانت در مردان

در ارتباط با بحث نيازهاي جنسي، علاوه بر كميت رابطه، كيفيت نيز اهميت بالايي دارد. تا جايي كه مي‌توان گفت شكايت اصلي زوج‌ها از يكديگر بر سر كيفيت رابطه جنسي است. به ويژه در كشور ما با توجه به ديدگاه تربيتي كه ابراز لذت جنسي براي زنان را ناپسند دانسته و از زنان مي‌خواهد در اين موارد، چندان برونگرا نباشند، نارضايتي‌هاي بسياري در رابطه زناشويي پيش خواهد آمد.

 

بيشتر بخوانيد : خيانت شوهر در دوران بارداري | چرا مردان در بارداري بي توجه مي شوند؟

 

9. بدرفتاري خانم‌ها

خشونت عليه مردان، يكي از دلايل خيانت در مردان است. رفتارهاي ناپسندي مثل كتك زدن همسر، فحاشي و بي احترامي به خانواده باعث دلزدگي مردان از رابطه مي‌شود.

10. گذشت بيش از حد از دلايل خيانت در مردان

در شرايطي كه يك خانم با تمام نقاط مثبت و منفي همسرش مي‌سازد و حتي در صورت مشاهده نشانه‌هاي خيانت، بازهم ارتباطش را ادامه مي‌دهد، نوعي از غرور و خودخواهي در مرد ايجاد خواهد شد. آن‌ها احساس مي‌كنند كه همسرشان هرگز تركشان نخواهد كرد و هميشه در كنارشان خواهد بود. به همين خاطر آن‌ها آزادند هر رفتاري را نشان دهند.

چطور مانع خيانت همسرمان شويم؟

1. همسرتان را در اولويت اول زندگي قرار دهيد

با شوهرتان به شيوه‌اي برخورد كنيد كه گويي، باارزش‌ترين دارايي زندگي شماست. حتي بهتر است گاهي اوقات كارتان را به خاطر او كنسل كنيد، فرزندانتان را براي يك بعدازظهر به اقوام سپرده و با همسرتان خلوت كنيد. شما مي‌بايست به او نشان دهيد كه هيچ چيز مانع توجه شما به او نيست.

2. پيشرفت كنيد

اگر همسرتان خانمي را تحسين مي‌كند و يا ويژگي‌هايي را براي يك زن ايده آل درنظر مي‌گيرد، بهتر است به جاي اينكه از صحبت‌هاي او عصباني شويد، به دقت به سخنانش گوش داده و براي تبديل شدن به زن ايده آل او تلاش كنيد.

3. از خيانت صحبت نكنيد

هنگامي كه شما دائما با همسرتان راجع به خيانت صحبت مي‌كنيد و او را به خيانت كردن متهم مي‌كنيد علاوه بر ناراحت كردن همسرتان باعث شكسته شدن قبح اين مسئله مي‌شويد. در اين شرايط همسر شما از روي عصبانيت و لجبازي به سمت اين كار تحريك مي‌شود.

 

بيشتر بخوانيد : روابط فرازناشويي | علل و آسيب هاي رابطه فرا زناشويي

 

در صورتي كه متوجه خيانت همسرتان شديد، اين نكات را در نظر داشته باشيد

1. احساساتتان را انكار نكنيد

اولين شرط رسيدن به آرامش اين است كه به خودمان بابت احساسي كه تجربه مي‌كنيم حق بدهيم. شما احساس درماندگي، خشم، غم يا حتي مجموع اين‌ها را تجربه خواهيد كرد. سعي نكنيد خودتان را كنترل كرده و اين احساسات را سركوب كنيد بلكه به خودتان حق بدهيد كه درگير اين احساس باشيد.

2. به دنبال جدايي يا بهبود زندگي هستيد؟

هنگامي كه قدري آرام‌تر شديد، با خودتان به اين مسئله بينديشيد كه ميان جدايي يا سر و سامان دادن زندگيتان كدام يك را انتخاب مي‌كنيد. اگر تصميم گرفته‌ايد به زندگي برگرديد، بهتر است از يك مشاور كمك بگيريد.

براي آگاهي بيشتر در زمينه مشاوره خيانت تلفني كليك كنيد. 

براي دريافت مشاوره در زمينه خيانت مي توانيد در هر زمان از روز براي مشاوره تلفني با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو از طريق شماره 02166419012 تماس بگيريد.

 

 

سوالات متداول درباره دلايل خيانت در مردان

چه ايراداتي در يك زن، باعث خيانت مردان مي‌شود؟

اگر شما به عنوان يك زن، نسبت به احساسات و نيازهاي همسرتان بي توجه باشيد و يا به ظاهر خودتان اهميت ندهيد، زمينه براي خيانت مهيا مي‌شود. بدرفتاري، مشغله بيش از حد يا صحبت كردن مداوم از خيانت نيز، همسرتان را نسبت به اين كار تحريك مي‌كند.

چطور مي‌توانم از خيانت همسرم جلوگيري كنم؟

از بين بردن دلايل خيانت، راهكارهايي براي جلوگيري از خيانت همسر هستند. سعي كنيد هميشه ظاهري مرتب و آراسته داشته باشيد و به همسرتان نشان دهيد كه براي شما بسيار باارزش است.

 

سوالي داريد؟ با ما تماس بگيريد

تماس با برترين مشاوران از طريق تلفن ثابت در سراسر كشور از 8 صبح الي 12 شب حتي ايام تعطيل

سراسر كشور :9099070354 استان تهران :9092301539

 

 

جهت مشاوره تلفني با موبايل و رزرو وقت حضوري

 شماره تماس با موبايل : 66419012-021

 

 

منبع : دلايل خيانت مردان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دلايل خيانت مردان،
موضوع:
[ ۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۴۰:۱۲ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

در دوران نوجواني يكي از مسائل مهم پي بردن به علل اشتباهات نوجوان و نحوه واكنش مناسب والدين نسبت به اين اشتباهات است. در واقع نوجوانان در حال تجربه شرايط جديدي در زندگي هستند و بخاطر نداشتن تجربه كافي يا بي توجهي به صحبت‌هاي والدين معمولا دچار اشتباهاتي مي‌شوند. در اين مواقع نقش والدين در مواجهه با اين اشتباهات بسيار موثر است چراكه واكنش نامناسب مي‌تواند باعث آسيب‌ها و پيامدهاي ناگواري براي نوجوان شود و برخورد صحيح نيز به رشد و افزايش كيفيت زندگي او كمك مي‌كند. با اين حال با توجه به اينكه اشتباهات نوجوانان يك پديده شايع در ميان تمامي آن‌ها است در ادامه به بررسي بيشتر آن خواهيم پرداخت. 

 

منبع : اشتباهات نوجوان

 

 

چرا نوجوانان اشتباه مي‌كنند؟

عدم رشد كامل مغز از علل اشتباهات نوجوان

بخش پيش پيشاني مغر، مسئوليت رفتار بالغانه در فرد را به عهده دارد. اين بخش از مغز هنوز به حد كافي در نوجوانان رشد نكرده و رفتار آن‌ها در برخي از مواقع تحت كنترل بخش‌هاي منطقي مغز نيست. به عبارتي آن‌ها توجهي به بررسي چرايي رفتار خود يا پيامدهايي كه ممكن است براي فرد ايجاد شود، ندارند.

نوجوانان تحت تأثير همسالان قرار دارند

برخلاف دوران كودكي كه والدين براي كودك مرجع قدرت هستند و هر رفتاري منوط به اجازه آن‌هاست، نوجوانان معمولاً به سمت گروه همسالانشان تمايل دارند. مورد توجه و پذيرش قرار گرفتن از سوي دوستان در اين مرحله تا حدي اهميت دارد كه آن‌ها حاضرند بسياري از كارها را براي رضايت دوستانشان انجام دهند.

نوجوانان تجربه كافي ندارند

اشتباهات نوجوان اغلب به اين خاطر ايجاد مي‌شود كه آن‌ها تجربه كافي براي برخورد با شرايط مختلف و عكس‌العمل‌هايي كه مي‌بايست نشان دهند، ندارند.

تماس با مشاور

نوجوانان دوست ندارند به توصيه ديگران توجه كنند

در اين دوره، نوجوانان نسبت به صحبت‌هاي مراجع قدرت نظير والدين يا معلمين يك نگاه بدبينانه دارند. آن‌ها دوست ندارند كه هيچ‌كس نصيحتشان كند و به همين خاطر معمولاً توصيه‌هاي ديگران را بي‌توجه، كنار مي‌گذارند.

 

رايج‌ترين اشتباهات نوجوان 

رفتارهاي پرخطر

يك تفكر اشتباه در دوره نوجواني، احساس قهرمان بودن است به اين معنا كه فرد احساس مي‌كند قدرت انجام هركاري را دارد. قهرمانان علاوه بر توانمند بودن، آسيب‌پذير هم نيستند. درنتيجه نوجوانان احساس مي‌كنند خطري آن‌ها را تهديد نمي‌كند. با توجه به اين ويژگي‌ها و هيجان‌طلبي، آن‌ها معمولاً به سراغ رفتارهاي پرخطر مي‌روند. اين رفتارها مي‌تواند شامل فرار از مدرسه، رانندگي با ماشين بدون داشتن گواهينامه و تسلط كافي، مصرف مشروبات الكلي يا مواد مخدر و همچنين تجربه رابطه جنسي پرخطر باشد.

رفتارهاي پرخطر به دليل پيامدهاي منفي و سنگيني كه دارند به اين نام خوانده مي‌شوند. درنتيجه تمايل نوجوانان به انجام اين رفتارها، آنان را در معرض آسيب‌هاي بسياري قرار مي‌دهد.

هم‌شكلي طلبي از رايج‌ترين اشتباهات نوجوان

هم‌شكلي طلبي، يك اشتباه شناختي در اين دوره سني است. نوجوانان تمايل دارند كه خود را كاملاً شبيه به دوستانشان كنند تا از پذيرش آن‌ها برخوردار شوند. همچنين نوجوان باور دارد كه اطاعت از معيارهاي گروه دوستان، امري الزامي و غيرقابل تغيير دادن است. بسياري از رفتارهاي نامطلوب در نوجوانان به‌صورت گروهي اتفاق مي‌افتند.

براي مثال انجام رفتارهاي بزهكارانه، فرار از مدرسه و مصرف الكل يا مواد مخدر معمولاً به اين دليل انجام مي‌شوند كه نوجوانان اين رفتار را در ميان دوستانشان نيز مشاهده مي‌كنند و نمي‌خواهند از جانب آن‌ها طرد شوند. با توجه به آسيب‌هايي كه پيروي كوركورانه مي‌تواند براي هر فردي ايجاد كند، هم‌شكلي طلبي عوارض بسياري را براي نوجوان ايجاد خواهد كرد.

مشكلات رفتاري در مدرسه

اهميت ندادن به درس و تحصيل، بدرفتاري با معلمان، فرار از مدرسه و بي‌توجهي به قوانين مدرسه، ازجمله مصاديق اين رفتار هستند. همان‌طور كه گفتيم نوجوانان در اين سن قدرت چنداني براي پيش‌بيني پيامد رفتارهايشان ندارند و در بسياري از مواقع از روي هيجانات زودگذر يا به دليل همراهي با ديگران، دست به انجام رفتارهايي مي‌زنند. با توجه به آسيبي كه اين قبيل از رفتارها مي‌تواند براي آينده تحصيلي فرد ايجاد كند، از آن به‌عنوان اشتباه ياد مي‌شود.

روابط عاشقانه غلط از رايج‌ترين اشتباهات نوجوان

با ورود به دوران بلوغ، نوجوانان به سمت جنس مخالف تمايل پيداكرده و نسبت به پيدا كردن يك شريك عاطفي حساس مي‌شوند. اين در حالي است كه ذهن آن‌ها هنوز توانايي برخورد بالغانه با مسائل احساسي را پيدا نكرده است. آسيب‌هاي مختلفي كه از روابط عاطفي نامناسب در اين سن براي فرد ايجاد مي‌شود مي‌تواند جبران ناپذير باشد. همچنين بسياري از افراد بالغ و سودجو، در قالب برقراري روابط عاطفي به سوء استفاده از نوجوانان و به‌ويژه دختران مي‌پردازند.

بي‌توجهي به سخنان پدر و مادر

نوجوانان ديگر خود را به‌عنوان كودك قبول ندارند. به همين خاطر تلاش مي‌كنند تا از رفتارهاي كودكانه و ازجمله توجه به صحبت‌هاي والدين، دوري كنند. آن‌ها در اين سنين به ميزان قابل‌توجهي حرف‌شنوي خود را نسبت به والدين از دست مي‌دهند حال‌آنكه والدين مهم‌ترين منبع براي كسب تجربه و يادگيري فرزندشان هستند. بي‌توجهي به صحبت‌هاي والدين، عواقب ناخوشايند بسياري را براي آن‌ها به دنبال خواهد داشت.

استفاده بيش‌ازحد از فضاي مجازي

فضاي مجازي، به همان اندازه كه مي‌تواند مطلوب و مورداستفاده باشد، قدرت هدر دادن وقت و از بين بردن زمان نوجوانان را نيز دارد. وقت‌گذراني‌هاي بيش‌ازحد در فضاي مجازي، يكي از رايج‌ترين اشتباهات در گروه سني نوجوانان هست.

توجه بيش‌ازحد به‌ظاهر از رايج‌ترين اشتباهات نوجوان

يك تفكر اشتباه در نوجواني اين است كه آن‌ها احساس مي‌كنند، توجه تمامي افراد به سمت آن‌هاست. درنتيجه زمان بسياري را صرف ظاهر و نحوه برخورد خود مي‌كنند.

 

واكنش مناسب والدين در برابر اشتباهات نوجوان

نحوه واكنش نشان دادن والدين و اطرافيان در برابر اشتباهات نوجوان، يكي از مهم‌ترين عوامل در تربيت نوجوانان است. درواقع واكنش نشان دادن مناسب در برابر اشتباهات فرزندتان باعث تربيت بهتر و تبديل‌شدن او به فردي كارآمدتر خواهد شد. به‌عنوان يك اصل به خاطر داشته باشيد كه فرزندان مي‌بايست از جانب شما محبت و پذيرش بي‌قيدوشرط دريافت كنند. اين به آن معناست كه علي‌رغم پيش آمدن هر اتفاقي، فرزندتان بايد احساس كند كه شما هنوز دوستش داريد.

در درجه دوم به نحوه صحبت با فرزندتان توجه داشته باشيد. شما مي‌بايست به او كمك كنيد تا خودش دلايل اشتباه بودن يك رفتار را كشف كند و نسبت به پيامدهاي آن آگاه باشد. در اين صورت فرزندتان تبديل به فردي بالغ و آگاه خواهد شد.

براي اطلاع بيشتر در زمينه رفتار صحيح با نوجوان كليك كنيد.

 

پيامدهاي واكنش نامناسب والدين در برابر اشتباهات نوجوان

چنانچه رفتار شما حالت نصيحت و يا نگاه از بالا به پايين داشته باشد، در فرزندتان اثر نخواهد كرد. هنگامي‌كه با لحني تند با اشتباهات فرزندتان برخورد مي‌كنيد و يا او را تنبيه مي‌كنيد، رفتار شما چند پيامد نامناسب ايجاد خواهد كرد.

شكستن غرور فرزندتان

اولين و ساده‌ترين آسيب رفتار شما، از بين رفتن غرور فرزندتان و احساس خجالت‌زدگي او است. به‌ويژه هنگامي‌كه شما اين بدرفتاري را در مقابل چشم ديگران انجام داده باشيد، فرزندتان بيشتر سرافكنده خواهد شد. اين سرافكندگي‌ها تأثير نامطلوبي در روحيه فرزندتان خواهد گذاشت و ممكن است رابطه‌اش با شما را نيز تحت تأثير قرار دهد.

ناكارآمد شدن فرزندتان

هنگامي‌كه به فرزندتان اجازه ندهيد، تجارب مختلفي داشته باشد و بسياري از خطرات را تجربه كند، او در سنين بزرگ‌سالي، براي اداره كردن خود و زندگي، ناكارآمد خواهد بود. بسياري از اشتباهات و شكست‌هاي بزرگ‌سالان به اين خاطر ايجاد مي‌شود كه در سنين پايين‌تر تجربيات كافي نداشته‌اند.

ضعف عزت‌نفس در فرزندتان

رفتار نامناسب شما در قبال اشتباهات بزرگ يا كوچك فرزندتان، گاهي اوقات باعث مي‌شود كه او نسبت به توانمندي‌هاي خود شك كرده و احساس كند كه از عهده هيچ كاري به‌درستي برنخواهد آمد.

وابستگي بيش‌ازحد

اگر مانع تجربه و اشتباه در فرزندتان بشويد، اين به معناي آن است كه شما او را در تصميم‌گيري و عمل كردن به خود وابسته كرده‌ايد. به خاطر داشته باشيد كه با رسيدن به سنين بزرگ‌سالي، نمي‌توانيد به ناگهان، اين وابستگي را از بين ببريد.

ايجاد ناسازگاري‌هاي رفتاري

گاهي اوقات فرزندان ما، در مقابل رفتارهاي تند و محدودكننده، اقدام به مقابله‌به‌مثل مي‌كنند. در اين شرايط آن‌ها به‌ اصطلاح لجبازتر مي‌شوند و در مقابل شما ايستادگي خواهند كرد.

 

جمع‌بندي پاياني

نوجواني بازه سني است كه فرد مي‌خواهد خود را به‌عنوان بزرگ‌سال نشان دهد. در اين ميان، بي‌تجربه بودن و يا كامل نشدن رشد تفكر منطقي در فرد، باعث مي‌شود كه گاها اشتباهاتي در رفتارهاي او ايجاد شوند. اين اشتباهات مي‌بايست از جانب والدين با برخوردي مناسب هدايت‌شده و نوجوان خودش دليل اشتباه بودن رفتار و پيامدهاي آن را كشف كند. براي اطلاعات بيشتر مقاله روانشناسي نوجوان را مطالعه نماييد.

براي دريافت مشاوره در زمينه نوجوانان مي توانيد در هر زمان از روز براي مشاوره تلفني با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو از طريق شماره 02166419012 تماس بگيريد.

 

 

 

سؤالات متداول

چرا نوجوانان بيشتر از بزرگ‌سالان مرتكب اشتباه مي‌شوند؟

ناپخته بودن نوجوانان و همچنين بي‌توجهي آن‌ها به صحبت‌هاي والدين در كنار اين مسئله كه رشد نوجوان هنوز كامل نشده، از دلايل بروز اشتباهات در نوجوانان است.

نوجوانان بيشتر مرتكب چه اشتباهاتي مي‌شوند؟

وارد شدن به مسائل عاطفي و انجام رفتارهاي پرخطر ازجمله مهم‌ترين اشتباهات نوجوانان هستند. گذراندن زمان طولاني در فضاي مجازي يا بي‌توجهي به مسائل تحصيلي نيز، ازجمله اين موارد مي‌باشند.

 

سوالي داريد؟ با ما تماس بگيريد

تماس با برترين مشاوران از طريق تلفن ثابت در سراسر كشور از 8 صبح الي 12 شب حتي ايام تعطيل

سراسر كشور :9099070354 استان تهران :9092301539

 

 

جهت مشاوره تلفني با موبايل و رزرو وقت حضوري

 شماره تماس با موبايل : 66419012-021

 

 

منبع : اشتباهات نوجوان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اشتباهات نوجوان،
موضوع:
[ ۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۱۰:۳۸:۱۷ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

اصطلاح ساپيوسكشوال به افرادي اختصاص دارد كه براي برقراري رابطه جنسي بيش از هرچيز جذب افراد باهوش و با ذكاوت مي‌شوند. البته ملاك‌هاي ديگر مانند زيبايي، وضعيت ظاهري، اخلاق و… بي‌معني و پوچ نيستند اما برايشان اولويت محسوب نمي‌شوند. بنابراين مي‌توان گفت ساپيوسكشوال يك تمايل جنسي است نه يك گرايش جنسي، به صورتي كه اگر جنس مخالف بسيار زيبا هم باشد اما باهوش نباشد براي فرد جذابيت چنداني ندارد. در ادامه بيشتر درباره اين افراد و برقراري رابطه عاطفي با آنان صحبت خواهيم كرد. بهره بردن از مشاوره جنسي كمك مي‌كند تا افراد بتوانند نسبت به نوع تفكرات و گرايشات جنسي خود آگاهي بيشتري كسب كنند و بيشترين لذت را در رابطه جنسي به دست آورند. براي اطلاع از روند دريافت مشاوره جنسي كليك كنيد.

 

 

منبع : ساپيوسكشوال چيست

 

منظور از ساپيوسكشوال چيست؟

به زبان ساده مي‌توان گفت براي اكثر افراد، ملاك‌هاي ظاهري، زيبايي، اخلاق و… براي شروع يك رابطه مشترك يا رابطه جنسي اهميت و اولويت زيادي دارد. اما افرادي كه ساپيوسكشوال هستند به اين ملاك‌ها توجهي ندارند و فقط جذب ويژگي‌ها و توانايي‌هاي هوشي جنس مخالف مي‌شوند و ملاك‌هاي ظاهري برايشان اهميت چنداني ندارد.

مهمترين ويژگي افراد ساپيوسكشوال اين است كه به افراد باهوش علاقه‌مند مي‌شوند. از ديگر ويژگي‌هاي اين افراد مي‌توان به تمايل و علاقه به شركت در بحث‌هاي فلسفي، اجتماعي و سياسي اشاره كرد. در واقع اين گفتگوها و مباحث باعث تحريك شدنشان مي‌شود. به عبارت ديگر مي‌توان گفت آن‌چيزي كه باعث تحريك شدن اين افراد مي‌شود طرز فكر طرف مقابل است. عمده اين افراد تمايل دارند تا با جنس مخالفي كه هوش بالايي دارد وارد رابطه جنسي شوند اما برخي افراد ساپيوسكشوال رابطه جنسي را ترجيح نمي‌دهند. بايد توجه داشت كه ساپيوسكشوال يك تمايل جنسي است و يك گرايش جنسي يا انحراف جنسي محسوب نمي‌شود. از اين جهت ابراز علاقه و محبتشان به يك فرد باهوش لزوما به تجربه جنسي و رابطه جنسي ختم نمي‌شود. براي كسب اطلاعات بيشتر در زمينه گرايشات جنسي كليك كنيد.

روش‌هاي تشخيص ساپيوسكشوال

علاقه زياد به مباحثه كردن

اين افراد از گفتگوهاي كوتاه مدت اجتناب مي‌كنند و اگر نتوانند با كسي گفتگوي طولاني داشته باشند در كنارش احساس خوشايندي پيدا نمي‌كنند. ترجيح مي‌دهند در گفتگوهاي محاوره‌اي معمولي شركت نكنند و در خلوت خودشان باشند. بيشترين افرادي كه آن‌ها را به سمت خود جذب مي‌كنند، كساني هستند كه به گفتگو‌ها شاخ و برگ مي‌دهند، آن‌ها را به چالش مي‌كشند و در ارتباط با مسائل مختلف به صورت عميق صحبت مي‌كنند و اطلاعات زيادي دارند.

علاقه‌مند به يادگيري

اين افراد از هر فرصتي براي يادگيري استفاده مي‌كنند و خودشان هم مجذوب افرادي مي‌شوند كه چنين ويژگي‌اي داشته باشد. يكي از ويژگي‌هاي افراد ساپيوسكشوال اين است كه تمايل دارند با افراد باهوش‌تر از خودشان ارتباط بگيرند زيرا اين مسئله باعث مي‌شود تا بتوانند مسائل جديدي را از طرف مقابل ياد بگيرند. همچنين شركت در مباحث چالشي يا همايش‌هايي كه شناختي از آن مسئله ندارند برايشان جذاب است چراكه كسب اطلاعات و يادگيري مباحث جديد و ناشناخته براي آنان تحريك كننده و لذت بخش است. از اين جهت افراد ساپيوسكشوال، هميشه شنونده‌هاي خوبي هستند.

تماس با مشاور

 

بيشتر بخوانيد : مشكلات جنسي | آشنايي با انواع اختلالات كژكاري جنسي

 

علاقه‌مند به توانايي‌هاي فرد مقابل

اين افراد به هوش و توانايي‌هاي عميق فرد مقابل اهميت مي‌دهند نه لزوما به مدرك يا درجه علمي فرد. اگر فردي با درجه علمي بالا باشد اما توانايي‌هاي هوشي و عميقي نداشته باشد براي فرد ساپيوسكشوال هيچ جذابيتي ندارد و مانند ساير افراد كسل كننده به نظر مي‌رسد.

ساير نشانههاي افراد ساپيوسكشوال

از ديگر ويژگي‌هاي افراد ساپيوسكشوال مي‌توان به موارد زير اشاره كرد.

 • جذابيت ظاهري برايشان بي معنا نيست اما در اولويت قرار ندارد
 • علاقه‌مند به گفتگو و مباحثه طولاني
 • علاقه‌مند به كشف كردن و شناختن ويژگي افراد
 • اجتناب از مباحث احمقانه و پرخاشگرانه
 • علاقه‌مند به حضور و ديدار دوستان در كتابخانه
 • شنونده خوب

رابطه عاطفي با افراد ساپيوسكشوال

افراد ساپيوسكشوال به صورت ناگهاني عاشق و دلباخته كسي نمي‌شوند، به عبارت ديگر هيچگاه عشق در نگاه اول را تجربه نمي‌كنند زيرا جذابيت ظاهري برايشان اهميت خاصي ندارد. قبل از اين كه تصميم بگيرند تا با فرد مقابل وارد رابطه عاطفي شوند، همه جوانب آن را مورد بررسي و ارزيابي قرار مي‌دهند تا ببينند كه اين فرد ملاك‌هاي او را برآورده مي‌كند يا خير. در واقع اينكه بتوانند با شريك زندگيشان حرف و مباحثه داشته باشند ارزشمندتر است تا اينكه صرفا بر اساس جذابيت ظاهري طرف مقابل وارد رابطه شوند.

به همين ترتيب افراد ساپيوسكشوال مباحثه را هم به برقراري رابطه جنسي كه صرفا جهت رفع نياز جنسي انجام مي‌شود ترجيح مي‌دهند. برقراري رابطه جنسي بدون معنا و هدف برايشان اهميتي ندارد و تحريكشان نمي‌كند، در چنين حالتي ترجيح مي‌دهند تا به مسائل فلسفي و عميق فكر كنند. بايد توجه داشت كه افراد ساپيوسكشوال هم نيازي جنسي دارند، اين بدان معنا نيست كه اين افراد تمايلي به رابطه جنسي ندارد بلكه منظور اين است كه اين افراد يك رابطه رضايت بخش را به يك رابطه جنسي معمولي ترجيح مي‌دهند.

براي دريافت مشاوره در زمينه مسائل جنسي مي‌توانيد در ساعت از روز براي مشاوره جنسي تلفني از طريق شماره 02166419012 با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو تماس حاصل نماييد.

 

 

 

سوالات متداول

آيا ساپيوسكشوال يك بيماري است؟

ساپيوسكشوال يك اختلال جنسي يا بيماري رواني نيست بلكه يك تمايل جنسي است كه ممكن است در خيلي از افراد وجود داشته باشد. با اين حال هر مسئله‌اي اگر درگير افراط و تفريط شود مي‌تواند نشان دهنده يك مشكل باشد.

 

سوالي داريد؟ با ما تماس بگيريد

تماس با برترين مشاوران از طريق تلفن ثابت در سراسر كشور از 8 صبح الي 12 شب حتي ايام تعطيل

سراسر كشور :9099070354 استان تهران :9092301539

 

 

جهت مشاوره تلفني با موبايل و رزرو وقت حضوري

 شماره تماس با موبايل : 66419012-021

 

 

منبع : ساپيوسكشوال چيست

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ساپيوسكشوال چيست،
موضوع:
[ ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۰۴:۵۵ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

بهترين مراكز مشاوره ازدواج در هرمزگان كدام اند؟ در اين مراكز چه خدماتي به زوجين ارائه مي شود؟ مشاوره ازدواج يكي از خدماتي است كه توسط روانشناسان حرفه‌اي در حيطه زوج و خانواده ارائه مي‌شود. در اين سبك از مشاوره، روانشناس به طرفين كمك مي‌كند تا به شناخت بيشتري در مورد خود و ديگري دست پيدا كنند و با بررسي ملاك هايي كه در مورد ازدواج دارند، واقع بينانه‌تر در مورد آينده خود تصميم بگيرند. ما در ادامه اين مقاله براي رفاه حال شما به معرفي بهترين مراكز مشاوره در هرمزگان پرداخته ايم. همچنين مي‌توانيد براي دريافت مشاوره از هر جايي تنها با يك تماس از متخصصان در پايتخت به صورت تلفني و يا انلاين خدمات بگيريد، فقط كافي است براي دريافت مشاوره ازدواج كليك كنيد.

 

بيشتر بخوانيد : انواع ازدواج | آشنايي با انواع اشكال ازدواج

 

 

منبع : مشاوره ازدواج در هرمزگان 

 

 

مشاوره ازدواج چيست و به چه مسائلي مي پردازد؟

مشاوره ازدواج يكي از انواع خدماتي است كه توسط روانشناسان متخصص در حيطه زوج و خانواده به عموم مردم ارائه مي شود. استفاده از خدمات مشاوره قبل از ازدواج به شما كمك مي كند تا ملاك هاي خود براي شروع زندگي مشترك را بيشتر بشناسيد و در حقيقت به نوعي خودآگاهي دست پيدا كنيد.

هم چنين در اين جلسات از طريق مصاحبه و تست هاي روانشناسي مي توانيد در مورد صفات اخلاقي و ويژگي‌هاي شخصيتي فرد مقابل خود نيز به شناخت بيشتري دست يابيد. در جلسات مشاوره قبل از ازدواج موضوعات بسيار متنوعي مي توانند مورد بحث و بررسي قرار بگيرند كه از جمله مهم ترين آن ها مي توان به مسائل مالي، اعتقادي، نيازهاي عاطفي، مهارت هاي ارتباطي، ميزان تمايل براي بچه دار شدن، نوع نگاه طرفين  به رابطه جنسي، قدرت تصميم گيري و توانايي كنترل خشم در هر دو نفر اشاره كرد. اين حيطه را روانشناسي ازدواج مي نامند.

اهميت كمك گرفتن از مشاوره ازدواج

در مشاوره ازدواج شما علاوه بر شناخت خود و شريك آينده تان مي توانيد به كمك درمانگر مهارت هاي لازم براي زندگي را ارتقا داده و در نتيجه با آمادگي بيشتري مسير جديد را آغاز نماييد. همين مسئله به شما كمك مي كند تا ديدگاه واقع بينانه تري در مورد ازدواج داشته باشيد و در برخورد با مشكلات راحت تر از رويكرد حل مسئله استفاده نماييد. مسلما زوجيني كه علاوه بر جذابيت‌هاي اوليه از نقاط ضعف و مشكلات يكديگر نيز آگاهي دارند و مشكلات زندگي را بيشتر مي‌شناسند،  در سازگاري با يكديگر موفق‌تر از ساير زوجين عمل خواهند كرد. براي آشنايي با مهارت هاي لازم براي ازدواج كليك كنيد.

تماس با مشاور

مشاوره ازدواج در هرمزگان | ويژگي هاي بهترين مراكز مشاوره ازدواج

براي اينكه بتوانيد مركز مشاوره قابل اعتمادي را براي مشاوره ازدواج انتخاب نماييد، در نظر گرفتن چند ملاك مهم مي‌تواند تا حد زيادي به شما كمك نمايد. ما در ادامه به چند مورد از مهم‌ترين ملاك‌ها اشاره كرده ايم. براي آشنايي با ملاك انتخاب همسر كليك كنيد.

1- برخورداري از متخصصين حرفه اي  

يك مركز مشاوره معتبر تلاش مي‌كند از متخصصين حرفه‌اي براي ارائه خدمات مشاوره ازدواج كمك بگيرد. روانشناسان باليني در گرايش خانواده و ساير روانشناساني كه داراي حداقل مدرك كارشناسي ارشد هستند و در حوزه زوج درماني فعاليت مي‌كنند، از جمله متخصصيني هستند كه مي‌توانند به ارائه خدمات مشاوره ازدواج بپردازند. يكي از مهم‌ترين پارامترهايي كه بايد توسط اين افراد مورد ارزيابي قرار گيرد، انگيزه ازدواج طرفين است.

2- داشتن مجوز رسمي براي فعاليت

مراكز مشاوره معتبر و قابل اعتماد مراكزي هستند كه از نهادهاي رسمي داراي مجوز فعاليت هستند. در كشور ما دو نهاد سازمان بهزيستي كشور و سازمان نظام روانشناسي نهادهايي هستند كه مجوز فعاليت را براي مراكز مشاوره عمومي و تخصصي صادر مي‌كنند. 

 

بيشتر بخوانيد : رابطه قبل ازدواج | روابط قبل ازدواج چگونه بايد باشد؟

 

3- انعطاف پذيري در ارائه خدمات

امروزه مراكز مشاوره تلاش مي كنند تا براي رفاه حال مراجعان انعطاف پذيري بيشتري در ارائه خدمات خود به خرج دهند. از همين رو بسياري از آن ها علاوه بر مشاوره حضوري، امكان برگزاري جلسات به صورت تلفني و آنلاين را هم فراهم مي كنند. اين مسئله به افراد كمك مي كند تا از هرجاي كشور با بهترين متخصصين تماس بگيرند و به اين ترتيب در وقت و هزينه هاي خود صرفه جويي نمايند.

 

بيشتر بخوانيد : ازدواج مجدد چه زماني خوب است | آشنايي با مشكلات ازدواج دوم

 

آدرس مراكز مشاوره ازدواج در هرمزگان

1- مشاوره ازدواج در ذهن نو _ 02166419012

براي دريافت مشاوره در زمينه ازدواج مي توانيد در هر زمان از روز براي مشاوره تلفني ازدواج با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو از طريق شماره 02166419012 تماس بگيريد.

سوالات متداول

– آيا مي توانيم به صورت انفرادي براي مشاوره ازدواج مراجعه كنيم؟

بله، جلسات مشاوره ازدواج مي توانند به صورت انفرادي يا هم زمان با حضور هر دو نفر برگزار شوند.

سوالي داريد؟ با ما تماس بگيريد

تماس با برترين مشاوران از طريق تلفن ثابت در سراسر كشور از 8 صبح الي 12 شب حتي ايام تعطيل

سراسر كشور :9099070354 استان تهران :9092301539

 

 

جهت مشاوره تلفني با موبايل و رزرو وقت حضوري

 شماره تماس با موبايل : 66419012-021

 

 

منبع : مشاوره ازدواج در هرمزگان 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۰۳:۰۹ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

دزدي در نوجوانان يكي از آسيب‌هايي است كه تا حد زيادي باعث نگراني والدين مي‌شود و اعتماد را در خانواده از بين مي‌برد. نوجوانان ممكن است به دلايلي نظير ناتواني در بيان خواسته‌ها، پول يا برخي چيزها را از خانواده خود يا ديگران بدزدند. همچنين ممكن است دزدي براي آن‌ها نوعي ماجراجويي و قرار گرفتن تحت تاثير گروه دوستان باشد. با اين حال علت هرآنچه كه باشد والدين لازم است تا راهكارهاي مقابله با اين رفتار را شناسايي كرده و به شيوه درستي رفتار نمايند. در واقع رفتار والدين در تداوم و يا از بين رفتن رفتار دزدي در نوجوانان تاثير بسزايي دارد. ما در ادامه در مورد علل دزدي در نوجوانان و نحوه مقابله با آن توضيحات بيشتري را ارائه كرده‌ايم پس همراه ما باشيد.

 

 

منبع : دزدي در نوجوانان

 

 

 

علل دزدي در نوجوانان

دزدي نوجوانان مي‌تواند براي خانواده امري بسيار شوكه كننده باشد. اكثر والدين از اينكه فرزندشان دست به دزدي زده احساس شرمندگي مي‌كنند و نمي‌توانند علت اين رفتار را درك نمايند. اين در حالي است كه احتمال دزدي در سنين نوجواني بيش از هر زمان ديگري وجود دارد و دلايل مختلفي در بروز آن نقش دارند. ما در ادامه به مهم ترين علل دزدي در نوجوانان اشاره كرده‌ايم.

1- دزدي براي خودنمايي در گروه دوستان

افراد در سنين نوجواني بيش از هر زمان ديگري به گروه‌هاي دوستي اهميت مي‌دهند. آن‌ها نياز دارند از جانب همسالان خود پذيرفته شده و مورد تحسين قرار بگيرند. اين مسئله تا حد زيادي اعتماد به نفس نوجوان را افزايش داده و باعث مي‌شود احساس كند به هويتي مستقل دست يافته است. متاسفانه در برخي گروه‌هاي دوستي ممكن است ارزش‌هاي غلطي رايج باشد. براي مثال بسياري از نوجوانان انجام رفتارهاي غيرقانوني را نوعي جرات مندي تلقي مي‌كنند و همين امر باعث مي‌شود كسي كه به رفتار دزدي يا كشيدن مواد روي مي‌آورد به جاي سرزنش شدن مورد تحسين قرار بگيرد. نوجواناني كه با اين گروه‌هاي دوستي معاشرت مي‌كنند بيش از ديگران احتمال دارد كه در نوجواني مرتكب دزدي شوند.

2- اعلام استقلال از والدين

دوران نوجواني زماني است كه افراد مي‌خواهند هويت خود را به عنوان يك بزرگسال تعريف نمايند و به والدينشان نشان دهند ديگر كودك سابق نيستند. در اين مسير برخي بچه‌ها روش‌هاي غلطي را براي اثبات استقلال و اقتدار خود انتخاب مي‌كنند كه از جمله آن‌ها مي‌توان به رفتارهايي نظير دزدي يا استعمال سيگار و مواد مخدر اشاره كرد.

3- دزدي براي ارضاي هيجان خواهي

افراد در دوران نوجواني توانايي كمتري براي آينده نگري دارند. همين مسئله باعث مي‌شود كه ريسك پذيري بالاتري داشته باشند و بيشتر در رفتارهاي پرخطر درگير شوند. آن‌ها ممكن است براي ارضاي نياز خود به هيجان خواهي و دوري از كسالت يا روزمرگي به كارهاي غير قانوني و نا به هنجار روي بياورند كه دزدي نيز يكي از آن‌ها است.

تماس با مشاور

4- دزدي در نوجوانان براي جلب توجه

گاهي اوقات فرزندان به هر وسيله‌اي متوسل مي‌شوند تا توجه والدين خود را جلب كنند. اگر پدر و مادر سبك تربيتي طردگرايانه‌اي داشته باشند بيشتر احتمال دارد كه فرزندشان از روش‌هاي نامناسب به دنبال جلب توجه آن‌ها باشد. در بسياري از موارد ممكن است نوجوان به دزدي دست بزند تنها براي اينكه والدين را درگير خود كند و به طور غيرمستقيم نشان دهد كه نياز دارد پدر و مادر او را ناديده نگيرند.

5- دزدي در نوجوانان براي انتقام جويي

بسيار اهميت دارد كه از دوران كودكي توانايي كنترل خشم را در فرزندتان بالا ببريد و به او آموزش دهيد اگر عصباني است براي مديريت هيجانات خود بايد چه كاري انجام دهد. بچه‌‌هايي كه آموزش كافي در اين زمينه نديده‌اند ممكن است هنگام عصبانيت از يك نفر به رفتارهاي انتقام جويانه روي بياورند كه از جمله آن‌ها بايد به دزدي يا زورگيري اشاره كرد.

دزدي در نوجوانان | توصيه هايي براي والدين

مسلما برملا شدن دزدي نوجوان مي‌تواند تا حد زيادي شما را آزرده و باعث ناراحتي و خشمگيني تان شود. با اين حال براي جلوگيري از تكرار اين رفتار بسيار اهميت دارد كه به شيوه درستي برخورد كنيد. اين موضوع از جمله چالش هاي دوران نوجواني است كه اگر به مديريت نشود مي‌تواند مشكلات فراواني را براي شما و فرزندتان ايجاد نمايد. ما در ادامه به چند توصيه مهم در اين زمينه اشاره كرده‌ايم. براي شناخت بيشتر با چالش هاي دوران نوجواني كليك كنيد.

1- هيجانات خود را كنترل كنيد

درست است كه دزدي نوجوان مي‌تواند تا حد زيادي شما را آشفته كند اما لازم است هوشمندانه عمل كنيد و هيجاناتتان را مديريت نماييد. قاطعانه به فرزند خود بگوييد كه اين رفتار شما را ناراحت كرده و مي‌خواهيد علت آن را بدانيد اما از رفتارهاي تند و شكل دهي بحث يا مشاجره شديد بپرهيزيد. اگر در كنترل خشم دچار مشكل هستيد لازم است كه پيش از هرچيز از يك مشاور روانشناس كمك بگيريد.

2- به نوجوان برچسب نزنيد

به خاطر ديدن رفتار غلط از فرزندتان هرگز به او برچسب دزد نزنيد. اين كار باعث مي‌شود كه نوجوان هويت خود را به عنوان يك فرد بزهكار بشناسد و در نتيجه به رفتار خود ادامه دهد. لازم است به فرزندتان نشان دهيد كه اشتباهات جزئي از وجود او هستند و مي‌تواند با تلاش براي جبران، آن‌ها را از سر راه خود بردارد.

3- از پنهان كاري بپرهيزيد

اگر متوجه دزدي در نوجوانان خود شديد براي حمايت از او به پنهان كاري و دروغ گويي روي نياوريد. لازم است كه در مورد عواقب دزدي به فرزندتان اطلاعات بدهيد و به او بگوييد بايد مسئوليت كارهايي كه انجام مي‌دهد را بپذيرد. اگر شما نيز شروع به دروغ گويي كنيد طبيعي است كه نوجوان دست به تكرار رفتار بزند.

4- حمايت خود را دريغ نكنيد

اگر متوجه دزدي فرزندتان شديد هرگز او را به طور كل طرد نكنيد. اين كار نه تنها فرزندتان را ادب نمي‌كند بلكه آسيب پذيري رواني او را براي درگيري در رفتارهاي پرخطر نظير دزدي بالا مي‌برد. در نتيجه بايد به نوجوان نشان دهيد با وجود اينكه از رفتار او ناراضي هستيد همواره به عنوان والدين دوستش خواهيد داشت و به او كمك مي‌كنيد تا مسير درست را در زندگي خود كشف كند.

5- از يك روانشناس كمك بگيريد

تعامل كردن با نوجوانان به خودي خود چالش ساز است چرا كه نياز استقلال طلبي در آن‌ها باعث مي‌شود لجاجت بيشتري به خرج دهند و حرف شنوي كمتري نيز داشته باشند. اين تعامل زماني كه آسيب رفتاري نظير دزدي اتفاق مي‌افتد بيش از پيش دشوار مي‌شود. اگر احساس مي‌كنيد نمي‌توانيد به خوبي با فرزندتان گفت و گو كنيد و بيشتر اوقات مجبور به دعوا و مشاجره مي‌شويد بهتر است به يك روانشناس متخصص در حيطه كودك و نوجوان مراجعه كرده و از جلسات خانواده درماني كمك بگيريد. براي شناخت بيشتر درباره روانشناسي نوجوان كليك كنيد.

براي دريافت مشاوره در زمينه نوجوانان مي توانيد در هر زمان از روز براي مشاوره تلفني با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو از طريق شماره 02166419012 تماس بگيريد.

 

 

سوالات متداول

– آيا ممكن است نوجوان به خاطر جلب توجه دزدي كند؟

بله، در بسياري از موارد نوجوانان بدون اينكه نيازي به پول يا وسيله دزدي شده داشته باشند تنها براي جلب توجه والديني كه آن‌ها را ناديده مي‌گيرند اين كار را انجام مي‌دهند.

سوالي داريد؟ با ما تماس بگيريد

تماس با برترين مشاوران از طريق تلفن ثابت در سراسر كشور از 8 صبح الي 12 شب حتي ايام تعطيل

سراسر كشور :9099070354 استان تهران :9092301539

 

 

جهت مشاوره تلفني با موبايل و رزرو وقت حضوري

 شماره تماس با موبايل : 66419012-021

 

 

منبع : دزدي در نوجوانان

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دزدي در نوجوانان،
موضوع:
[ ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۰۱:۱۵ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

تنفر و قطع رابطه با خانواده همسر يكي از شايع‌ترين مشكلاتي است كه ميان زوجين به وجود مي‌آيد. گاهي اوقات قطع رابطه با خانواده همسر آخرين راهي است كه زوجين براي حفظ زندگي مشترك به آن متوسل مي‌شوند. اگرچه قطع ارتباط مي‌تواند براي شما به معناي پايان ديدارهاي ناراحت‌كننده باشد اما در صورت درگيري با اين موضوع متوجه خواهيد شد كه تأثير خانواده همسر از اين طريق از بين نخواهد رفت بلكه به شكلي غيرعلني همچنان در زندگي شما باقي خواهد ماند. مشاورين خانواده معمولاً توصيه مي‌كنند كه به‌جاي قطع ارتباط، شرايط را به شكل مطلوبي مديريت كنيد. اما گاهي اوقات اين موضوع اجتناب‌ناپذير است و شما مجبوريد ارتباط خود را قطع كنيد. در چنين شرايطي بهتر است در رفتار خود به برخي اصول توجه داشته باشيد. در غير اين صورت زندگي مشترك شما دچار بحران‌هاي جدي خواهد شد.

 

منبع :  قطع رابطه با خانواده همسر

 

تنفر و قطع رابطه با خانواده همسر

پايان دادن به ارتباط با خانواده همسر مي‌تواند به دلايل مختلفي روي دهد، براي مثال ممكن است خانواده طرف مقابل بيش‌ازحد در زندگي شما دخالت داشته باشند و يا همسرتان را عليه شما تحريك كنند. اگرچه در چنين شرايطي قطع ارتباط اولين راهكاري است كه به ذهن مي‌رسد اما بااين‌حال بايد به اين موضوع توجه داشته باشيد كه قطع ارتباط اگرچه مي‌تواند براي شما خوشايند باشد اما صرفاً به معناي پاك كردن صورت‌مسئله است.

اختلافات شما و خانواده همسرتان تا زماني كه براي حل آن‌ها تصميم جدي نگيريد، باقي مانده و در زندگي شما سايه خواهند انداخت. از طرفي ممكن است همسرتان به علت تعلق‌خاطري كه به خانواده خود دارد در مقابل اين تصميم شما مقاومت كرده يا حتي دست به تلافي بزند. بهتر است پيش از آنكه دراين‌باره تصميم جدي بگيريد از يك مشاور خانواده كمك بگيريد و تا جاي ممكن از تصميم‌گيري‌هاي هيجاني دوري كنيد. براي كسب اطلاعات در زمينه مشاوره خانواده كليك كنيد. 

 

تماس با مشاور

دلايل تنفر و قطع رابطه با خانواده همسر

اختلاف و قطع ارتباط با خانواده همسر به دلايل متعددي اتفاق مي‌افتد. هر فرد دليل خاص خود را دارد اما به طور كلي شايع‌ترين دلايل به شرح زير هستند:

1. توهين و بدرفتاري

رفتار نامناسب اصلي‌ترين دليلي است كه باعث بروز خصومت و تنفر در روابط اجتماعي مي‌شود. بدرفتاري خانواده با عروس يا داماد مي‌تواند دليلي براي بي‌ميلي فرد به ادامه ارتباط باشد. بدرفتاري و پرخاشگري در كنار اينكه مي‌تواند به‌صورت آشكار در روابط ايجاد شود اما اكثر اوقات به‌صورت طعنه زدن يا كوچك كردن فرد در روابط اجتماعي خود را نشان مي‌دهد.

2. دخالت‌هاي بيش‌ازحد

يكي از موضوعاتي كه مي‌تواند به تنفر و قطع رابطه با خانواده همسر منجر شود دخالت‌هاي بيش‌ازحد آن‌هاست. در شرايطي كه دخالت خانواده استقلال زندگي زوجين را تحت تأثير قرار دهد و خانواده‌ها نظر خود را به آن‌ها تحميل كنند دير يا زود شما يا همسرتان از اين موضوع خسته شده و نسبت به آن اعتراض خواهيد كرد. اگر شما نيز با خانواده همسرتان دچار چنين مشكلي شده‌ايد بهتر است با همسرتان دراين‌باره صحبت كنيد و يا مستقيماً به خانواده او بگوييد كه ترجيح مي‌دهيد خودتان براي زندگي‌تان تصميم بگيريد. اگر احساس مي‌كنيد در اين زمينه دچار مشكل هستيد، مي‌توانيد از يك مشاور بخواهيد آموزش‌هايي را درزمينهٔ رفتار جرات‌مندانه يا توانايي نه گفتن به شما آموزش دهد.

3. خودخواهي

خودخواهي برخي خانواده‌ها در ارتباط با ازدواج فرزندانشان به اين صورت خود را نشان مي‌دهد كه آن‌ها انتظار دارند فرزند و عروس يا دامادشان تمامي ايام فراغت و مسائل مختلف زندگي خود را با آن‌ها بگذرانند. اين موضوع مي‌تواند تا حدي باعث شود كه عضو جديد احساس كند او و خانواده‌اش ناديده گرفته مي‌شوند و اين موضوع مي‌تواند منجر به از دست دادن تمايل براي ارتباط با خانواده همسر شود. براي كسب اطلاعات در زمينه اختلافات خانوادگي كليك كنيد. 

4. سوءتفاهم‌ها

تنفر و قطع رابطه با خانواده همسر گاهي نيز مي‌تواند به دليل سوءتفاهم ايجاد شود. برخي اوقات تصورات منفي كه فرد از خانواده همسر و ازدواج دارد باعث مي‌شود بسياري از موضوعات را بي‌دليل به خانواده طرف مقابل ربط بدهد. سوءتفاهم‌ها معمولاً در اوايل هر رابطه بيشتر ديده مي‌شوند. به‌مرور زمان ممكن است شما به اين نتيجه برسيد افرادي كه آن‌ها را بد يا دوست‌نداشتني مي‌دانيد، افراد مثبتي در زندگي شما هستند.

 

پيامدهاي تنفر و قطع رابطه با خانواده همسر

قطع ارتباط با خانواده و نزديكان همسر عواقب و پيامدهايي دارد كه برخي از آن‌ها به شرح زير هستند:

1. ناراحتي همسر

اگرچه شما و خانواده همسرتان ممكن است نتوانيد ارتباط مناسبي با يكديگر داشته باشيد و حتي ديدگاه منفي نسبت به شخصيت آن‌ها داشته باشيد اما بااين‌حال بايد به اين نكته توجه داشته باشيد كه همسرتان مانند هر فرد ديگري به خانواده خود علاقه داشته و بدگويي شما در مورد آن‌ها يا حتي قطع ارتباط را نخواهد پذيرفت. حتي در شرايطي كه او ظاهراً اين موضوع را بپذيرد و به شما نيز حق بدهد، ممكن است در ذهن خود تصور كند شما حاضر به گذشت به خاطر او نبوده‌ايد و اين مي‌تواند كيفيت ارتباط عاطفي شما را تحت تأثير قرار دهد.

2. مقابله‌به‌مثل همسر

تنفر و قطع رابطه با خانواده همسر گاهي باعث مي‌شود كه همسرتان نيز شروع به مقابله‌به‌مثل يا لجبازي با شما كند. براي مثال ممكن است او نيز ارتباطش با خانواده شما را قطع كرده و يا با آن‌ها بدرفتاري كند. اين مشكلات علاوه بر اينكه كيفيت زندگي شما را تحت تأثير خود قرار مي‌دهد باعث خواهد شد تا خانواده هريك از شما نيز درگير اين مشكلات شده و شرايط نامطلوبي را تجربه كنند.

3. بلاتكليفي فرزندان

خانواده همسر شما، خانواده و اقوام فرزندانتان نيز محسوب مي‌شوند. قطع ارتباط شما مي‌تواند فرزندانتان را در دوراهي قرار دهد. اين موضوع به‌ويژه در شرايطي كه شما آن‌ها را به بدرفتاري با خانواده همسر تشويق كنيد، شدت پيدا مي‌كند و باعث مي‌شود فرزندتان از داشتن خانواده و اقوامي منسجم محروم شود.

 

تنفر و قطع رابطه با خانواده همسر | آنچه بايد رعايت كنيد

بهتر است پيش از آنكه براي قطع ارتباط با خانواده همسرتان تصميم بگيريد از يك مشاور خانواده براي حل كردن مشكلات كمك بخواهيد. مشاورين به شما كمك خواهند كرد تا مشكلات خود را از راه سازگارانه‌تري حل كنيد و يا در شرايطي كه هيچ راهي به‌غير از قطع ارتباط وجود نداشته باشد نكاتي را در ارتباط با مديريت شرايط جديد به شما آموزش خواهند داد كه مي‌تواند در كاهش اختلافات ميان شما و همسرتان تأثيرگذار باشد. در ادامه به برخي از اين مسائل اشاره خواهيم كرد.

1. ياركشي نكنيد

سعي كنيد تا حد ممكن اختلاف ميان خود و خانواده همسرتان را محدود به خود نگه‌داريد. اين تصور كه چون شما با خانواده همسرتان ارتباطي نداريد، همسر يا فرزندانتان نيز بايد از شما جانب‌داري كرده و ارتباط خود را قطع كنند، باور صحيحي نيست و تنها باعث افزايش دلخوري‌ها خواهد شد.

2. بدگويي نكنيد

اگر به هر دليلي تصميم گرفته‌ايد ارتباط خود را با خانواده همسر قطع نماييد، آن‌ها را فراموش كنيد. بدگويي كردن، قضاوت رفتار آن‌ها و يا تلاش براي فهميدن اينكه آن‌ها راجع‌به شما چه ديدگاهي دارند صرفاً شرايط روحي خودتان و همين‌طور كيفيت ارتباط با همسرتان را تحت تأثير قرار مي‌دهد. يكي از موضوعاتي كه بايد به خاطر داشته باشيد اين است كه اگر همسرتان با خانواده خود دچار اختلاف شد، هرگز سعي نكنيد به او بفهمانيد كه شما از قبل شخصيت اطرافيانش را به وي گوشزد كرده‌ايد. اين قبيل رفتارها اگرچه در كوتاه‌مدت شرايط را به نفع شما تغيير مي‌دهد اما در ذهن همسرتان به‌عنوان نقاطي تيره باقي خواهد ماند.

3. مشاوره خانواده را جدي بگيريد

قطع رابطه با خانواده همسر به‌هيچ‌وجه به معناي حل شدن مشكلات شما نخواهد بود بلكه صرفاً آن‌ها را از حالت مستقيم و قابل‌مشاهده خارج خواهد كرد. كمك گرفتن از مشاورين خانواده همان‌طور كه گفته شد مي‌تواند در انتخاب راهكاري مناسب‌تر به شما كمك كند. براي مثال در برخي از موارد همسرتان نياز دارد تا نكاتي را در ارتباط با حمايت از شما يا استقلال از خانواده خود آموزش ببيند. در برخي شرايط نيز درمانگر تشخيص مي‌دهد كه شما بايد برخي افكار اشتباه مانند اين تصور كه هميشه بايد تمامي اطرافيان از شما راضي باشند را دور بريزيد. علاوه بر اين‌ها مشاورين مي‌توانند از طريق صحبت كردن با همسرتان به او در درك بهتر شرايط شما و كنار آمدن با قطع ارتباطتان با خانواده وي كمك كنند.

 

راهكارهايي براي پيشگيري از تنفر و قطع رابطه با خانواده همسر

براي اينكه از اختلافات و مشكلات با خانواده همسر پيشگيري كنيد، راهكارهايي وجود دارد كه به شرح زير هستند:

1. رعايت حد و مرزها

يكي از مهم‌ترين موضوعاتي كه منجر به تنفر يا قطع رابطه با خانواده همسر مي‌شود اين است كه خانم‌ها يا آقايان حد و حدود ارتباط با خانواده همسر را به‌درستي رعايت نمي‌كنند. صميمت بيش‌ازحد يا بي‌توجهي به خانواده همسر هردو ازجمله موضوعاتي هستند كه مي‌توانند مشكلاتي را براي زندگي شما ايجاد نمايند. كمك گرفتن از مشاوره پيش از ازدواج آموزش‌هاي مفيدي را در اين زمينه براي شما ايجاد خواهد كرد.

2. از همسرتان كمك بگيريد

اگر احساس مي‌كنيد موضوعي باعث دلخوري شما از خانواده همسرتان شده، بهتر است ابتدا آن را به شكل خصوصي با همسرتان در ميان بگذاريد. در صحبت كردن با همسرتان تا جاي ممكن صحبت‌هاي خود را با عباراتي مانند (من فكر مي‌كنم…) يا (به نظر من…) بيان كنيد و از متهم كردن ديگران بپرهيز و از همسرتان بخواهيد به شما در حل اين مشكل كمك كند.

3. ناراحتي خود را بيان كنيد

واكنش نشان ندادن به موضوعاتي كه شما را ناراحت كرده براي ديگران به اين معناست كه  از حرف يا رفتارشان ناراحت نيستيد و آن‌ها اجازه دارند اين رفتار را تكرار كنند. درنتيجه اگر از چيزي ناراحت مي‌شويد بهتر است ناراحتي خود را نشان دهيد. با همسر يا خانواده همسرتان درباره دلخوري خود صحبت كنيد تا به يك راه‌حل منطقي برسيد. اگرچه بهتر است ناراحتي خود را با همسرتان در ميان بگذاريد و از او بخواهيد با خانواده خود صحبت كند اما اين بدان معنا نيست كه هيچ واكنشي به شرايطي كه شما را ناراحت كرده نشان ندهيد.

 

تنفر و قطع رابطه با خانواده همسر | دوراهي همسر و خانواده

يكي از پر استرس‌ترين شرايط در زندگي مشترك هر فرد اين است كه همسر و خانواده وي با يكديگر دچار مشكل باشند. در اين شرايط شما احساس مي‌كنيد بر سر يك دوراهي قرارگرفته‌ايد و نمي‌توانيد جانب يكي از آن‌ها را داشته باشيد. هنگامي‌كه با چنين وضعيتي مواجه مي‌شويد با همسر و خانواده خود صحبت كنيد و براي هريك از آن‌ها توضيح دهيد كه شما به هردو طرف علاقه داريد و نمي‌خواهيد آن‌ها را از دست بدهيد.

سعي كنيد از ابتدا به‌خوبي اين موضوع را جا بيندازيد كه اختلافات آن‌ها تأثيري در رابطه شما با خانواده يا همسرتان نخواهد داشت. در چنين شرايطي كمك گرفتن از مشاورين خانواده نيز مي‌تواند تا حد زيادي كمك‌كننده باشد. مشاورين با ايجاد جلسات مشاوره گروهي مي‌توانند به حل اختلافات موجود كمك كنند.

براي دريافت مشاوره در زمينه خانواده مي توانيد در هر زمان از روز براي مشاوره تلفني خانواده با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو از طريق شماره 02166419012 تماس بگيريد.

 

 

سؤالات متداول

آيا قطع رابطه با خانواده همسر اشتباه است؟

قطع ارتباط با خانواده همسر پيامدهاي منفي بسياري ازجمله آسيب ديدن كيفيت رابطه عاطفي ميان شما و همسرتان را به همراه خواهد داشت. به همين خاطر بهتر است تا جاي ممكن مشكلات خود را به شيوه سالم‌تري حل كنيد.

چطور پس از قطع ارتباط با خانواده همسرم ارتباطم با او را حفظ كنم؟

او را مجبور نكنيد ميان شما و خانواده خود انتخاب كند. همچنين از بدگويي يا گوشزد كردن اشتباهات خانواده همسرتان در مقابل او تا حد ممكن خودداري كنيد.

 

سوالي داريد؟ با ما تماس بگيريد

تماس با برترين مشاوران از طريق تلفن ثابت در سراسر كشور از 8 صبح الي 12 شب حتي ايام تعطيل

سراسر كشور :9099070354 استان تهران :9092301539

 

 

جهت مشاوره تلفني با موبايل و رزرو وقت حضوري

 شماره تماس با موبايل : 66419012-021

 

 

 

منبع :  قطع رابطه با خانواده همسر

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۵۹:۱۸ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]

بهترين مراكز مشاوره ازدواج در مركزي كدام اند؟ در اين مراكز چه خدماتي به زوجين ارائه مي شود؟ مشاوره ازدواج يكي از خدماتي است كه توسط روانشناسان حرفه‌اي در حيطه زوج و خانواده ارائه مي‌شود. در اين سبك از مشاوره، روانشناس به طرفين كمك مي‌كند تا به شناخت بيشتري در مورد خود و ديگري دست پيدا كنند و با بررسي ملاك هايي كه در مورد ازدواج دارند، واقع بينانه‌تر در مورد آينده خود تصميم بگيرند. ما در ادامه اين مقاله براي رفاه حال شما به معرفي بهترين مراكز مشاوره در مركزي پرداخته ايم. همچنين مي‌توانيد براي دريافت مشاوره از هر جايي تنها با يك تماس از متخصصان در پايتخت به صورت تلفني و يا انلاين خدمات بگيريد، فقط كافي است براي دريافت مشاوره ازدواج كليك كنيد.

 

بيشتر بخوانيد : انواع ازدواج | آشنايي با انواع اشكال ازدواج

 

 

منبع : مشاوره ازدواج در مركزي

مشاوره ازدواج چيست و به چه مسائلي مي پردازد؟

مشاوره ازدواج يكي از انواع خدماتي است كه توسط روانشناسان متخصص در حيطه زوج و خانواده به عموم مردم ارائه مي شود. استفاده از خدمات مشاوره قبل از ازدواج به شما كمك مي كند تا ملاك هاي خود براي شروع زندگي مشترك را بيشتر بشناسيد و در حقيقت به نوعي خودآگاهي دست پيدا كنيد.

هم چنين در اين جلسات از طريق مصاحبه و تست هاي روانشناسي مي توانيد در مورد صفات اخلاقي و ويژگي‌هاي شخصيتي فرد مقابل خود نيز به شناخت بيشتري دست يابيد. در جلسات مشاوره قبل از ازدواج موضوعات بسيار متنوعي مي توانند مورد بحث و بررسي قرار بگيرند كه از جمله مهم ترين آن ها مي توان به مسائل مالي، اعتقادي، نيازهاي عاطفي، مهارت هاي ارتباطي، ميزان تمايل براي بچه دار شدن، نوع نگاه طرفين  به رابطه جنسي، قدرت تصميم گيري و توانايي كنترل خشم در هر دو نفر اشاره كرد. اين حيطه را روانشناسي ازدواج مي نامند.

اهميت كمك گرفتن از مشاوره ازدواج

در مشاوره ازدواج شما علاوه بر شناخت خود و شريك آينده تان مي توانيد به كمك درمانگر مهارت هاي لازم براي زندگي را ارتقا داده و در نتيجه با آمادگي بيشتري مسير جديد را آغاز نماييد. همين مسئله به شما كمك مي كند تا ديدگاه واقع بينانه تري در مورد ازدواج داشته باشيد و در برخورد با مشكلات راحت تر از رويكرد حل مسئله استفاده نماييد. مسلما زوجيني كه علاوه بر جذابيت‌هاي اوليه از نقاط ضعف و مشكلات يكديگر نيز آگاهي دارند و مشكلات زندگي را بيشتر مي‌شناسند،  در سازگاري با يكديگر موفق‌تر از ساير زوجين عمل خواهند كرد. براي آشنايي با مهارت هاي لازم براي ازدواج كليك كنيد.

تماس با مشاور

مشاوره ازدواج در مركزي | ويژگي هاي بهترين مراكز مشاوره ازدواج

براي اينكه بتوانيد مركز مشاوره قابل اعتمادي را براي مشاوره ازدواج انتخاب نماييد، در نظر گرفتن چند ملاك مهم مي‌تواند تا حد زيادي به شما كمك نمايد. ما در ادامه به چند مورد از مهم‌ترين ملاك‌ها اشاره كرده ايم. براي آشنايي با ملاك انتخاب همسر كليك كنيد.

1- برخورداري از متخصصين حرفه اي  

يك مركز مشاوره معتبر تلاش مي‌كند از متخصصين حرفه‌اي براي ارائه خدمات مشاوره ازدواج كمك بگيرد. روانشناسان باليني در گرايش خانواده و ساير روانشناساني كه داراي حداقل مدرك كارشناسي ارشد هستند و در حوزه زوج درماني فعاليت مي‌كنند، از جمله متخصصيني هستند كه مي‌توانند به ارائه خدمات مشاوره ازدواج بپردازند. يكي از مهم‌ترين پارامترهايي كه بايد توسط اين افراد مورد ارزيابي قرار گيرد، انگيزه ازدواج طرفين است.

2- داشتن مجوز رسمي براي فعاليت

مراكز مشاوره معتبر و قابل اعتماد مراكزي هستند كه از نهادهاي رسمي داراي مجوز فعاليت هستند. در كشور ما دو نهاد سازمان بهزيستي كشور و سازمان نظام روانشناسي نهادهايي هستند كه مجوز فعاليت را براي مراكز مشاوره عمومي و تخصصي صادر مي‌كنند. 

 

بيشتر بخوانيد : رابطه قبل ازدواج | روابط قبل ازدواج چگونه بايد باشد؟

 

3- انعطاف پذيري در ارائه خدمات

امروزه مراكز مشاوره تلاش مي كنند تا براي رفاه حال مراجعان انعطاف پذيري بيشتري در ارائه خدمات خود به خرج دهند. از همين رو بسياري از آن ها علاوه بر مشاوره حضوري، امكان برگزاري جلسات به صورت تلفني و آنلاين را هم فراهم مي كنند. اين مسئله به افراد كمك مي كند تا از هرجاي كشور با بهترين متخصصين تماس بگيرند و به اين ترتيب در وقت و هزينه هاي خود صرفه جويي نمايند.

 

بيشتر بخوانيد : ازدواج مجدد چه زماني خوب است | آشنايي با مشكلات ازدواج دوم

 

آدرس مراكز مشاوره ازدواج در مركزي

1- مشاوره ازدواج در ذهن نو _ 02166419012

براي دريافت مشاوره در زمينه ازدواج مي توانيد در هر زمان از روز براي مشاوره تلفني ازدواج با برترين متخصصان در مركز مشاوره روانشناسي ذهن نو از طريق شماره 02166419012 تماس بگيريد.

سوالات متداول

– آيا مي توانيم به صورت انفرادي براي مشاوره ازدواج مراجعه كنيم؟

بله، جلسات مشاوره ازدواج مي توانند به صورت انفرادي يا هم زمان با حضور هر دو نفر برگزار شوند.

سوالي داريد؟ با ما تماس بگيريد

تماس با برترين مشاوران از طريق تلفن ثابت در سراسر كشور از 8 صبح الي 12 شب حتي ايام تعطيل

سراسر كشور :9099070354 استان تهران :9092301539

 

 

جهت مشاوره تلفني با موبايل و رزرو وقت حضوري

 شماره تماس با موبايل : 66419012-021

 

 

 

منبع : مشاوره ازدواج در مركزي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مشاوره ازدواج در مركزي،
موضوع:
[ ۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۴۸:۱۲ ] [ ذهن نو ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
 • مشاوره روانشناسی
 • مشاوره روانشناسی ذهن نو
 • ذهن نو
 • تست روانشناسی کیومایند
 • کلینیک تخصصی کودک
 • سن استعدادیابی کودک
 • استعدادیابی کودک دو ساله
 • استعدادیابی کودک سه ساله
 • استعدادیابی کودک چهار ساله
 • استعدادیابی کودک تهران
 • آموزش سکس
 • قرص تاخیری
 • علائم اعتیاد
 • مشاوره آنلاین روانشناسی
 • مشاوره تلفنی
 • مشاوره تلفنی خانواده
 • مشاوره تلفنی ازدواج
 • مشاوره تلفنی خیانت
 • مشاوره تلفنی کودک
 • مشاوره تلفنی جنسی
 • مشاوره تلفنی ترک اعتیاد
 • مشاوره شغلی تلفنی
 • مشاوره تلفنی تحصیلی
 • مشاوره خانواده
 • مشاوره ازدواج
 • مشاوره کودک
 • مشاوره جنسی
 • مشاوره ترک اعتیاد
 • مشاوره شغلی
 • مشاوره تحصیلی
 • ترک اعتیاد
 • ترک متادون
 • ترک ترامادول
 • ترک شیشه
 • ترک شیره
 • ترک حشیش
 • ترک هروئین
 • ترک تریاک
 • ترک ماریجوانا
 • درمان استرس
 • درمان اضطراب
 • علائم اعتیاد به متادون
 • علائم اعتیاد به ترامادول
 • علائم اعتیاد به تریاک
 • علائم اعتیاد به هروئین
 • علائم اعتیاد به شیشه
 • علائم اعتیاد به کوکائین
 • ماریجوانا
 • علائم اعتیاد به حشیش
 • علائم اعتیاد به شیره
 • علائم اعتیاد به کراک
 • قالب وبلاگ
  نظرسنجی
  لینک های تبادلی
  فاقد لینک
  تبادل لینک اتوماتیک
  لینک :
  خبرنامه
  عضویت لغو عضویت
  پيوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
  پنل کاربری
  نام کاربری :
  پسورد :
  عضویت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :
  آمار
  امروز : ---
  دیروز : ---
  افراد آنلاین : ---
  همه : ---
  چت باکس
  موضوعات وب
  موضوعي ثبت نشده است
  امکانات وب

  خرید فالوور و لایک

  لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

  سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر